Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Aplicatii dash cam

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
mihaiduban

mihaiduban

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,601
  • Înscris: 24.04.2010
După ce si-a dat duhul camera mea de bord m-am gândit să caut o aplicatie care sa o înlocuiască. Eu oricum am un telefon pe care iau comenzi si il pot folosi si pentru asta ! Am luat o aplicatie ,autoguard  se numeste,  dar  varianta pro ma umple de reclame iar varianta free nu permite înregistrare în fundal ....
Voi folositi aplicații de genul asta ? Stie cineva una mai bună?
Cred ca merita dezbătut subiectul tinand cont de traficul din România

#2
danutzu_1069

danutzu_1069

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,686
  • Înscris: 17.01.2008
Cred ca cea mai buna varianta este o oglinda cu camera, sau varianta si cu gps, 3G/4G, pe care poti pune si ceva navigatie....

#3
mihaiduban

mihaiduban

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,601
  • Înscris: 24.04.2010
Ma gandeam ca scutesc  cateva sute de lei ...

Navigatie are masina ...

#4
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
https://www.makeuseo...oid-comparison/

#5
valyvis10

valyvis10

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,630
  • Înscris: 05.11.2005
Dailyroads mi-a placut cum merge.

#6
G0RDAK

G0RDAK

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 24.01.2017
Salut. Sunt aici pt aceiasi problema cu a initiatorul topicului. Cautam o aplicatie pe android, dupa ce am ajuns la concluzia ca n-are sens sa dau ~ 100E pe o dashcam buna. (Am vazut destule junghiuri cu 100 lei)

Pt ca aveam un tel cu windows care statea degeaba, am incercat "dashcam gtx"  e singura app de Doamne ajuta pe windows...
Pe android am gasit variante mai ok. Prima ar fi o aplicatie free de harti offline cu functie dashcam inclusa. Aplicatia se numeste Offline maps  

Alte doua aplicatii decente pt android sunt DailyRoads Voyager si Drive Recorder (autor Tzutalin)

Edited by G0RDAK, 06 June 2018 - 13:24.


#7
mihaiduban

mihaiduban

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,601
  • Înscris: 24.04.2010
eu am ramas la asta :
https://play.google....pN4_XwQKV3IWoCA

si ca bonus seara pun  telefonul in terasa si il folosesc si pentru supravegherea masinii noaptea cu asta :
http://www.wardencam360.com

#8
geekos

geekos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,874
  • Înscris: 27.04.2008
Car camera

#9
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015

 G0RDAK, on 06 iunie 2018 - 13:21, said:

Salut. Sunt aici pt aceiasi problema cu a initiatorul topicului. Cautam o aplicatie pe android, dupa ce am ajuns la concluzia ca n-are sens sa dau ~ 100E pe o dashcam buna. (Am vazut destule junghiuri cu 100 lei)

Pt ca aveam un tel cu windows care statea degeaba, am incercat "dashcam gtx"  e singura app de Doamne ajuta pe windows...
Pe android am gasit variante mai ok. Prima ar fi o aplicatie free de harti offline cu functie dashcam inclusa. Aplicatia se numeste Offline maps  

Alte doua aplicatii decente pt android sunt DailyRoads Voyager si Drive Recorder (autor Tzutalin)
Pune mana si ia-ti o camera de bord!Vezi Prestigio Roadrunner 545!E vreo 300 si ceva de lei,dar din ce am citit din review-uri,merita!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate