Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Din 21 mai 2018, ITP-ul inregistrat video

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#91
Geth

Geth

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,903
  • Înscris: 17.11.2017

 rosix, on 22 mai 2018 - 14:16, said:

Uite, articole ale carnatilor din presa, care sa justifice masura (gata, au gasit o statie in care au fllmat negocierea):
https://www.digi24.r...telegere-933645
Mai avea cineva dubii ca asta e canalul securistilor? Iata dovada: securistii se ocupa de securisme. :)

#92
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,548
  • Înscris: 15.06.2007
Cu 1000 de euro faci o ciubla de 500 de euro sa treaca ITP pe bune.  Si iti mai raman 10000 ciubuc, si tot nu cumperi una noua.

 rosix, on 22 mai 2018 - 14:07, said:


Mai sunt si situatii din motive tehnice, dar la noi se moare, in general de prosti la volan care alearga si isi risca viata, omorand si oameni nevinovati atunci cand se intampla.
Ipocrizia este ca aia care au propus legea (curvele pesede) stiu foarte bine care e starea parcului auto din Romania si ca avem multe masini vechi care isi asteapta sfarsitul...  S-au tras niste sfori dinspre producatorii auto Dacia si Ford.. ca cik romanii nu vor sa schimbe 12.000n de euro sa-si ia masina noua. De aici sicanele cu masinile SH care sunt zilnice, in presa, la TV, oriunde.


#93
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,548
  • Înscris: 15.06.2007

 rosix, on 22 mai 2018 - 15:28, said:

Cum dracu... ala are masina mai veche de doi ani?  Nu-mi vine sa cred! Pana si vanghelie se plimba cu S classe nou nout, si parca avea mai multe.

#94
emil_sv

emil_sv

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 5,663
  • Înscris: 19.12.2012
Foarte bine! Cat mai drastic ITP-ul cu atat mai bine. M-am saturat de toate fumigenele de pe strazi.

#95
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
Ce naivi sinteti! Voi aveti impresia ca-i pasa cuiva de fumigenele de pe strazi? Pai alea platesc impozite si taxe, sint surse de venit pentru buget. Cum sa le scoata de pe strazi, sa-si dea singuri la picioare?
In plus, aia care le conduc au drept de vot, si sint destul de multi.
Stiu ca e aria auto, dar la chestii de genul asta nu poti scoate politicul din ecuatie.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate