Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus
 Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...
 Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...

tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...
 Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...

Joc Drone

Dropshipping
 

Ninja Warrior - PRO TV

- - - - -
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#19
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,237
  • Înscris: 24.05.2014
Ninja Warrior România începe duminică, 9 septembrie, de la ora 20:00 la PRO TV!

#20
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016
Incepe Ninja Warrior la Attached File  PRO TV HD.png   3.03K   0 downloads ! Vezi la treaba cei mai curajosi romani

La PRO TV incepe cel mai tare show de divertisment al momentului! Ninja Warriors ii scoate in fata pe cei mai curajosi romani.
Duminica seara incepe nebunia la PRO TV. Cel mai puternic show din lume este in premiera in Romania. Ninja Warrior are un super traseu.
250 de romani sunt pregatiti sa-si sfideze limitele in incercarea de a propune al 7-lea Ninja Warrior din istoria showului. Invingatorul din showul Supravietuitorul a venit si el in showul anului.
"Pe unicul supravietuitor nu-l sperie Ninja Warrior. Fac asta de 7 ani. Salturile pentru mine sunt floare la ureche", a declarat Lucian Lupu.
Vineri te uiti la Romania - Muntenegru in direct la PRO TV, iar duminica la Ninja Warrior!
Sursa: https://www.sport.ro...-la-pro-tv.html

Edited by George78910, 06 September 2018 - 14:24.


#21
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,237
  • Înscris: 24.05.2014
Cel mai provocator traseu cu obstacole din lume a ajuns în România și își așteaptă războinicii pregătiți să sfideze limitele. Duminică, 9 septembrie, de la ora 20:00, începe cel mai așteptat show al toamnei, prezentat de Costi Mocanu, Daniel Nițoiu și Raluca Aprodu: Ninja Warrior România. Oameni cu povești de viață impresionante vin cu un singur vis: să treacă toate probele acestui traseu și să câștige titlul la care orice concurent visează.

Pentru a câștiga marele premiu în valoare de 100.000 de euro, concurenții vor trebui să parcurgă mai multe trasee. În ediția de duminică seară, cei care aspiră la râvnitul titlu vor face cunoștiință cu primele obstacole, printre care: 5 pași, Inelul de foc, Podul de cuburi și Zidul de 4,23 metri. Zeci de concurenți vor lupta cu propriile forțe în prima ediție, însă doar câțiva dintre ei vor ajunge în runda a doua și vor lupta pentru un loc în semifinală.
Duminica aceasta, un tânăr de 16 ani din Sibiu, pasionat de street workout, încearcă să sfideze limitele și să se apropie de marele premiu. Divorțul părinților l-a făcut să se refugieze în sport și l-a motivat să-și împingă limitele maximum. ”Divorțul părinților a fost un moment foarte greu și sportul m-a ajutat să trec peste. Eroul meu este The Flash și l-am descoperit prima dată în desene animate, iar acum din serial și din film. Îmi plac cel mai mult la el curajul și viteza. Mi-ar plăcea să devin eroul orașului meu și, de ce nu, al lumii.”, spune cel mai tânăr concurent Ninja Warrior România.



Cântăreața Nicole Cherry va sta în gradenă în prima ediție a show-ului, alături de Raluca Aprodu, și își va susține o prietenă foarte apropiată, cea alături de care se antrenează la sala de sport. ”Este antrenoarea mea de fitness, o iubesc din suflet și sunt sigură că o să reușească, pentru că e o fată foarte ambițioasă.”, spune artista înainte de începerea probei. Dacă va reuși prietena acesteia să ajungă în etapa următoare, vedem în primul episod Ninja Warrior Romania.

Sursa: tvmania.ro

#22
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,237
  • Înscris: 24.05.2014
Despre Ninja Warrior


Ninja Warrior este un format de televiziune care va testa limitele fizice și psihice ale concurenților, într-o cursă extremă unde emoția va fi la un nivel greu de imaginat. Sute de concurenți traversează un traseu cu foarte multe obstacole pentru a ajunge la cea mai dură provocare: cucerirea Muntelui Midoriyama. Midoriyama este o structură gigantică de oțel pe care doar adevărații războinici o pot cuceri după ce reușesc să treacă fără probleme de toate celelalte trasee. Pentru a-și adjudeca titlul suprem, ei vor fi nevoiți să escaladeze muntele, iar orice greșeală sau ezitare poate duce la eșec. Doar cel care va ajunge în vârf și va apăsa buzzer-ul amplasat pe baza superioară a muntelui, în timpul dat, va cuceri titlul suprem.

Ninja Warrior este o provocare pentru fiecare participant care va face totul pentru a-și depăși limitele și pentru a cuceri obstacolul final.

Sursa:stirileprotv.ro

#23
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,237
  • Înscris: 24.05.2014
NU RATAȚI diseară la orele 20.00, cel mai tare concurs, NINJA WARRIOR România!!!Doar la PRO TV.


#24
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,237
  • Înscris: 24.05.2014
A început show_ul!!!
Pare interesanta varianta "made in Ro", dar concurenții sunt slabi pregătiți.Plini de mușchi dar rezistența zero.Pana in prezent media reușitei probelor este de două.

Bravo Ismail!Singurul care a reușit sa ajunga la final.Tipul de culoare este singurul pana la acest moment care a reușit sa termine cu bine.

Edited by mediasettv, 09 September 2018 - 19:18.


#25
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,237
  • Înscris: 24.05.2014
Bogdan este a doua persoană care a ajuns la finală.

#26
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,602
  • Înscris: 30.07.2003
Vorbesti singur?! Nu e bine...

#27
papychullo

papychullo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 23.01.2012
Mai fain Exatlon

#28
George78910

George78910

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,593
  • Înscris: 14.11.2016

View Postpapychullo, on 09 septembrie 2018 - 20:22, said:

Mai fain Exatlon
Subscriu.Posted Image

#29
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,742
  • Înscris: 08.08.2018
Ați oprit un șir de 5 posturi consecutive. :))

Îl vor pune și pe Youtube? Că vreau să mă uit și eu, dar nu întrerupt de reclame. Alții sunt sigur că îl vor pune, dar calitatea va fi mediocră. Poate au luat și ei exemplu de la Kanal D.

#30
queens_

queens_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,515
  • Înscris: 14.02.2018
Eu nici nu ma uit. Reclame la fiecare 10 minute.

#31
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,237
  • Înscris: 24.05.2014

View Postneagu_laurentiu, on 09 septembrie 2018 - 20:21, said:

Vorbesti singur?! Nu e bine...
In loc sa faci comentarii inutile mai bine te implici si comentezi desfasurarea acestui MEGA CONCURS!
Cei care nu stiu sa aprecieze acest show de calitate, mai bine s_ar abtine de la comentarii fara rost.
Acest forum are o multitudine de arii!

Cei cărora le place Exatlon, sa se mute pe topicul respectiv.
Mie nu imi place Exatlon.Apreciez Fort Boyard, Ninja Warrior si Imbatabil Banzuke.

Edited by mediasettv, 09 September 2018 - 20:58.


#32
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,602
  • Înscris: 30.07.2003
Pe forum nu se face jurnal. Si parca spunea-i ca Fort Boyard e super mega. Acum e altu'. Dupa cum bate vantu'.

#33
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,237
  • Înscris: 24.05.2014
Uau!Doar 16 ani are acest pusti(Dragos Lupsa).Ce curaj pe el, sa participe la Ninja Warrior!!!Din pacate a pierdut cursa.
P.S.Recordul actual este de 20 secunde.

Alo, user neagu_laurentiu!
Este ultima data cand iti raspund!Daca ai fi fost atent de_a lungul anilor, ai fi constatat faptul ca in postarile mele am specificat ca imi plac  show_urile Fort Boyard, Ninja Warrior si Imbatabil Banzuke.
Privitor la catalogarea ta ca nu se face jurnal pe forum, inseamna ca nu ai urmărit topicul Eurovision.
Deci, daca nu iti convine acest topic, te poti muta oriunde.
Parerea mea este ca faci OFF-TOPIC degeaba.

Edited by mediasettv, 09 September 2018 - 21:16.


#34
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,742
  • Înscris: 08.08.2018
Am urmărit și eu acum un pic. Probele sunt mai grele decât la Exatlon, dar comentariul este groaznic, iar sistemul mi se pare aiurea.

#35
[F][u][z][z][y]

[F][u][z][z][y]

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 14.04.2006
E mai tare decat cuburile de la Exatlon, dar comentatorii sunt groaznici...

#36
AidenIrish

AidenIrish

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,742
  • Înscris: 08.08.2018
E boring, nu îi dau mai mult de un sezon.

La Exatlon ajungi să ai favoriți, aici nu, și din cauza asta lipsește și tensiunea. Traseele sunt extrem de scurte, chiar dacă sunt grele în comparație cu concurența.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate