Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

Motorola One Power

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
200 replies to this topic

#91
adryan871

adryan871

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 09.11.2016
Chestia ii ca parca nu mi-as mai lua iar tot Xiaomi. Actualul Redmi 4x ,dupa vreo jum de an a aparut o pata galbena in partea stanga sus,plus de vreo 2 luni,nenumarate probleme la touch (cred),in sensul ca intra in aplicatii singur,in general in partea dreapta,pe mijloc,ori nu mai merge fingerprint-ul,ori nu reusesc sa-l deblochez nici prin model,pur si simplu nu vrea sa raspunda cum trebuie. Apoi isi revine. Poate am avut eu ghinion.

#92
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Depinde de așteptările avute, eu unul sunt 90% conștient pe ce am dat banii (900 lei) și, drept urmare, sunt (aproape) foarte mulțumit (nu se găsesc accesorii - huse, sticlă protecție). Până acum, eu nu am motive de reproș.
Nu aș putea spune dacă un alt utilizator va fi la fel de mulțumit ca mine, depinde de așteptările acestuia…

#93
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Pentru amatorii de oxiuri: Android Pie kernel source.

#94
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
800 lei la Altex/Media Galaxy…

#95
sisifjunior

sisifjunior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,218
  • Înscris: 30.10.2007
Eu l-am găsit pe amazon(.it) în ofertă la 209€ și mă roade pe creier să-mi fac un cadou de Crăciun, dar mă mai gândesc...
800 de lei e super preț!

Edit: teoretic s-ar putea livra din Italia în România și viceversa, este o directivă europeană legată de piața comună și de posibilitatea de a comanda de la oricare magazin din UE.

Edited by sisifjunior, 20 December 2018 - 16:12.


#96
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Exista vreo metoda sa scap de nenorocita asta de bara de cautare in zona inferioara a ecranului?
Din ce am frunzarit pe website-uri doar daca instalez ceva lansator Nova pot scapa de ea si tot mai sper sa fie alta cale sa o dezactivez.
Oricum, cine a gandit-o sa o puna acolo si sa stea defintiv, a gandit cu alt parte a corpului.Posted Image

#97
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007
Daca te referi la bara de search Google (din zona superioara a ecranului), nu o poti scoate pe launcher-ul stock. Cu Nova Launcher poti. Android-ul stock e facut de Google si ei au tot interesul sa folosești cautarea Google cat mai mult, de acolo le vin banii.

Iti recomand sa cumperi Nova launcher, poti sa iti personalizezi cum vrei tu telefonul, nu mai ai limitari. E foarte stabil si rapid. Eu il folosesc de ani de zile, chiar nu imi pot imagina un telefon Android fara Nova.
O sa iti para un pic complex la început, pentru ca are foarte multe opțiuni de personalizare, dar meniul este bine structurat si dupa o perioada o sa stii exact ce fac toate setările si daca vrei sa schimbi ceva, unde sa te duci si ce sa modifici.

Edited by antinVidia, 21 December 2018 - 06:54.


#98
LeopardSurd

LeopardSurd

    Graf von Taubenburg

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,367
  • Înscris: 10.09.2014
Da, recomand și eu călduros Nova.

#99
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Deja se anunță urmarea…
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_hkskJ8hrnQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#100
adryan871

adryan871

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 09.11.2016
La Moto One merge ascuns notch-ul cu noul update la Pie? Vazusem la Oreo nu mergea.

#101
ionita_adrian

ionita_adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 25.02.2010
salut,
gasesc in Romania Motorola One Power cu baterie 5000mah? am tot cautat si nu dau de el

#102
bombanitorul

bombanitorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 28.04.2014

View Postionita_adrian, on 04 ianuarie 2019 - 15:49, said:

salut,
gasesc in Romania Motorola One Power cu baterie 5000mah? am tot cautat si nu dau de el
Doar in India găsești.....

#103
slana

slana

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.01.2019

View PostGif2D, on 03 decembrie 2018 - 13:58, said:

Ce să zic? La 897 lei nu pot emite mari pretenții, se „mișcă natural” (UI fluid) pentru un QSD™ 625, 4GB RAM și 64GB ROM.
Deși credeam că rezoluția HD+ va fi o problemă, se pare că m-am acomodat destul de repede și am început să-l îndrăgesc pe zi ce trece.
Camera nu excelează, este în media clasei, încă nu m-am lămurit de originea senzorului.
[ https://lh3.googleusercontent.com/mnA3dHCSyHsuDQOqXP6xasACMcg9F_2nzNmfEtVRLw5kmHXfqcboTKa08T3iIuaEoS-tz3DOYThdLRD-nWW23ZpeGYiCyi5fzvgElrdnnqp9Y1EXQCH54aJebGHF3qkdEFsnvsZ3VaKjrYSZJWRzYCt1MdpdTlsjqMSVazz1lQy9uRwOkrBoTGMbcTYvqTTgoSA_bz8oMICpy3hmARJTb3WxTbfWB3BFOBZZzicmDsUdPRJee3OYiGPWx3XDsQz28cmJCm0cJ715CDkEyJ9KT5QYscFEfViqorGrSH4CsMk5nD0q38KTesQy8zBzO2CvHUAekoGEkgRTHdLTGMgTRF0ZRTXxTlqBcThC1ZGSmju_n_2gqreWozKoG6oLz8U44ayOByLd2RpZaOQm6G2Q_WR7sSn2QUN2YeeIU5sscvC1g-pnXhtL9bld3VITG_CoKVcph2JHCD4cki7khqpNpgohUoiefBf8VELVqo8lp_XwXrUeZFWTFJxrWpYVndb-2selA1TS9ZwWSWA0PvctChg8OTiM1joAh0Mxbgx9CLAliEznXh0ycHA-8m59GGRAA5-lfisYW2qpLUzwgzdCzA5kwpJkSlc7sJGJ1iGXzp_z1WaExKxntzPntuw3fP0bWFRwd85ZDUUXJsKM9Mo5BCDJ=w436-h920-no - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Sertarul ăla cu 2×nanoSIM+1µSD mă încântă cel mai mult…
Acumulatorul rezistă (la minimă utilizare se „întinde” 4 zile), altfel, la utilizare normală 2 zile cu 4:30 SOT.

Încă mai caut modalitatea de activare a VoWiFi (VoLTE nu e prioritar, momentan).

Unul din senzorii de pe spate este Samsung (s5k4h7),
Ai reusit sa activezi VoWiFi pana la urma?

#104
ionita_adrian

ionita_adrian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 25.02.2010

View Postbombanitorul, on 05 ianuarie 2019 - 17:08, said:

Doar in India găsești.....
nasol

#105
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Din păcate, VoWiFi nu am reușit…
Însă a primit OTA  PPK29.68-16-21.
[ https://i.imgur.com/fWuusYL.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ https://i.imgur.com/KgDulC4.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ][ https://i.imgur.com/lZUrTEs.png?1 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#106
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006
deci nu l-ai rootat :)))

#107
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
Nu, e înghețat bini di tăt ocsiuru' Posted Image !
Și nu prea am motive, încă, dar nici timp de trăsnăi…

#108
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006
da-i cu alifie si scoate-l la lumina :))))

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate