Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 

Ce pot face? (o fata)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#19
Handicarpati

Handicarpati

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,571
  • Înscris: 11.06.2010
Parerea mea e ca trebuie sa incepi cu alta. Una de care nu-ti pasa daca te refuza sau nu. Consider-o incalzire .

#20
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,800
  • Înscris: 13.07.2011

View PostMunst, on 10 iunie 2018 - 13:27, said:

Am incercat sa-i scriu pe Snapchat, prin surprinderea mea chiar mi-a raspuns. Am inceput cu  "buna", "ce faci" , mai departe chiar nu am mai stiu cum sa continui o conversatie, si am zis stop sa o las balta,decat sa vada ca sunt un disperat care sa-i scrie, am lasat-o balta.

daca nu era interesata nici nu iti raspundea. De ce nu continui sa o intrebi daca stie cine esti, ce face, daca doreste sa iesiti la un suc si asa mai departe. Keep going

#21
Munst

Munst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 503
  • Înscris: 21.03.2016

View PostNeaceasca85, on 10 iunie 2018 - 13:52, said:

Daca ai mai fost in situatie si te-ai descurcat, inseamna ca tipa de acum e mult mai sexy si te intimideaza. Posted Image

Posibil, de fiecare data cand o vad, ma uit la ea apoi imi intorc privirea instant, deoarece ma rusinez foarte repede

#22
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,723
  • Înscris: 14.10.2008
Eu nu am cont de Feiscuc dar in 2013 ca sa vad ce fel de om este (de parca nu stiam, dar ce sa-i faci, speri mata ca speri degeaba) febletea dupa care eram in limba din 2011, am pus-o pe vara-mea (o buna psiholoaga, lucreaza in asistenta sociala) sa intre cu contul ei si sa-mi arate, ce sa vezi, individa dadea accept numai la baieti, a trebuit sa stea de vorba cu ea ca sa-i dea Accept. Posted Image

View PostMunst, on 10 iunie 2018 - 14:04, said:

Posibil, de fiecare data cand o vad, ma uit la ea apoi imi intorc privirea instant, deoarece ma rusinez foarte repede
Inseamna ca are o privire foarte jucausa/expresiva.

Edited by Neaceasca85, 10 June 2018 - 14:07.


#23
maccip

maccip

    45 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,212
  • Înscris: 06.01.2007

View PostMunst, on 10 iunie 2018 - 14:04, said:


Posibil, de fiecare data cand o vad, ma uit la ea apoi imi intorc privirea instant, deoarece ma rusinez foarte repede
Fa-ți mâna cu ea.

#24
Neaceasca85

Neaceasca85

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,723
  • Înscris: 14.10.2008
Eu ma uit la ochii ei daca e atenta la mine/vorbeste cu mine, cand nu e atenta, ma uit mai jos de ochi, cu o mica frica de a nu fi prins, oricum nu-mi place sa-i spun direct ca-mi place de ea (sau mai ales ca imi curg balele dupa sani ca ai ei) ci imi place sa deduca ea treptat. Posted Image

Oricum, faptul ca ador "laptaresele" va fi la mine o posibila cauza de a muri virgin, pentru ca efectiv nu gasesc vreuna care sa aiba si sani si minte, gasesc numai rapandule. Cele care sunt de casa, inteligente sau care chiar ma plac, ce sa vezi, nu sunt dotate la marimea cupei, numai A-uri am gasit. Posted Image

Asa ca initiator, daca o placi si e si fata de treaba, baga tare si vezi ce iese, daca nu, nu e o tragedie, daca Dumnezeu vrea, va fi oricine s-ar impotrivi.

#25
Ion_de_la_Raion

Ion_de_la_Raion

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,434
  • Înscris: 28.08.2005
Initiator, pune o poza cu duduia, sa o vedem si noi.

#26
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,890
  • Înscris: 27.01.2016
Da-o dreaq. Intra pe site-uri ca sunt poze destule.....

#27
Munst

Munst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 503
  • Înscris: 21.03.2016

View PostIon_de_la_Raion, on 10 iunie 2018 - 14:28, said:

Initiator, pune o poza cu duduia, sa o vedem si noi.

Ramane sub anonim "duduia" .

View PostNeaceasca85, on 10 iunie 2018 - 14:14, said:

Eu ma uit la ochii ei daca e atenta la mine/vorbeste cu mine, cand nu e atenta, ma uit mai jos de ochi, cu o mica frica de a nu fi prins, oricum nu-mi place sa-i spun direct ca-mi place de ea (sau mai ales ca imi curg balele dupa sani ca ai ei) ci imi place sa deduca ea treptat.
Oricum, faptul ca ador "laptaresele" va fi la mine o posibila cauza de a muri virgin, pentru ca efectiv nu gasesc vreuna care sa aiba si sani si minte, gasesc numai rapandule. Cele care sunt de casa, inteligente sau care chiar ma plac, ce sa vezi, nu sunt dotate la marimea cupei, numai A-uri am gasit.
Asa ca initiator, daca o placi si e si fata de treaba, baga tare si vezi ce iese, daca nu, nu e o tragedie, daca Dumnezeu vrea, va fi oricine s-ar impotrivi.

Si mie imi place sa ma uit in ochii ei, si sa deduca singura ca incerc o posibila atentie din partea ei, dar poate e prea ciudat pentru ea sa ma uit la ea ca un "violator"

#28
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006

View PostMunst, on 10 iunie 2018 - 13:27, said:

Am inceput cu  "buna", "ce faci"

Ai inceput prost din start.

#29
Munst

Munst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 503
  • Înscris: 21.03.2016

View Postbarbosa, on 10 iunie 2018 - 14:59, said:

Ai inceput prost din start.

Din cate stiu fetelor le place sa fie intampinate cu Buna, urmat de numele lor . * Buna Patricia , ce mai faci? gen

Edited by Munst, 10 June 2018 - 15:04.


#30
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Poate ca da. Dar cand 20 de baieti pun aceeasi intrebare in fiecare zi, trebuie sa incerci sa iesi in evidenta cu ceva. Nu sa fii doar unul din cei 20.

#31
Munst

Munst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 503
  • Înscris: 21.03.2016

View Postbarbosa, on 10 iunie 2018 - 15:13, said:

Poate ca da. Dar cand 20 de baieti pun aceeasi intrebare in fiecare zi, trebuie sa incerci sa iesi in evidenta cu ceva. Nu sa fii doar unul din cei 20.

Cum ar fii?

#32
carturarulobosit

carturarulobosit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,393
  • Înscris: 07.05.2018

View PostMunst, on 10 iunie 2018 - 15:15, said:


Cum ar fii?
Vorbeam si eu cu o tipa pe snap si i spuneam de zambet, par, ochi.Cand ne am intalnit a spus ca am fost singurul fara vrajeala si am surprins o placut Posted Image

#33
Munst

Munst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 503
  • Înscris: 21.03.2016

View Postcarturarulobosit, on 10 iunie 2018 - 15:19, said:

Vorbeam si eu cu o tipa pe snap si i spuneam de zambet, par, ochi.Cand ne am intalnit a spus ca am fost singurul fara vrajeala si am surprins o placut Posted Image

Depinde si de modul in care ii spui toate astea.

#34
carturarulobosit

carturarulobosit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,393
  • Înscris: 07.05.2018

View PostMunst, on 10 iunie 2018 - 15:23, said:


Depinde si de modul in care ii spui toate astea.
Clar, nu i scrii salut si apoi ca ti place zambetul.Ii spui atunci cand iti trimite poza

#35
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006

View PostMunst, on 10 iunie 2018 - 15:15, said:


Cum ar fii?

Cum ar fi sa improvizezi si sa scrii corect, fara sa mai abuzezi de i. Habar n-am ce e ala snapchat si nici pe ea nu o cunosc. Dar incearca sa iesi cumva in evidenta cu o replica inteligenta si amuzanta, care sa-i atraga atentia.

#36
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,890
  • Înscris: 29.06.2006
daca nu ai luat-o cu "buna ce faci gen" n-ai facut nimic....fara "gen" nu se poate, nu exista conversatie. Poti sa incepi chiar cu " gen, hello ce mai faci fa" mergi la sigur garantat

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate