Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

NATO vs. Dragnea

* * * - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
89 replies to this topic

#1
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005
Daca Dragnea il suspenda pe Iohannis si il pune pe Tariceanu presedinte interimar atunci poate sa numeasca la SRI si SIE vioricile lui.
Daca face asta, atunci are acces nelimitat la listele cu ofiteri operativi de inofrmatii, contrainformatii, la misiunile pe care acestia le executa, si probabil la unele dintre numele ofiterilor serviciilor aliate care sunt in misiune in Romania.

In cazul acesta, credeti ca NATO va risca o bresa pe flancul estic, daca dublul infractor Dragnea pune mana pe datele astea?


Vote now on your phones!

#2
Hailztorm

Hailztorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 13.02.2012

View PostPollux, on 23 iunie 2018 - 16:34, said:

Daca Dragnea il suspenda pe Iohannis si il pune pe Tariceanu presedinte interimar atunci poate sa numeasca la SRI si SIE vioricile lui.
Daca face asta, atunci are acces nelimitat la listele cu ofiteri operativi de inofrmatii, contrainformatii, la misiunile pe care acestia le executa, si probabil la unele dintre numele ofiterilor serviciilor aliate care sunt in misiune in Romania.

In cazul acesta, credeti ca NATO va risca o bresa pe flancul estic, daca dublul infractor Dragnea pune mana pe datele astea?


Vote now on your phones!
unde-i pool-ul? :))

#3
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005
aici

nu e nevoie de pool.
exprimati-va pe silabe. :D

#4
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
Problema este daca noi, romanii, vom risca sa se intample asa ceva !

#5
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005
eu cred ca pe asta se bazeaza Iohannis cand le transmite nonsalant pesedistilor ca nu are cine sa il suspende.

#6
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

View PostPollux, on 23 iunie 2018 - 16:34, said:

NATO...bresa pe flancul estic...
Si eu, cand eram adolescent, eram mare consumator de romane de actiune.Posted Image  Dar le citeam, nu le mancam.Posted Image

#7
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,734
  • Înscris: 06.08.2004
Stie si Dragnea ca NATO e un alt nivel. Mediul propice pentru un infractor de tip Dragnea, e Teleorman, fonduri europene, misculatii pe codul penal cu Tudorel si Iordache, chestii din astea.
NATO ar fi ca si cum ar incerca sa fure un Picasso de la Luvru sau Viena. Ii depaseste nivelul de competenta infractionala si stie sa se tina departe.

#8
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005
spiinajul nu este actiune. este o activitate birocratica si plicticoasa.

dar este importanta.

#9
2015Dan

2015Dan

    Genuine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,506
  • Înscris: 31.10.2017
Dar se stie ca NATO a sustinut si partial finantat statul paralel, pardon: statul subteran, ca asa se spune mai nou.
Asta a zis-o chiar Dragnea, iar el nu minte niciodata. :)
Deci NATO nu va permite suspendarea lui Iohannis.

Dar cred ca nu va fi multa nevoie de NATO in aceasta privinta, dupa anuntul lui Iohannis ca va candida pt un nou mandat.
Daca ar fi suspendat, ar avea ocazia de a face campanie electorala o luna in plus. Iar de asta isi dau seama si pesedeii, ca doar nu sunt prosti. Sau sunt?!  :)

#10
Hailztorm

Hailztorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 13.02.2012

View PostPollux, on 23 iunie 2018 - 16:34, said:

Daca Dragnea il suspenda pe Iohannis si il pune pe Tariceanu presedinte interimar atunci poate sa numeasca la SRI si SIE vioricile lui.
Daca face asta, atunci are acces nelimitat la listele cu ofiteri operativi de inofrmatii, contrainformatii, la misiunile pe care acestia le executa, si probabil la unele dintre numele ofiterilor serviciilor aliate care sunt in misiune in Romania.

In cazul acesta, credeti ca NATO va risca o bresa pe flancul estic, daca dublul infractor Dragnea pune mana pe datele astea?


Vote now on your phones!
pana la DACA-ul ala mai trebuie sa manance cacat cu lingurita liviu...DUIE MRAGNEA!

#11
pro-civilizatie

pro-civilizatie

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,012
  • Înscris: 19.02.2011
tariceanu e de 10 ori mai periculos pentru Romania decat dragnea.

View PostHailztorm, on 23 iunie 2018 - 16:49, said:

pana la DACA-ul ala mai trebuie sa manance cacat cu lingurita liviu...DUIE MRAGNEA!
tuie mariceanu?

#12
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006

View PostCris007, on 23 iunie 2018 - 16:42, said:


NATO ar fi ca si cum ar incerca sa fure un Picasso de la Luvru sau Viena. Ii depaseste nivelul de competenta infractionala si stie sa se tina departe.


Il trimite pe Valcov, ca se pricepe.

Iohannis a dat un semnal cu anuntul candidaturii, cu alte cuvinte "nu va faceti griji", am ajutoare.

#13
mihaicozac

mihaicozac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,596
  • Înscris: 05.12.2005
Dacă nu are certificat ORNISS, infractor fiind, nu poate citi nici măcar coperţile dosarelor.

Edited by mihaicozac, 23 June 2018 - 17:06.


#14
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006

View Postmihaicozac, on 23 iunie 2018 - 17:04, said:

Dacă nu are certificat ORNISS nu poate citi nici măcar coperţile dosarelor.


De parca trebuie musai sa le citeasca el. Are si el oameni competenti, pe doamna Viorica, pe doamna Carmen. :D Glumeam. Poate sa le pozeze si sa le trimita in Israel, la cei care i-au facut campania.

#15
gdans

gdans

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,378
  • Înscris: 20.05.2005

View PostPollux, on 23 iunie 2018 - 16:34, said:

. . .
In cazul acesta, credeti ca NATO va risca o bresa pe flancul estic, daca dublul infractor Dragnea pune mana pe datele astea?

Din pacate, NATO nu a dezvoltat arme cu care sa lupte impotriva prostiei.
Iar in Romania prostia e generalizata, nu numai la stanga dar si la cei care au spus ca se pisa pe vot ca "toti sunt la fel", facand jocurile PSD-ului.

#16
cristian_sen

cristian_sen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,191
  • Înscris: 21.08.2003
nato inseamna in special USa, adica oameni foarte pragmatici,  daca mustata cumpara multe jucarii de la ei poate face apoi ce vrea acasa ca nu o sa-l deranjeze nimeni, nu ar fi prima oara cand americanii sunt prieteni cu cine nu trebuie...sa vedem ce ne rezerva viitorul dar in ultima instanta "binili invinge!" iar asta nu ar trebui s-o uite cineva.

Edited by cristian_sen, 23 June 2018 - 17:22.


#17
tipareth

tipareth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,628
  • Înscris: 20.05.2008

View Postgdans, on 23 iunie 2018 - 17:17, said:

Din pacate, NATO nu a dezvoltat arme cu care sa lupte impotriva prostiei.
Iar in Romania prostia e generalizata, nu numai la stanga dar si la cei care au spus ca se pisa pe vot ca "toti sunt la fel", facand jocurile PSD-ului.

Imi amintesc ca cu luni de zile inainte de alegeri scriau bloggerii si jurnalistii independenti de duduiau pe subiecte de genu - de ce nu ar trebui sa votezi sau anuleaza-ti votul.

S-a creat un curent.... Intre timp am aflat tot mai multe despre bloggeri, ei nu fac munca asta pe degeaba, chiar si cei mai de jos sunt platiti cu cateva sute de lei, iar cei ce deja au un statut  si trafic greu pe blogul lor cer sume de la 1000 de euro in sus pe blog.

- am aflat asta despre bloggeri ce se ocupa cu moda si turismul. Nu stiu cum e cu politica,dar banuiesc ca la fel... de ce ar fi diferit??

Edited by tipareth, 23 June 2018 - 17:24.


#18
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018

View Postgdans, on 23 iunie 2018 - 17:17, said:

Iar in Romania prostia e generalizata, nu numai la stanga dar si la cei care au spus ca se pisa pe vot ca "toti sunt la fel", facand jocurile PSD-ului.
Aham. Posted Image

Cu bancurile astea nici gainile nu le mai pacaliti. Posted Image  E timpul sa va inventati altceva.

View Posttipareth, on 23 iunie 2018 - 17:23, said:

Imi amintesc ca cu luni de zile inainte de alegeri scriau bloggerii si jurnalistii independenti de duduiau pe subiecte de genu - de ce nu ar trebui sa votezi sau anuleaza-ti votul.

S-a creat un curent.... Intre timp am aflat tot mai multe despre bloggeri, ei nu fac munca asta pe degeaba, chiar si cei mai de jos sunt platiti cu cateva sute de lei, iar cei ce deja au un statut  si trafic greu pe blogul lor cer sume de la 1000 de euro in sus pe blog.

- am aflat asta despre bloggeri ce se ocupa cu moda si turismul. Nu stiu cum e cu politica,dar banuiesc ca la fel... de ce ar fi diferit??
Sigur, aceleasi bancuri le povestea FSNul despre manifestanti. Ca sunt platiti cu dolari...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate