Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

lupta mediatica a Occidentului

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
realduc

realduc

    traieste, si lasa-i si pe ceilalti sa traiasca

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,062
  • Înscris: 04.09.2017
impotriva unui Patent chinezesc care vindeca cancerul !
Patentul este : WO 2016074203A1
se numeste : "Cell apoptosis inducer"
contine dioxidul de clor ca substanta activa !

#2
Paz

Paz

    Kitzbühel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,942
  • Înscris: 29.04.2018
Vrem sa stim mai multe. Google vad ca nu zice nimic inteligibil.

#3
britneysbitch

britneysbitch

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,295
  • Înscris: 06.01.2012
Este unul dintre "medicamentele miracol" gen curcumin sau bitterul suedez. Mai este folosit și în construcții sau la fabricarea hârtiei.

Nu strică (...), nici n-ajută.

Nu-i absolut nici o conspirație, e doar încă unul dintre zecile de produse care, cu un vânzător bun, vindecă orice.

#4
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,877
  • Înscris: 28.11.2006
De fiecare data cand aud despre remedii minune impotriva cancerului, imi pun urmatoarea intrebare: cum dreq Steve Jobs, cu toti banii lui (plus relatii prin China, ca mai toate aifoanele sunt fabricate acolo) n-a stiut de chestia asta si a murit ca prostul?

#5
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017

View Postpufonel, on 20 iunie 2018 - 23:43, said:

De fiecare data cand aud despre remedii minune impotriva cancerului, imi pun urmatoarea intrebare: cum dreq Steve Jobs, cu toti banii lui (plus relatii prin China, ca mai toate aifoanele sunt fabricate acolo) n-a stiut de chestia asta si a murit ca prostul?
vezi tu, tu gandesti. Oamenii plini de credinta care cred si nu cerceteaza doar cred... si atunci ei considera ca "strainii", "fortele oculte" si "multinationalele" sint dde vina pt orice.

#6
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,024
  • Înscris: 07.11.2006

View Postpufonel, on 20 iunie 2018 - 23:43, said:

De fiecare data cand aud despre remedii minune impotriva cancerului, imi pun urmatoarea intrebare: cum dreq Steve Jobs, cu toti banii lui (plus relatii prin China, ca mai toate aifoanele sunt fabricate acolo) n-a stiut de chestia asta si a murit ca prostul?

Te-ai gandit ca poate,zic poate,Jobs a facut tot posibilul ca sa se vindece,folsind chiar si aceea metoda?Metoda care poate n-a avut efectul scontat asupra lui?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate