Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Andres Iniesta

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,523
  • Înscris: 30.10.2003
Iniesta a zis adio Barcelonei!

Attached File  iniesta.jpg   62.48K   82 downloads
Eu tin cu Real Madrid. Dar nenea asta care unora ne-a facut zile fripte, merita respectul nostru. Multumim pentru spectacol! Posted Image

Fanii Barcelonei pot sa aduca mai multe informatii despre unul din cei mai buni jucatori pe care i-a avut echipa.

Edited by Bursul, 22 May 2018 - 12:42.


#2
adrian_tr

adrian_tr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.04.2018
Poza asta mi s-a părut incredibilă. Dar pe el, ca fotbalist, nu l-am considerat niciodată vreun mare talent, nu ştiu de ce. Iniesta e de apreciat că a jucat numai la Barcelona. Toată cariera lui e de apreciat. Să joci atâţia ani la un asemenea nivel, e cu siguranţă de aplaudat.

#3
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,838
  • Înscris: 13.07.2011
Am inteles ca pana la 1:30 noaptea a stat singur pe gazon in stadionul camp nou si si-a luat ramas bun sufletesc.

Dupa parerea mea cel mai talentat si complet mijlocas care a existat vreodata. Cand avea mingea la picior pur si simplu era magie si juca un fotbal latin intr-adevar. In comparatie cu alti mijlocasi la nivel ridicat precum Scholes, Terry, Gerrard care jucau fotbalul rece englezesc, el chiar era placut sa il privesti. Pasele erau incredibile si driblingurile pe care le facea. Si merita mult respect pentru ca a jucat o viata intreaga la Barcelona la un nivel ridicat si a castigat tot ce era posibil de castigat.

Un jucator interesant si fenomenal.

#4
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,523
  • Înscris: 30.10.2003
Cand Messi nu facea nimic, venea Iniesta si rezolva el treaba.

#5
codesmm

codesmm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,022
  • Înscris: 17.11.2015
Iniesta este o combinatie la superlativ de talent, seriozitate si munca.

#6
gabrielm80

gabrielm80

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 20.04.2018

View Postcodesmm, on 22 mai 2018 - 14:33, said:

Iniesta este o combinatie la superlativ de talent, seriozitate si munca.

Atat de adevarat. Posted Image

#7
giuliani

giuliani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,153
  • Înscris: 18.05.2007

View Postbusiness11, on 22 mai 2018 - 13:03, said:

Am inteles ca pana la 1:30 noaptea a stat singur pe gazon in stadionul camp nou si si-a luat ramas bun sufletesc.

Dupa parerea mea cel mai talentat si complet mijlocas care a existat vreodata. Cand avea mingea la picior pur si simplu era magie si juca un fotbal latin intr-adevar. In comparatie cu alti mijlocasi la nivel ridicat precum Scholes, Terry, Gerrard care jucau fotbalul rece englezesc, el chiar era placut sa il privesti. Pasele erau incredibile si driblingurile pe care le facea. Si merita mult respect pentru ca a jucat o viata intreaga la Barcelona la un nivel ridicat si a castigat tot ce era posibil de castigat.

Un jucator interesant si fenomenal.

Daca e sa ramanem la spanioli si chiar la barcelona, parerea mea e ca xavi era peste. xavi era singurul care se apropia de pirlo, dupa parerea mea. Andrea Pirlo e geniul suprem al ultimilor 20 de ani , de cand ma uit eu la fotbal :)

#8
DorinPopovici

DorinPopovici

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 08.02.2019
Da, eu tot sunt fan al real madridului dar Iniesta este jucătorul care merita respectat necatind de faptul la ce echipa a jucat. El totuși a fost o “raza de lumina” a Barcelonei, chiar dacă acum este in Japonia

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate