Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

MOL Multibonus card

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Remicade

Remicade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,776
  • Înscris: 25.11.2009
Incerc de 1 sa ma loghez pe site, zice parola gresita. OK dau Am uitat parola zice pagina inexistenta. Dau sa creez cont nou pe baza cardului, bag toate datele si la sfarsit Pagina inexistenta.
Sun de 3 ori la suport, acum 1 luna cica e o situatie temporara pe site ca nu merge.
Mai sun dimineata si mi se spune ceva de genul stim ca nu merge dar asta e....
Stiam ca ungurii lucreaza mai bine ca romanii da vad ca s-au molipsit de la noi cu indolenta.

#2
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,607
  • Înscris: 07.02.2003
Sa nu-ti para rau, e kakamaka multibonusul, nu poti lua combustibil pe el ca la lukoil iar produsele sunt porcarii sinistre.

#3
Remicade

Remicade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,776
  • Înscris: 25.11.2009
Probabil așa e dar mă enervează indolenta lor :(.

#4
Labelleepoque

Labelleepoque

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 04.06.2018
Din pacate serviciile la Mol lasa de dorit. Pe mine m-au facut de vreo10 litri de motorina la un plin, pe verificate. Nu au recunoscut nimic, cica au pompele calibrate.

Edited by Labelleepoque, 09 June 2018 - 10:18.


#5
vladut_v

vladut_v

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,714
  • Înscris: 11.01.2005
Vezi un pic daca vei putea sa te loghezi sau sa-ti resetezi parola, dupa ce iti reconfirmi toate datele AICI

#6
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,027
  • Înscris: 29.06.2011
La voi merge site-ul multibonus ?
La mine apare conexiune nesigură.

#7
catavencuadelin

catavencuadelin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 07.10.2012
Salutare! Se pare că nu sunt singurul client nemulțumit. Din Octombrie 2018 mă duc cu vorba și nu îmi trimit cardul din plastic. Am solicitat înlocuirea cardului inițial pentru că s-a demagnetizat și nu mai putea fi citit de receptor în stații. De atunci, de 3 ori m-au pus să solicit emiterea unui alt card, susținând că ei îl trimit dar poșta nu îl livrează. Am schimbat adresa de livrare, am fost la oficiul poștal și am verificat împreună cu factorul superior toate intrările din luna respectivă pe numele meu, fără nici un rezultat. Greșește poșta o dată, de două ori, dar constat că ei nici nu îl trimit. Am cerut să-l trimită prin curier cu plata la destinatar, m-am oferit să merg personal să-l ridic, nu vor.
Mâine este termenul limită pentru al 3-lea card solicitat. Dacă nu ajunge mi-am propus să scriu la Mol România și să prezint situația și o să pun în Cc protecția consumatorului.
Aveți altă soluție?

#8
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,027
  • Înscris: 29.06.2011
Si eu am avut aceasta problema. Nu stiu ce se intampla cu cardurile de nu ajung, aparea ca trimis dar la mine nu a ajuns. Am rezolvat facand un card intr-o statie Mol.

#9
catavencuadelin

catavencuadelin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 491
  • Înscris: 07.10.2012
A sosit al 3-lea card solicitat după 5 luni de când am solicitat un card în benzinărie.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate