Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Cum folosesc acest equalizer?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008

View Postkarax, on 03 iunie 2018 - 15:42, said:

exista un equalizer pentru windows 7 numit apo insa nu stiu cum sa il folosesc ca sa mai reduc din volumul bass--ului. Pun un print screen si va rog sa imi spuneti si mie ce anume trebuie sa fac sa reduc bass-ul, pentru ca nu stiu care sunt frencventele. ?
Instaleaza Peace Equalizer  (interfata mai usoara pentru EqualizerAPO) si apoi alegi preset-ul Classic! (sau ce iti convine de acolo)
Daca mai vrei preset-uri descarci de AICI
(se pun langa celalate in folderul  \EqualizerAPO\config)

Edited by stlk, 03 June 2018 - 21:01.


#20
stlk

stlk

    Spartan Officer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,438
  • Înscris: 15.07.2008
Uite ti-am facut un preset mai simplu pentru  Peace Equalizer din 10 frecvente modificate, daca vrei sa mai scazi Bassul  trebuie decat sa scazi cat ai nevoie  pe prima linie (adica la frecventa  60) -FOTO-

View Postneagu_laurentiu, on 03 iunie 2018 - 15:59, said:

Trage in sus si-n jos de nodurile alea si te vei lamuri. Sau instaleaza asta si ai presetari: https://sourceforge....-apo-extension/
Abia acum am vazut postarea ta, scuze!

Edited by stlk, 03 June 2018 - 21:49.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate