Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...
 Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?
 Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation

Reziliere contract Digi Mobil?
 

Aplicatie sau setare pentru facebook in modul split screen.

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Ma intereseaza cum fac sa pot sa urmaresc un video pe facebook si sa pot naviga pe google chrome fara sa se opreasca video de pe facebook.
Acum ma uit la un video pe facebook si cum am dat click in fereastra cu google chrome sau youtube sau orice alta aplicatie, se opreste play video de pe facebook.

Edited by Argent, 19 June 2018 - 20:30.


#2
luci_flash

luci_flash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,003
  • Înscris: 17.09.2010
Folosesti browserul Opera. Apesi un buton, si primesti un fel de picture in picture.
Pe langa multe alte avantaje.

#3
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,873
  • Înscris: 01.01.2010
Ce telefon?
Se pot vedea clipuri si din Chrome, intr-o fereastra mica. Cu telefoanele Samsung, nu toate cred, ai split screen in meniu.

#4
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Huawei P10 Lite, ma uit la un video pe facebook si vreau sa navighez in google chrome fara sa se opreasca video.

#5
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,869
  • Înscris: 03.02.2005
Ai incearcat sa tii mai mult timp apasat pe butonul ce-ti afiseaza "Application history", reprezentat printr-un patrat sau trei dungi orizontale?
Daca tin mai mult timp apasat pe acel buton mi se imparte ecranul in doua, apoi pot redimensiona cele doua ferestre.
Daca tin din nou apasat mai mult timp acelasi buton, se revine la un singur ecran.
Am Android stock, versiunea 8.0, cred ca mergea si pe 7.1

Attached Files



#6
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Am impartit ecranul pe din doua si facebook play se opreste cand dau click intr-o alta aplicatie, in schimb am observat ca apare un patrat mic in fereastra facebook apas pe el si micsoreaza video facebook, pot naviga in google chrome si etc...
Face o fereastra plutitoare cu video de pe facebook doar ca face o fereastra plutitoare mica...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate