Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Ghete de fotbal cu ciorapi

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
Maftei2107

Maftei2107

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 28.06.2018
Salut. Nu stiu daca am postat bine, dar am si eu o nelamurire, eu joc fotbal din placere nu sunt profesionist si de obicei folosesc ghete normale pentru fotbal, dar am vazut ca au aparut modelele cu ciorapi, gen modelul asta http://www.bravosport.ro/toate-ghetele-de-fotbal/20107736-ghete-de-fotbal-nike-hypervenom-phantom-academy-df-ag-pentru-barbati.html
Are cineva genul acesta de ghete? Deranjeaza cumva ciorapul respectiv la glezna? As avea nevoie si de alte pareri fiind un model cam scump si nu vreau sa dau banii degeaba.

#2
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006
Link-ul ala nu functioneaza din RDS: The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Vezi si tu review-uri sau pareri pe net. De exemplu: https://runrepeat.co...emy-firm-ground

#3
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,218
  • Înscris: 13.03.2017
Ghetele de fotbal se probeaza personal si este complet gresit sa ceri pareri chiar si celor apropriati ori sa le cumperi de pe net doar pentru ca arata frumos.
Motivul - daca eu ma simt bine cu ele nu inseamna ca vor fi potrivite si pentru tine.
Sau invers - daca mie nu-mi plac si nu le suport, asta nu inseamna ca nu vor fi potrivite pentru tine.Dimpotriva.
Deci - fuga in magazin

#4
Maftei2107

Maftei2107

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 28.06.2018
Mersi de sfat Naijax dar din pacate nu am nici un magazin aproape trebuie sa merg cam 150 km pana la oras si imi este mai convenabil de pe internet

#5
slash95

slash95

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 578
  • Înscris: 31.01.2010
Poti sa le comanzi de la un magazin online care ofera optiunea de retur, le probezi si vezi cum se simt. Daca nu-ti plac, le returnezi.

Edited by slash95, 29 June 2018 - 14:53.


#6
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005
sau da o fuga in decathlon si probeaza/topaie prin magazin cu ele.

#7
Maftei2107

Maftei2107

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 28.06.2018
As fugi si la decathlon dar e destul de departe de mine:)

#8
dmz123

dmz123

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 03.07.2018
eu te sfatuiesc sa le comanzi daca iti plac, le probezi, mergi putin prin casa cu ele si daca nu le murdaresti, si nu-ti convin, poti sa le returnezi, si-ti recuperezi banii. daca tot nu poti sa ajungi in magazin sa le probezi, e singura varianta, doar ca pierzi bani pe transport

#9
Maftei2107

Maftei2107

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 28.06.2018
Va salut, revin cu un update, am reusit sa comand ghetele  le-am primit si sunt ff ok  am avut noroc am nimerit si masura😁😁 ,acum revin cu o intrebare pentru cine ma poate ajuta, Am vazut la ei pe site Ghete fotbal teren moale si ghete de fotbal teren solid. am vazut  crampoanele difera , dar aici vin cu intrebarea ,eu joc pe teren cu iarba normala gen pe camp sau stadionul de la tara care e la fel gen iarba pe camp, Care sunt mai bune? Mai potrivite? Gen teren solid? sau moale?

#10
Amaryl

Amaryl

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,705
  • Înscris: 14.02.2019
Pai tu întrebi după ce le ai primit ? Care mai e rostul ?
De alea de teren tare ca nu aveti voi irigatie ca să fie terenul moale si altfel te vor bate crampoanele alea de dai cu ele de azvârlita.

#11
Maftei2107

Maftei2107

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 28.06.2018
Poi eu le-am primit, dar acum vreau alt model si de aceea inttebam

#12
Amaryl

Amaryl

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,705
  • Înscris: 14.02.2019
Ma rog, cam asa se aleg, baftă :)

#13
13ghrete

13ghrete

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.08.2019
Mai poti sa-ti masori piciorul si sa compari. Pe fiecare cutie scrie si dimensiunea in CM.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate