Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Cafeneaua pasionaților de sport.

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
1219 replies to this topic

#1117
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,094
  • Înscris: 25.01.2021

View Postminereu, on 29 ianuarie 2023 - 11:11, said:

La cum a inceput finala, un 3-0 pentru Djokovic pare destul de probabil.
Minereu,cand un ”robot” care a mai câștigat trofeul de 9 ori ajunge din nou in finală...sansele ca el să câștige din nou sunt f. mari...,dar mai bine ne spui ce se ”alege” de noul Totti Posted Image ...Zaniolo...si de cât de prost au gestionat Inter ”afacerea” Skriniar...,care le-ar fi putut aduce zeci de milioane in cont...

Am auzit că si McKennie...ar vrea sa fie noul Zaniolo Posted Image ...si sa mearga la ”mai bine” Posted Image ...

Intre timp să consemnăm si faptul că Newcastle si-a asigurat serviciile tânărului Anthony Gordon de la Everton...pt 45 milioane euro...

#1118
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,295
  • Înscris: 11.08.2019
S-a abonat cineva in trecut la NFL Game Pass doar pentru Super Bowl în trecut? Puteți confirma că funcționează streamul și pe Android TV? Știu că e doar 1 euro, dar nu vreau să mă trezesc că de fapt funcționează doar pe dispozitivele mobile.

https://www.nflgamep...i-nav-Game_Pass

#1119
santos81

santos81

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 15.09.2008
Daca inteleg bine cele 2 optiuni din tabelul lor, este pentru mai multe device-uri, nu doar Mobile. Dar e doar intelegerea mea, nu am avut niciodata abonament ca sa pot confirma.

Attached Files

  • Attached File  1.png   8.01K   8 downloads
  • Attached File  2.png   18.95K   12 downloads


#1120
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,295
  • Înscris: 11.08.2019
Prin email mi-au zis că abonamentul mobile only funcționează doar pt dispozitive de maxim 7 inci. Eu i-am întrebat dacă acel abonament de 1€ funcționează pe Android TV sau e (din cauza prețului) doar pt mobile. De asta aș vrea o confirmare, că mai pot fi totuși niște steluțe ascunse pe undeva sau puse aiurea... Așa și eu înțeleg că merge pe orice dispozitiv.

#1121
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,440
  • Înscris: 02.09.2016
Asteptam legatura la Polivalenta !!! hellooooo, Mironica! nu mai vrem ora ta exacta! la/la/la/la/lasa-ne ....

#1122
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,538
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://images2.imgbox.com/89/d0/YLBfreLM_o.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#1123
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,440
  • Înscris: 02.09.2016
CSM - Rapid  13 - 13 (la pauza)
O cota de la 9.80 la 12.00 pt. un X la final, la pauza (LIVE) o cota de 9.00 pt. X!

#1124
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,440
  • Înscris: 02.09.2016
Scor final: CSM - Rapid  27 - 26
Aproape de un egal, foarte aproape ...
No problemo:
Cupa Romaniei la handbal feminin, turul doi

Joi 23.02.2023 CSM Bucuresti - CS Rapid Bucuresti

#1125
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,440
  • Înscris: 02.09.2016
sursa : tvr2.tvr.ro
Reprezentantele României în Liga Campionilor la volei feminin, Alba Blaj și CSM Târgoviște au meciuri decisive pentru locul 2 în grupă, ambele pe teren propriu.
Ardelencele, campioanele României, își doresc revanșa în fața franțuzoaicelor de la Volero Le Cannet, după înfrângerea la limită din meciul din Hexagon. Partida Alba Blaj-Volero Le Cannet se va juca miercuri, 1 februarie, în sala sporturilor din Târgu Mureș, Polivalenta din Blaj nefiind încă terminată. Urmărim meciul în direct la TVR 2, de la ora 18.55, cu comentariul jurnalistului Dragoș Cojocaru

CSM Târgoviște are o misiune imposibilă joi, 2 februarie, în compania uneia dintre favoritele la titlu, Eczacibasi Dynavit Istanbul, echipă cu un palmares impresionat: fosta câștigătoare a Ligii Campionilor, de două ori primul loc la Campionatul Mondial al Cluburilor, dar și cu 3 cupe CEV cucerite. Meciul CSM Târgoviște - Eczacibasi Dynavit Istanbul se vede la TVR 3, de la ora 23.58, cu comentariul lui Narcis Șelaru.

Volei masculin Rapid – Steaua  miercuri, 1 februarie, ora 15.30, în direct la TVR 3
Volei feminin Rapid – Dinamo sâmbătă, 4 februarie, ora 17.30, în direct la TVR 3
Volei feminin Steaua – Dinamo  duminică, 5 februarie, ora 15.00, în direct la TVR 3

#1126
Zarnoiu

Zarnoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 29.07.2018

View Postadisluc, on 31 ianuarie 2023 - 22:57, said:

sursa : tvr2.tvr.ro
Reprezentantele României în Liga Campionilor la volei feminin, Alba Blaj și CSM Târgoviște au meciuri decisive pentru locul 2 în grupă, ambele pe teren propriu.
Ardelencele, campioanele României, își doresc revanșa în fața franțuzoaicelor de la Volero Le Cannet, după înfrângerea la limită din meciul din Hexagon. Partida Alba Blaj-Volero Le Cannet se va juca miercuri, 1 februarie, în sala sporturilor din Târgu Mureș, Polivalenta din Blaj nefiind încă terminată. Urmărim meciul în direct la TVR 2, de la ora 18.55, cu comentariul jurnalistului Dragoș Cojocaru

CSM Târgoviște are o misiune imposibilă joi, 2 februarie, în compania uneia dintre favoritele la titlu, Eczacibasi Dynavit Istanbul, echipă cu un palmares impresionat: fosta câștigătoare a Ligii Campionilor, de două ori primul loc la Campionatul Mondial al Cluburilor, dar și cu 3 cupe CEV cucerite. Meciul CSM Târgoviște - Eczacibasi Dynavit Istanbul se vede la TVR 3, de la ora 23.58, cu comentariul lui Narcis Șelaru.

Volei masculin Rapid – Steaua  miercuri, 1 februarie, ora 15.30, în direct la TVR 3
Volei feminin Rapid – Dinamo sâmbătă, 4 februarie, ora 17.30, în direct la TVR 3
Volei feminin Steaua – Dinamo  duminică, 5 februarie, ora 15.00, în direct la TVR 3
Steaua-Dinamo duminica e volei masculin.
Steaua nu are echipa de volei feminin.

#1127
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,440
  • Înscris: 02.09.2016

View PostZarnoiu, on 01 februarie 2023 - 12:35, said:

Steaua-Dinamo duminica e volei masculin.
Steaua nu are echipa de volei feminin.
(au, ioi, fault, aut ...)

Altfel:
CSM Târgoviște - Eczacibasi Dynavit  0 - 3
Alba Blaj - Volero Le Cannet  1 - 3

08.02.2023 CSM Târgoviște - Maritsa Plovdiv
08.02.2023 Alba Blaj - Prometey

Challenge Cup, volei feminin:
Asterix AVO Beveren - CSM Lugoj  2 - 3
08.02.2023 18:30  CSM Lugoj - Asterix AVO Beveren

#1128
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,440
  • Înscris: 02.09.2016
Liga nationala de handbal feminin, etapa a XV - a:
08.02.2023  17:30  SCM Rm. Valcea - CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud  PRO ARENA
08.02.2023  19:15  Rapid Bucuresti - SCM Gloria Buzau  PRO ARENA

Cupa Romaniei:
20.02.2023  17:30  CSM Bucuresti - RAPID Bucuresti  PRO ARENA
(Sala Polivalenta)
22.02.2023  17:30  CS Gloria 2018 Bistrita Nasaud - SCM Rm. Valcea  PRO ARENA

Liga Campionilor la handbal masculin:
08.02.2023 ora 21:45  Porto - Dinamo  Digi Sport 2, Prima Sport 2, Orange Sport 3.

#1129
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,295
  • Înscris: 11.08.2019

View Post-TINO-, on 30 ianuarie 2023 - 13:30, said:

S-a abonat cineva in trecut la NFL Game Pass doar pentru Super Bowl în trecut? Puteți confirma că funcționează streamul și pe Android TV? Știu că e doar 1 euro, dar nu vreau să mă trezesc că de fapt funcționează doar pe dispozitivele mobile.

https://www.nflgamep...i-nav-Game_Pass

A funcționat și pe TV acel abonament de 1 euro. Calitatea nu părea a fi Full HD cum se laudă prin FAQ, dar s-a văzut bine. A picat de 2 ori aplicația pentru puțin timp (atât pe tv cât și pe telefon, zicea că nu există conexiunea la internet, deși restul aplicațiilor funcționau corect) în al patrulea sfert, în rest a mers fără sughițuri. Streamul a inclus și reclamele alea scumpe și concertul de la jumătatea meciului.

#1130
petrepescarul

petrepescarul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 15.02.2012
Am urmarit reclamele pe FOX, in pauza dintre reclame sa desfasurat si SuperBowl LVII.
Ultimele 4 secunde nu au fost difuzate in direct deoarece FOX nu a reusit sa intrerupa calupul publicitar.
In jurul orei 01:45 sa dat lovitura de incepere iar aproximativ la ora 05:15 sa incheiat finala, aproximativ 210 minute.
Un meci are 4 reprize de cite 15 minute. 60 minute de joc efectiv.
Am stat pe stream cam de pe la ora 01:00, nu stiu de la ce ora a inceput transmisia si nu am stat sa urmaresc premierea si interviurile de dupa.
Nu stiu cum reusesc astia sa faca din 60 minute un eveniment de 5-6 ore.

#1131
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,565
  • Înscris: 30.07.2018
Ai sport în AntenaPLAY: Campionatul Mondial de patinaj artistic, 20-26 martie
O altă competiție de marcă pe care o poți savura în AntenaPLAY este Campionatul Mondial de patinaj artistic, ce va avea loc în perioada 20-26 martie, în Japonia, la Saitama.
În Asia, vom fi reprezentați de o româncă. Julia Sauter a obținut calificarea la Mondial la finalul lunii februarie, după ce a stabilit un nou record personal, făcându-și astfel baremul necesar.
Julia este o patinatoare de origine germană, care va concura pentru România. Ea și-a trecut în cont de-a lungul carierei șase medalii internaționale la seniori și cinci titluri la Naționale.
Snooker, EXCLUSIV în AntenaPLAY
Snookerul este noul sport propus de AntenaPLAY, în luna martie. Între 27 martie și 2 aprilie, în Anglia, are loc Tour Championship, turneul la care participă cei mai buni 8 jucători ai sezonului.
Competiția cu premii totale de 380.000 de lire sterline este ultima înaintea Campionatului Mondial și aduce la start jucătorii care au câștigat cele mai multe turnee, în acest an. Componența va fi stabilită înainte de start, singurul care e calificat deja fiind Mark Allen.
Pentru un loc la turneul de la Hull luptă în următoarele săptămâni nume mari, precum Mark Selby, Judd Trump sau Ding Junhui. Șanse uriașe de participare are și jucătorul momentului, Shaun Murphy

#1132
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,440
  • Înscris: 02.09.2016
CSM Târgoviște și Volei Alba Blaj se vor întâlni în semifinala Cupei CEV la volei feminin:
14.03.2023 CSM Târgoviște - Volei Alba Blaj
21.03.2023 Volei Alba Blaj - CSM Târgoviște

CSM Lugoj va juca finala Cupei Challenge (volei feminin) cu echipa italiană Reale Mutua Fenera Chieri, finala va avea loc în dublă manșă, pe 15 și 22 martie ...
15.03.2023 Reale Mutua Fenera Chieri - CSM Lugoj
22.03.2023 CSM Lugoj - Reale Mutua Fenera Chieri
(Chieri '76, locul patru in campionatul Italiei)

#1133
ovydinho84

ovydinho84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 465
  • Înscris: 12.03.2015
Claudia Bobocea a luat medalia de argint în proba de 1.500 m la Campionatul European de atletism în sala de la Istanbul. Fenomenal rezultat. Doar multipla campioana britanica Laura Muir a depasit-o.
Păcat ca TVR nu transmite aceasta competiție pentru care deține drepturile.
Felicitări Claudia Mihaela Bobocea!
Din ce vad pe acest forum toată lumea se uita la fotbal și pe prea putini ii interesează alte sporturi :(

Edited by ovydinho84, 04 March 2023 - 19:15.


#1134
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,098
  • Înscris: 28.12.2016

View Postovydinho84, on 04 martie 2023 - 19:14, said:

Claudia Bobocea a luat medalia de argint în proba de 1.500 m la Campionatul European de atletism în sala de la Istanbul. Fenomenal rezultat. Doar multipla campioana britanica Laura Muir a depasit-o.
Păcat ca TVR nu transmite aceasta competiție pentru care deține drepturile.
Felicitări Claudia Mihaela Bobocea!
Din ce vad pe acest forum toată lumea se uita la fotbal și pe prea putini ii interesează alte sporturi :(

Eu unul mă uit și la alte sporturi, dar activ e doar topicul de f1.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate