Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

Nuantator de par - lasa urme vopsea!

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
AlexRFX

AlexRFX

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.12.2017
Salut, mi-am luat un nunatator de par albastru, m-am dat cu el, si curge, dar nu putin, daca dorm fac perna, patura, mainile, fruntea, tot albastre, nu am cum sa pun mana in par ca o scot albastra, ce sa fac? De ce curge in halul asta?

#2
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Genul ăsta ?

Quote

Crema de par, coloreaza parul instant, fiind si un bun produs de styling. Se curata la prima spalare. - Aplicati o cantitate mica pe par, apoi mariti cantitatea in functie de intensitatea nuantei pe care doriti sa o obtineti. Intindeti bine ceara, apoi folositi un pieptene pentru uniformizare. Pentru finisare, folositi un uscator de par.

Cred că dacă vrei să fii feșăn stai așa cuminte cu el albastru.
Nu dai cu mâna prin păr.

Când ajungi acasă te speli pe cap. Zilnic.

#3
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,163
  • Înscris: 13.03.2017
Depinde de calitate si/sau tip
Majoritatea sunt de unica folosinta ca sa zic asa
Dai pe par, dai o tura prin club sa te dai mare, faci dus, somn.

Oricum, chiar si alea scumpe - "de firma" - nu rezista foarte mult pe par iar daca te prinde o ploaie ori transpiri mai abundent (la fitness de ex.) vei arata mai original asa Posted Image

Ca incheiere -  nuantatoarele astea de par sunt o solutie "de urgenta", temporara (nunta, aniversare, petrecere, etc.) si nu o solutie permanenta.
Dupa eveniment, foloseste cu incredere dusul cu samponul obligatoriu si balsam par - optional

#4
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Dar de ce ai vrea să ai părul albastru? Și temporar ? Dacă îți place așa mult (mi se pare cool), te faci cu vopsea și gata.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate