Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Remi Gaillard

* * * * * 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/LxEpnthfcSI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

e fenomenal tipul:)))

#2
arab

arab

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,577
  • Înscris: 12.03.2006
N-as zice! Unde se rade?Posted Image

Edited by arab, 23 June 2018 - 18:44.


#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
E fake. La prima faza, cum si cine filma? Camera aia se misca, deci nu era statica una de pe un stalp ceva. Victima deci vedea ca cineva filma. Zic si eu.

In trecut tipul asta avea glume reale, neregizate. Dar observ la tot mai multi "youtuberi" ca devine un trend aceste filmulete fake doar de dragul audientei.

Edited by MembruAnonim, 23 June 2018 - 18:44.


#4
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostMembruAnonim, on 23 iunie 2018 - 18:42, said:

E fake. La prima faza, cum si cine filma? Camera aia se misca, deci nu era statica una de pe un stalp ceva. Victima deci vedea ca cineva filma. Zic si eu.

In trecut tipul asta avea glume reale, neregizate. Dar observ la tot mai multi "youtuberi" ca devine un trend aceste filmulete fake doar de dragul audientei.

nu stiu cat sunt regizate, dar imi par interesante:P, sunt cel putin amuzante Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/9i8iUt6XQHs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by jimi91, 23 June 2018 - 18:46.


#5
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
O stiu pe asta cu Jigsaw. Ala cu fata de porc... chiar ma sperie in pana mea. M-as ca*a pe mine de frica daca as vedea pe unul asemanator intr-o parcare subterana.

le: asta cu jogsaw u cred ca este regizata. Dupa ce reactii au unii chiar pare reala.

Edited by MembruAnonim, 23 June 2018 - 18:54.


#6
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
glume de handicapati

#7
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Apropo de glume de genul. In SUA sunt interzise glumele cu clovni. Foarte multi au luat acest trend. Se imbraca in clovni, au in mana cate o bata/sabie etc si sperie lumea prin parcuri. Vei fi arestat pt astfel de faze.



[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JeSP5g4buD8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by MembruAnonim, 23 June 2018 - 19:18.


#8
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/KXsY2r1_9C0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

face glume pe gustul meu:))

View PostMembruAnonim, on 23 iunie 2018 - 19:17, said:

  

am citit si eu comentariile de pe youtube si intr-adevar, daca ar face asta in SUA, direct impuscat:))… ma uitam intr-o vreme la bounty hounters pe youtube, cateva clipuri, ireal cate drepturi au asupra ta:))

#9
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postjimi91, on 23 iunie 2018 - 20:22, said:

ma uitam intr-o vreme la bounty hounters pe youtube, cateva clipuri, ireal cate drepturi au asupra ta:))

Nu inteleg. Pune un clip.

#10
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,607
  • Înscris: 07.02.2003

View PostMembruAnonim, on 23 iunie 2018 - 19:17, said:

Apropo de glume de genul. In SUA sunt interzise glumele cu clovni.
Nu conteaza, aia sunt in stare sa interzica si clovnii McDonalds cand le cad chilotii.

View Postjimi91, on 23 iunie 2018 - 18:31, said:

e fenomenal tipul:)))
Materialul e slab, Remi sa ramana la glumele cu arabi. Alea calumea se fac in Brazilia... alea cu spanzurati sau fantome si victimele persoane religioase, sa vezi cum se smiorcaie la zei Posted Image Alea sunt interzise pe youtube de prin 2012 dar mai scapa cate una... sunt legale in tara de origine dar cam extreme, acolo e sperietura adevarata, echipa are totdeauna ambulanta pe aproape, majoritatea lesina dupa gluma.
Majoritatea au ca pregatire modificarea ascensorului sa plece la subsol indiferent de comanda si acolo incepe distractia Posted Image Punctul culminant e cand ascensorul nu mai pleaca de acolo si aia isi fac rugaciunile...

Edited by andreic, 23 June 2018 - 20:36.


#11
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostMembruAnonim, on 23 iunie 2018 - 20:28, said:


Nu inteleg. Pune un clip.


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/FEFJaqDLKyo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

nu l-am urmarit :))… dar ceva in genul

Eu am inteles asa, comiti o infratiune, se stabileste cautiunea, nu ai bani sa o platesti, te imprumuti la o firma care se ocupa cu asa ceva...daca nu platesti ratele, te baga inapoi la inchisoare...dar, mi se pare prea dur modul lor de a actiona :))..ii si pacalesc:|

#12
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postandreic, on 23 iunie 2018 - 20:32, said:

Nu conteaza, aia sunt in stare sa interzica si clovnii McDonalds cand le cad chilotii.



Majoritatea au ca pregatire modificarea ascensorului sa plece la subsol indiferent de comanda si acolo incepe distractia Posted Image Punctul culminant e cand ascensorul nu mai pleaca de acolo si aia isi fac rugaciunile...

alea sunt prea dure...pune un clip Posted Image


PS. mie mi s-au parut imbecili cei de la Jackass.... cum sa mananci o omleta regurgitate :))

Edited by jimi91, 23 June 2018 - 20:59.


#13
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,876
  • Înscris: 28.11.2006
Cand vad kkturi din astea, ma gandesc ca totusi se poate si mai jos de Vacanta mare...

#14
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,521
  • Înscris: 16.03.2007
fuck police

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Gm9XNyERe6Q?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by laffin, 23 June 2018 - 22:19.


#15
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postpufonel, on 23 iunie 2018 - 22:09, said:

Cand vad kkturi din astea, ma gandesc ca totusi se poate si mai jos de Vacanta mare...

LOL :))

asa-i ca tie iti place Bendeac ? :))..sau te uiti numai la Dem Radulescu (actor destul de bun;) )?

#16
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/jGqWHXaafcY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#17
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,876
  • Înscris: 28.11.2006

View Postjimi91, on 23 iunie 2018 - 22:31, said:


LOL Posted Image)

asa-i ca tie iti place Bendeac ? Posted Image).
Ah, scuze, uitasem de Bendeac. Reformulez:
Cand vad kkturi din astea, ma gandesc ca totusi se poate si mai jos de Bendeac...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate