Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei

Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro
 Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto

consultanta deschidere firme

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

sebulbus

sebulbus

cereal killer

• Grup: Senior Members
am nevoie de inca un srl, nu am timp de alergatura, si as vrea sa fie inregistrat in capitala (e posibil? - eu sunt din provincie). daca nu se poate, e ok si provincie.

exista, sunt sigur, avocati sau firme de consultanta care se ocupa cu asa ceva. vreau doar sa dau lista de documente si sa platesc, nu am timp sa bantui dupa semnaturi, stampile, avize si alte alea.

intrebarea este: unde gasesc asa ceva? s-a mai folosit cineva de servicii similare? cat costa deschiderea unui srl "la foc automat" ?

palex

palex

New Member

• Grup: Members
incearca aici ... http://www.infiintarisocietati.ro/

eventual mai cauta cu google

bafta
alex

View Postsebulbus, on Feb 26 2006, 13:30, said:

am nevoie de inca un srl, nu am timp de alergatura, si as vrea sa fie inregistrat in capitala (e posibil? - eu sunt din provincie). daca nu se poate, e ok si provincie.

exista, sunt sigur, avocati sau firme de consultanta care se ocupa cu asa ceva. vreau doar sa dau lista de documente si sa platesc, nu am timp sa bantui dupa semnaturi, stampile, avize si alte alea.

intrebarea este: unde gasesc asa ceva? s-a mai folosit cineva de servicii similare? cat costa deschiderea unui srl "la foc automat" ?

sebulbus

sebulbus

cereal killer

multumesc, ceva in stilul asta voiam.

side question: sa ma gandesc si la un offshore ca posibilitate ?

bluer

bluer

New Member

• Grup: Members
dai search pe gugal ... ca sigur gasesti!  :)

sebulbus

sebulbus

cereal killer

mersi, cu gugal am inceput. numa ca majoritatea rezultatelor miros a neseriozitate/teapa.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate