Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Sfat achzitie telefon

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,456
  • Înscris: 24.05.2010
Referitor la pozele facute de OnePlus 6, cele pe timp de zi sunt chiar OK. Referitor la difuzor, pt un joc sau youtube este ok, daca vrei sa asculti muzica, folosesti casti ;)
Eu sunt proaspat posesor de OnePlus 6, vin de pe S7 Edge si nu-mi pare rau de achizitie. Fata de pretul unui Samsung S9+, Oneplus sta destul de bine(aprox. 2700 Lei).
OnePlus 6 ca si prima impresie, se misca excelent, foarte fluent, fara lag, se vede ca cei 8GB RAM isi fac treaba, softul este ok, fara bloatware, este curat exact ca de la mama Google.

#20
TrafalgarLaw

TrafalgarLaw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.10.2017
Eu tot n-aș lua OP6 fata de Moto Z2 Force sau Honor V10/Mate10 Pro, dar un mare avantaj ar fi prezenta jack-ului și a celor 8 giga de RAM, plus că s-ar putea să îl vinzi la un preț destul de ok peste 2-3 ani.

#21
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,456
  • Înscris: 24.05.2010
Sincer, mie nu-mi place cum arata Moto Z2 Force, iar pe parte de suport OnePlus sta mult mai bine decat Huawei....

#22
TrafalgarLaw

TrafalgarLaw

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,461
  • Înscris: 30.10.2017

View Postferibalint, on 08 iunie 2018 - 08:15, said:

Sincer, mie nu-mi place cum arata Moto Z2 Force, iar pe parte de suport OnePlus sta mult mai bine decat Huawei....

Mie îmi place cum arata, pare telefon serios și subțire, chiar daca e 16:9. Huawei-urile scapa prin faptul că pleacă din start cu Oreo, și oricum stau mai bine decât Samsung de exemplu.

#23
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,851
  • Înscris: 06.01.2008

View PostTruculMagic, on 07 iunie 2018 - 21:34, said:

...Eu vorbesc din ce am vazut, nu din ce citesc pe forumuri. Unii ar face orice ca sa aibe ultima generatie de iphone ca sa se laude cu ea. Voi credeti ca iphone 7 nu merge la fel de bine ca 8 sau X ?
Pai, chiar merg mai bine decat iPhone 7. Se ingrijesc cei de la Apple de asta la fiecare upgrade major de iOS.
Iar cine spune ca nu exista astfel de probleme ori n-a vazut cum se misca un Pixel/Pixel 2, ori e obisnuit cu lag-ul specific unui Samsung plin de bloatware.

View Postferibalint, on 08 iunie 2018 - 08:03, said:

Referitor la pozele facute de OnePlus 6, cele pe timp de zi sunt chiar OK. Referitor la difuzor, pt un joc sau youtube este ok, daca vrei sa asculti muzica, folosesti casti Posted Image
Eu sunt proaspat posesor de OnePlus 6, vin de pe S7 Edge si nu-mi pare rau de achizitie. Fata de pretul unui Samsung S9+, Oneplus sta destul de bine(aprox. 2700 Lei).
OnePlus 6 ca si prima impresie, se misca excelent, foarte fluent, fara lag, se vede ca cei 8GB RAM isi fac treaba, softul este ok, fara bloatware, este curat exact ca de la mama Google.
Felicitari pentru achizitie, sa-l folosesti sanatos!
Eu am trecut de la Galaxy Note 4 la OP 5T si nu regret decizia. Daca mai asteptam maxim 1 luna puteam sa iau un S8+ sau Note 8, dar nu imi pare rau.

View PostTrafalgarLaw, on 08 iunie 2018 - 08:22, said:

Mie îmi place cum arata, pare telefon serios și subțire, chiar daca e 16:9. Huawei-urile scapa prin faptul că pleacă din start cu Oreo, și oricum stau mai bine decât Samsung de exemplu.
Si OnePlus 6 vine din start cu Oreo.

Edited by Hider141, 08 June 2018 - 08:27.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate