Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Numar telefon magazin online

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
sound_expert

sound_expert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 26.05.2018
Stie cineva numarul de telefon al magazinului online Telekom?
Doresc sa anulez o comanda de abonament facut online...am sunat azi de doua ori la numarul 021-9890 insa de ambele dati mi-au spus ca trebuie sa anulez comanda abonamentului direct la departamentul care se ocupa de comenzile online...de fiecare data mi s-a facut transferul catre acest departament insa nu a raspuns nimeni...ca sa nu zic ca am asteptat la telefon de am invatat pe de rost melodia de doi bani pana te preia un operator.

#2
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Da' la relatii clienti ai incercat ?!

Suni din nou si ceri numarul departamentului ala.
O sa-ti spuna ca nu exista. Deci, astepti.
Voila:
DACĂ VREI SĂ NE CONTACTEZI TELEFONIC AI MAI JOS TOATE NUMERELE DISPONIBILE

E uşor să intri în contact cu noi! Sună la 1234 (gratuit din reţelele Telekom fix şi mobil) sau 021.404.1234 si 0766.12.1234 (tarif standard din orice reţea) şi suntem mereu la dispoziţia ta, 24/7! În plus, ai acces la un meniu robotic personalizat în funcţie de produsele active pe contul tău de telefonie mobilă şi/sau fixă (telefonie, internet şi TV).

Sună la 1234 de la un număr de telefon Telekom!


Sună la 021.404.1234 sau la 0766.12.1234 de la un număr de telefon care nu aparține Telekom!
Identifică-te Uşor !!!

(Apasă tasta 1) Confirmi că dorești pentru numărul de la care suni
(Apasă tasta 2) Alegi să te identifici cu un alt număr de telefon Telekom sau Cod Numeric Personal sau CUI


(Apasă tasta 1). Ești client Telekom? Te poți identifica cu un număr de telefon sau Cod Numeric Personal sau CUI
(Apasă tasta 2) Vrei să devii client Telekom
Selectează din meniul principal zona de interes pentru tine!

(Apasă tasta 1) pentru cele mai noi oferte și promoții, prelungirea contractului sau modificarea abonamentului tău
(Apasă tasta 2) pentru plăți (confirmare sau amanare de plată), facturi (informaţii legate de ultima factură emisă şi copie factură) sau Info Cost (care îţi permite să afli beneficii cum ar fi SMS-uri, minute sau trafic de internet disponibil şi costurile adiţionale până se emite factura)
(Apasă tasta 3) pentru asistență tehnică pentru telefonie, internet și televiziune
(Apasă tasta 4) pentru PUK, servicii (roaming, internaţional sau blocare cartelă SIM), pentru a verifica statusul unei cereri de instalare sau pentru modificarea datelor tale de abonat (nume titular, adresă de facturare)
(Apasă tasta 5) pentru reîncarcarea unei cartele preplătite de la telefonul mobil sau fix*

Vrei să ne contactezi prin Email? Click AICI
Nu vrei să aştepţi să intri în legatură cu noi? Contactează serviciul Premium la 0903904903**
Ai nevoie de asistenţă pentru tarifele de Roaming? Sună la 076ROAMING (0767626464)***
* Acces conform politicii stabilite de Telekom Romania si Telekom Romania Mobile si numai clientilor persoane fizice
** Număr disponibil NUMAI clienţilor aflaţi pe teritoriul ţării ce apelează de la un număr de telefon Telekom Romania sau Telekom Romania Mobile. Apelul este tarifat cu 1.92 EUR (cu TVA inclus)/apel. Tarifarea se face pe apel şi nu în funcţie de durata convorbirii. Numarul 0903904903 este serviciul de Suport Premium pe care Telekom Romania il pune la dispozitia clientilor care doresc sa apeleze Serviciul Vanzari si Relatii cu Clientii, oferindu-le acestora prioritate pentru a intra in legatura cu un consultant Telekom. Clientii sunt informati automat asupra tarifului, atunci cand apeleaza acest numar, inainte sa inceapa convorbirea, respectiv taxarea.
*** Apel gratuit dintr-o ţară membră UE, de la numărul de telefon Telekom Romania Mobil.Acest număr este disponibil clienţilor (Postpaid şi Prepaid Roaming Plus) ce se află deja în Roaming şi doresc să afle informaţii despre tarifele practicate.

#3
sound_expert

sound_expert

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 26.05.2018
Nu se poate anula prin apel la 1234...
Ma crezi analfabet?Crezi ca nu pot citi si eu ce apare pe site :

Attached Files


Edited by sound_expert, 30 May 2018 - 17:53.


#4
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Pai neah, asa m-am gindit, ce sa-i faci.... n-ai csf
Crezi ca iti da cineva vreun numar secret de la Telekom !?

#5
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,235
  • Înscris: 19.08.2005
Din câte știu, ce e online se poate anula in 30 de zile, așa că, multă răbdare.

#6
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Ca tot e subiectul despre magazinul online, saptamana trecuta am incercat de nenumarate ori sa lansez comenzi dar nici una nu era acceptata si dadea o eroare ceva cu Business Account.
Care e treaba, nu merg comenzile online la Telekom?
Ce trebuie sa faci ca sa reusesti sa lansezi o comanda la ei?
Cand credeam ca cei de la Orange au cel mai prost magazin online, se pare ca Telekom vrea sa concureze si el la titlu.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate