Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Cumparaturi online - factura neachitata partial

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Eu va pun problema altfel.

Vin baietii de la enel, va racordeaza la curent, nu va dau niciun contract (fac exact ca astia din exemplu de mai sus) si pleaca. Tu taci malc si nu zici nimic. Dupa un an se afla ca esti racordat la enel dar contract ioc. Crezi ca aia de la enel te vor ierta? Nu, te vor pune sa platesti din urma o suma stabilita de ei (estimare care de multe ori te ustura si in dos). Si nu merge faza "stai ca nu stiam, stai sa vezi, stai ca o fi ". Nu, ori la casierie cu plata ori la racoare.

Asa ca platiti-va datoriile/serviciile contractate/comenzile etc

Edited by MembruAnonim, 16 June 2018 - 10:36.


#20
tanaru_ady

tanaru_ady

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 23.12.2010
La mine nu este problema ca nu platesc,problema este de ceea ce au facut ei.eu am sunat imediat dupa ce au plecat ei la call centre si tot degeaba .Eu vreau contractul, eu nu am fibra optica si nici CAM de unde sa fur si sa-mi fac eu singur tv si net,pe cand la enel la ceea ce ai spus tu ei nu mai pot recunoaste ca au facut instalarea si zic ca ai tras tu fir si ai furat curent.aici este altceva pentru ca eu nu am aparatura necesara sa pun fibra,sa mufez fibra ,sa activez cartela...

eu nu am tacut si am dat telefon ,deci este o diferenta!am intrebat de contractul meu si operatorul nu a stiut ce sa raspunda

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate