Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Mai am sanse sa "cresc"?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
dcr

dcr

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,020
  • Înscris: 01.05.2004
Da, așa este :D
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/bgZeOeAWzsM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Bărbat ucis de explozia unei țigări electronice

 Aldulescu, on 20 mai 2018 - 20:50, said:

Mai bine vapezi, e mai sanatos...[ https://media.giphy.com/media/n216sySjAGI9i/giphy.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


#20
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Noooo ...la fiecare 100 de pachete de tigari fumate mai scazi un cm din inaltimea actuala . Sorry , in curand nu mai ajungi la clanta !

#21
Marian133

Marian133

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.05.2018

 JurasikMan, on 20 mai 2018 - 21:13, said:

Noooo ...la fiecare 100 de pachete de tigari fumate mai scazi un cm din inaltimea actuala . Sorry , in curand nu mai ajungi la clanta !

Posted Image)) De putut pot sa ma las de fumat.(si cred ca asta o sa si fac Posted Image ).cum am mai spus,am inceput sa fumez doar de vreo 2 saptamani..pot sa ma las lejer,organismul nu-mi cere tutun s.a.m.d.
Legat de chestia cu inaltimea..nu mai am treaba de aproape 1 an jumate deci poate sa mi se zica oricum:)) Pot sa complexez cu "muschii" in sensul ca vreau sa ma apuc de sala(nu,nu de mese Posted Image ) ci la modul sa arat putin mai altfel daca cu inaltimea nu pot.N-am chef sa fiu un pachet de muschi.

Edited by Marian133, 20 May 2018 - 21:22.


#22
2015Dan

2015Dan

    Genuine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,506
  • Înscris: 31.10.2017
Succes!

#23
alex14dlk

alex14dlk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,672
  • Înscris: 28.11.2016

 dcr, on 20 mai 2018 - 21:07, said:

Imi pare rau sa te anunt, tigarile electronice nu fac asa ceva. Oameni prosti cu moduri sensibile fac asa ceva. Modurile mecanice care au sansa de explozie, nu trebuie tinute in buzunar, trebuie curatate regulat, sa aiba un anumit voltaj si multe alte chestii complicate sa functioneze bine. Si de asta modurile regulate exista, pentru lenesi si ignoranti ca mine.

#24
cipri2bau

cipri2bau

    Violonist sarac care nici nu mai canta de disperat ce e

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,045
  • Înscris: 30.11.2017
in ochii cui să creşti?

17 ani e varsta limita la care mai poti creste fizic in inaltime.
Apoi singura sansa sa mai cresti in grosime sau latime si eventual si "in ochii altora"

#25
fqx

fqx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,212
  • Înscris: 23.08.2014

 Marian133, on 20 mai 2018 - 19:48, said:

Salutare lumee.
Am 16 ani si de vreo 2 saptamani m-am apucat sa fumez.
Am o intrebare..mai sunt sanse sa cresc in inaltime daca fumez? Mentionez ca nu sunt foarte inalt..am 1,61 iar unii spun ca fumatul nu are nici o legatura cu cresterea,altii spun ca are.
Nu ma deranjeaza ca sunt atat de scund(bine inainte aveam o oarecare frustrare pentru ca imi imaginam ca,cand vreau sa dau pt scoala de soferi nu o sa ajung la pedale:))(eu fiind foarte pasionat de masini) insa am inceput sa ma accept asa cum sunt..eu avand 16 ani am realizat ca mai pot castiga intre timp 3-4cm probabil).

 Marian133, on 20 mai 2018 - 19:48, said:

Salutare lumee.
Am 16 ani si de vreo 2 saptamani m-am apucat sa fumez.
Am o intrebare..mai sunt sanse sa cresc in inaltime daca fumez? Mentionez ca nu sunt foarte inalt..am 1,61 iar unii spun ca fumatul nu are nici o legatura cu cresterea,altii spun ca are.
Nu ma deranjeaza ca sunt atat de scund(bine inainte aveam o oarecare frustrare pentru ca imi imaginam ca,cand vreau sa dau pt scoala de soferi nu o sa ajung la pedale:))(eu fiind foarte pasionat de masini) insa am inceput sa ma accept asa cum sunt..eu avand 16 ani am realizat ca mai pot castiga intre timp 3-4cm probabil).
renunta la fumat e o porcarie.

#26
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017

 Aldulescu, on 20 mai 2018 - 20:50, said:

Mai bine vapezi, e mai sanatos...[ https://media.giphy.com/media/n216sySjAGI9i/giphy.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Mult success!

https://playtech. ro/2018/adolescenta-stop-cardio-respirator-vapat/

#27
alex14dlk

alex14dlk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,672
  • Înscris: 28.11.2016
@yourfan, se numeste consumator informat. Eu inainte sa bag in rezervor si sa inhalez ma uit pe acte, pe aprobarile tpd, ce contine, sa nu contina toxinele nerecomandate, sa nu fiu alergic la PG, sa nu exagerez cu nicotina care coaguleaza sangele.

#28
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Stii cum este, niciodată nu primim tot ce dorim. Unii sunt înalți și leșinati , altii sunt atletici dar fac prematur chelie și poartă ochelari cu 15 dioptrii. Succesul în viața va depinde tenacitatea cu care iti urmărești dorintele , nu de inaltime sau de culoarea ochilor. Indiferent de atributele fizice sau psihice , fumatul este o idee foarte proasta.

Edited by JurasikMan, 20 May 2018 - 23:21.


#29
predatus

predatus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 21.05.2004

 Marian133, on 20 mai 2018 - 19:48, said:

Salutare lumee.
Am 16 ani si de vreo 2 saptamani m-am apucat sa fumez.
Am o intrebare..mai sunt sanse sa cresc in inaltime daca fumez? Mentionez ca nu sunt foarte inalt..am 1,61 iar unii spun ca fumatul nu are nici o legatura cu cresterea,altii spun ca are.
Nu ma deranjeaza ca sunt atat de scund(bine inainte aveam o oarecare frustrare pentru ca imi imaginam ca,cand vreau sa dau pt scoala de soferi nu o sa ajung la pedale:))(eu fiind foarte pasionat de masini) insa am inceput sa ma accept asa cum sunt..eu avand 16 ani am realizat ca mai pot castiga intre timp 3-4cm probabil).

On-topic: http://www.cbc.ca/ne...-study-1.718537

Oarecum off-topic: Fa o poza la topicul asta si poate ai s-o vezi peste 15-20 ani cand tot ai sa fumezi vreun pachet-doua pe zi. Si ai sa-ti poti zice: ce copil idiot eram. Te-ai apucat de un viciu, care, daca ai noroc, o sa se tina de tina toata viata. Dar nah, esti la varsta cand e mai bine sa fii cool decat inteligent....

Edited by predatus, 23 May 2018 - 22:45.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate