Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...
 Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 

Cont OLX

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
costyy23

costyy23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 19.03.2014
Buna ziua, as dori sa intreb cum as putea sa fac ca lumea sa nu mai vada anunturile mele de pe olx dintr-o conversatie cu mine? Am mai vazut vanzatori la care is ascunse anunturile cand dai click pe numele lor intr-o conversatie cu ei.

#2
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
https://www.olx.ro/myaccount/settings/

Schimba datele de contact / Nu afisa link catre toate anunturile mele in pagina de anunt.

Nu te supara ca te intreb, dar de ce vrei asta? Ma gandesc ca ai mai multe sanse sa vinzi celelalte produse, interlocutorul fiind curios sa vada ce mai ai la vanzare.

#3
bobyploiesti

bobyploiesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,019
  • Înscris: 18.02.2016
Am și eu o problemă cu olx,adică nu mai pot intra pe site de pe ruterul din casă,insă dacă fac hotspot de pe telefon, da.

#4
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,882
  • Înscris: 03.02.2005
@bobyploiesti, scrie intr-o postare noua, nu "intra" peste discutia altuia. (da-i clear cache la DNS)

@costyy23, nu-i ca si cum ai vrea sa iti faci cont nou? Fa-ti un cont nou si atunci nu mai ai nici un istoric.

#5
costyy23

costyy23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 19.03.2014
Mersi frumos @Marga32 , am rezolvat. Faza e ca eu vindeam lucruri pe olx iar cand vorbeam cu cineva ma lua la misto ca vezi doamne ce vinzi tu saracule, repari telefoane, vinzi chinezarii etc. si am zis ca ia sa nu mai vada toata lumea ce ii la mine in curte.

#6
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Eu ma uit mereu la useri sa vad ce mai au de vanzare. Daca au 10 telefoane la vanzare si toate contin "folosit de mine", clar nu e persoana de incredere. Dar daca vad ca vinde nimicuri pe langa un lucru scump, poate omul ala are nevoie de bani, de aceea vinde ce are prin casa.

Cand gasesc un user la care nu pot vedea si alte anunturi, desi are vechime pe site, clar are ceva de ascuns.

Important e ca ai rezolvat. Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate