Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata
 Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool
 

Problema mod Euro Truck Simulator 2

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013
Am cumparat Euro Truck Simulator cd cu cod de activare pe Steam,jocul merge,dar am o problema:Am introdus un mod de masina(Mercedes Sprinter) in joc,apare acolo la Manager Mod,l-am activat dar cand sa intru sa joc nu imi apare mod-ul cu Sprinter-ul ci tot un tir.Intrebarea mea e unde gasesc mod-urile bagate in joc dupa ce le activez in manager mod.Nu imi arata mod-ul cu masina bagata deloc.Ma poate ajuta cineva?Unde le gasesc cand sa joc?MULTUMESC

Edited by AlynutzTigerAtlantic, 30 May 2018 - 17:48.


#2
alex_bv2001

alex_bv2001

    Hell of a member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,157
  • Înscris: 15.12.2013
Cauta la fiecare dealer in parte, trebuie sa il cumperi, asa e cu modurile pe ETS.

#3
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
Probabil la dealer, trebuie sa te duci sa cumperi camionul, modul ala inlocuieste un camion, vezi care e si-l cauti

#4
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013
Sunt incepator in joc,cum il cumpar?Unde gasesc dealerul?

#5
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
Faci curse multe aduni bani, crești profilul din joc levelul și atunci se deblochează și camioanele.

Daca camionul înlocuit e nivel mare nu ai cum să-l cumperi până nu ajungi la nivelul respectiv.

Dealerul îl găsești în orașe

#6
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013
Cum gasesc mai exact dealerii?Ce iconite au pe harta?Vreau sa cumpar masina aia bagata in mod dar nu stiu de unde.Nu am mai jucat niciodata ets 2.Deci ma ajutati cu niste indicii?Multumesc mult

#7
ananiamadalin

ananiamadalin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 292
  • Înscris: 04.06.2018
Dealerii ii găsești în fiecare oraș și de acolo achiziționezi camioane. Îți recomand un Volvo (cel mai scump) cu o modificare se transmisie de 760CP. Trage foarte bine și e super fain.
Descoperă un oraș printr-o cursă. Pe mapă parcă apar cu o iconiță de mașină.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate