Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Autopropunere pentru pozitia de supermoderator

* * * - - 8 votes
  • This topic is locked This topic is locked
72 replies to this topic

#19
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Aaa, că nu ai avut tu parte de abuzuri.....

Edited by MembruAnonim, 25 May 2018 - 16:01.


#20
Supermax

Supermax

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 25.01.2018
Treci in prima faza prin postul de moderator , dar in nici un caz prin Poiana , ca sunt cunoscute partizanatele tale . Un moderator ar trebui sa fie echilibrat , in prezent tu nu (prea) pari .
Ciudat este modul tau de a argumenta , pentru faptul ca un supermoderator...face naspe...tot in opinia ta , hai sa fii tu direct Super Moderator !
Ca si cum vine un agent de vanzari vechi din firma , spune ca directorul de vanzari l-a enervat si se autopropune el director de vanzari DIRECT fara a mai trece prin ASM , RSM , IKA , BM ....si asta fara mari merite...doar ca l-a suparat directorul .
Si nu pot sa spun cam ce impresie fac in general cei care se AUTO propun .
No offence !

#21
bladhaund

bladhaund

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,049
  • Înscris: 20.07.2003

View PostSupermax, on 25 mai 2018 - 16:02, said:

Ca si cum vine un agent de vanzari vechi din firma , spune ca directorul de vanzari l-a enervat si se autopropune el director de vanzari DIRECT fara a mai trece prin ASM , RSM , IKA , BM
Poti sa consideri ca nu sunt agent de vanzari la firma asta, ci director de vanzari la o alta firma, nu neaparat concurenta.

View PostSupermax, on 25 mai 2018 - 16:02, said:

Si nu pot sa spun cam ce impresie fac in general cei care se AUTO propun .
Ai dreptate, insa exista un topic mai vechi al proprietarului softpedia (mi-ar fi imposibil sa gasesc acum posturile respective) care spunea ca daca vrea cineva sa fie parte din echipa, sa deschida aici un topic in acest sens. Ia-o asa, nu ca ceva neobisnuit. Ia-o ca o respectare a procedurii pe care a spus-o proprietarul.

#22
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015

View PostMembruAnonim, on 25 mai 2018 - 15:59, said:

Ce mască? Cum poți să spui că ireproșabil când moderatorul în cauză face niște abuzuri grosolane de ani de zile.
Pai vezi tu cam cum devine viata cateodata .Abuzatorul vostru grosolan mie nu mi-a zis niciodata nici da-te mai incolo in atatia ani,  nu mi-a dat nici o sanctiune niciodata si Domnul e martor ca am meritat de multe ori, asa sunt eu, firea mea colerica,  insa tu care ai mimat ani de zile ca mi-esti prieten acum ma ataci in direct si in reluare si  public ca mi-ar trebui mie functii pe forum .Spre stiinta ta mi s-a propus de mult asta, si cei care au facut-o pot confirma, dar eu am refuzat si m-am cotit .

#23
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017

View Postlaffin, on 25 mai 2018 - 15:58, said:

tineti minte trei cuvinte: bladhaund supermoderator!
Al treilea  cuvint " NU " .

#24
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

GingisHan2015 said:

Nu e despre tine. Este vorba despre un fenomen care a luat amploare.

#25
bladhaund

bladhaund

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,049
  • Înscris: 20.07.2003

View PostGingisHan2015, on 25 mai 2018 - 16:13, said:

Abuzatorul vostru grosolan mie nu mi-a zis niciodata nici da-te mai incolo in atatia ani
Precizez ca nici mie, pana acum. Chiar nu am avut tangenta cu el. Insa am observat de-a lungul timpului cum (nu) se rezolva sesizarile de la abuzuri si cum (nu) se rezolva trollingul de la business. Daca eu cred ca pot sa fac o treaba mai buna, pur si simplu am ales acest incident ca sa atrag atentia asupra unei probleme vechi si care nu ma include neaparat pe mine, ci intreaga comunitate.

#26
Geth

Geth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,903
  • Înscris: 17.11.2017
Cea mai proasta gluma! :puke:

#27
Kroghy

Kroghy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,974
  • Înscris: 06.01.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ICK5UHAwE2g?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#28
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
N-am nimic impotriva atunci daca te simti capabil sa treci peste animozitatile care survin din idei si conceptii de pe forum ale fiecaruia si reusesti sa fii impartial . Foarte ok .Insa deciziile aste in mod clar nu le putem nicicum noi influenta nici 00000000, 1 la suta .

Eu vad nimerit pe altcineva la o functie si cred ca ar merita pentru eleganta si calitatea deosebita a postarilor si atitudine constant pozitiva pe fiecare topic .
E o userita, CorinaDaniela . Foarte frumos participa si e  superpregatita la multe chestiuni, o foarte potrivita moderatoare cred .
In fine, nu e la noi decizia .

#29
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017

View Postbladhaund, on 25 mai 2018 - 16:21, said:

......... Daca eu cred ca pot sa fac o treaba mai buna, pur si simplu am ales acest incident ca sa atrag atentia asupra unei probleme vechi si care nu ma include neaparat pe mine, ci intreaga comunitate.
Pai zi asa , cam cum zic niste indivizi ca Dragnea isi da legi pt el .... asa si tu vrei sa-ti rezolvi problemele . Ce usor este sa arunci cu rahat in altii si ce naspa daca nimereste in ventilator ?

#30
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,491
  • Înscris: 19.04.2009
Asta se hotărăște la următorul Sinod Moderatoricesc, inta in dezbatere. Apoi in vot. Apoi in dezbatere iar. Și abia la următorul Sinod Administrativ se poate aplica.

#31
bladhaund

bladhaund

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,049
  • Înscris: 20.07.2003

View Post86-APP, on 25 mai 2018 - 16:52, said:

asa si tu vrei sa-ti rezolvi problemele.
Eu unul nu prea am o problema personala. Dupa cum vezi sunt la primul user, punctele de penalizare in general sunt e zero, doar accidental > 0, insa aceasta e o problema veche. Am vazut-o de mult, dar nu era frumos sa intervin fara motiv. Nu inseamna ca eram de acord cu modul de a proceda.

Iar acum pur si simplu s-a ivit ocazia, atata tot. Am spus ca incidentul cu mine nu justifica el singur ce propun eu, ci e doar o mica bucatica din vechea problema. Nu inteleg de ce s-ar impotrivi cineva sa stie ca pe aria de abuzuri se rezolva echitabil problemele sesizate.

#32
zartdato1-0

zartdato1-0

    Contondent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,393
  • Înscris: 28.11.2017

View PostDaco_Get, on 25 mai 2018 - 15:32, said:

.Conteaza activitatea ta ca mod si ca user ,pe acest forum si daca poti fi echilibrat
Activitatea de SM nu se rezuma la a scrie pe abuzuri si a da rezolutii !

Spune-i si lui Morogan, el nu este la curent.

#33
Daco_Get

Daco_Get

    Green Members

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,529
  • Înscris: 30.01.2008

View Postzartdato1-0, on 25 mai 2018 - 17:43, said:

Spune-i si lui Morogan, el nu este la curent.
Tocmai . Ca nu face doar asta .Asta e doar ce vad userii !

#34
zartdato1-0

zartdato1-0

    Contondent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,393
  • Înscris: 28.11.2017

View PostDaco_Get, on 25 mai 2018 - 17:49, said:

Tocmai . Ca nu face doar asta .Asta e doar ce vad userii !

La mine e o certitudine in ceea ce-l priveste, sta foarte, foarte prost cu aritmetica, el nu stie ca 5 si 6 sunt diferite si ca 5 nu este egal cu 6.

#35
Geth

Geth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,903
  • Înscris: 17.11.2017

View Postbladhaund, on 25 mai 2018 - 17:15, said:

punctele de penalizare in general sunt e zero, doar accidental > 0,
Ai avut noroc ca esti de aceeasi parte a baricadei pe partea politica cu moderatorii din poiana, care au inchis ochii la nenumarate mizerii de-ale tale, ca altfel erai banat de mult. I-ai facut pe nenumarati useri pe care nici nu-i cunosti: hoti, infractori, spalatori de infractori, etc.

#36
catalina1

catalina1

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 62,888
  • Înscris: 21.04.2011

View Postbladhaund, on 25 mai 2018 - 17:15, said:

Eu unul nu prea am o problema personala. Dupa cum vezi sunt la primul user, punctele de penalizare in general sunt e zero, doar accidental > 0, insa aceasta e o problema veche. Am vazut-o de mult, dar nu era frumos sa intervin fara motiv. Nu inseamna ca eram de acord cu modul de a proceda.

Iar acum pur si simplu s-a ivit ocazia, atata tot. Am spus ca incidentul cu mine nu justifica el singur ce propun eu, ci e doar o mica bucatica din vechea problema. Nu inteleg de ce s-ar impotrivi cineva sa stie ca pe aria de abuzuri se rezolva echitabil problemele sesizate.

Pentru ca ești un user care a recunoscut deschis ca nu vrea sa fie echitabil, ca are o agenda, ca nu recunoaște tuturor libertatea de exprimare.
Pana azi credeam ca realizezi cât de nepotrivită e treaba asta cu forumul și ca insiști asa, din convingere. Dar se pare ca nu, tu nu înțelegi ca ești total nepotrivit pentru o astfel de poziție.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate