Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Presedintele CCR a plecat in Rusia.

* * * - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
100 replies to this topic

#19
Supermax

Supermax

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,154
  • Înscris: 25.01.2018
Eu nu prea inteleg o chestie dar sunt sigur ca multi colegi ar putea sa ma lamureasca .
Toti cei care din culcare in sculare ii injura pe dragnea si psd , in cazul de fata pe dorneanu care e pesedist , sustin werneri , cilosi ,macovei si alti/alte............. ! Este ultracunoscut faptul ca acestia sunt sclavii unora de la Bruxelles...prescurtat ai lui Merkel si Macron . Merkel si Macron au relatii mega bune cu Rusia si Putin . Deci prin simpla deductie astia sustin indirect rusii !
Dragnea si psd sustin pe fata SUA si Israel recunoscute pentru relatiile lor de dusmanie cu Rusia ! Deci sustin dusmanii rusilor , asta fiind criticat de gasca hard de pe SP in nenumarate topicuri .
Totodata gasca hard nu scapa nici cea mai mica ocazie sa "sperie lumea" cu psd care ii iubeste pe rusi . Deci pentru mine e simplu , cei care sustin/sunt sclavii prietenilor rusilor sunt pro Rusia iar cei care ii sustin pe dusmanii rusilor sunt impotriva rusilor . Chiar si cei cu un singur neuron vad asta din avion .
Cum se poate explica asta , dar cu argumente sa inteleg si eu cum gandeste gasca hard ?

#20
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

 pasilla, on 16 mai 2018 - 18:12, said:

Perfect normal, ar zice unii !

Cum adica perfect normal? Anu' trecut ala de la rusi trebuia dat afara in suturi, clar.


 Alecsandru010, on 16 mai 2018 - 18:15, said:

Dorneanu a plecat în Rusia în ciuda faptului că MAE i-a recomandat să nu facă deplasarea.

Mai baga o fisa, dom'le.

........................

Dorneanu, voi ati vazut cum vorbeste Dorneanu? va asteptati la altceva de la Dorneanu?

Asta a fost PCR-ist sadea. Cum sa rateze o vizita la Moscova? se intoarce acasa cu jurisprudenta relevanta, mai invata una, alta.. cum sa faci rocada presedinte/premier a.i sa iasa mereu domnu' Dragnea?

Sau cum sa bagi la puscarie opozantii intr-un mod care sa nu fie contrar constitutiei?

Sau cum sa pui poloniu in ceaiul de la ora 5?

Tre' sa ne pregatim si noi.. sa nu ne ia vremurile pe nepregatite.

Nu mai e loc de bagat fise, la cit s-a zgiriat placa:

"Când s-a primit recomandarea MAE vizita era deja perfectată și biletele de avion cumpărate.” Dorneanu a mai adăugat că ”după primirea acestei recomandări m-am consultat cu MAE și problemele au fost lămurite".
Da' desigur ca in momentu' in care e pe baza de "surse" atunci clar ca , "problema nu a fost lămurită" nici ulterior şi nu a existat un acord final care să contrazică recomandarea iniţială , ca doar e complicat de cerut oficial un punct de vedere al MAE, ca strica propaganda de kkt.

 Imperathor, on 16 mai 2018 - 18:51, said:

Adica onoreaza prin prezenta sa o curte constitutionala care calca in picioare statul de drept si drepturile omului.

Asta nu a fost membru psd? Si ne mai miram ce cauta la Moscova...

Stiti cine mai participa la respectivul forum ?

#21
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,907
  • Înscris: 14.09.2004

 active95, on 16 mai 2018 - 18:08, said:



"Vizita în Rusia are loc la invitația Curþii Constituþionale a Federaþiei Ruse cu prilejul aniversãrii a 25 de ani de la înființare și a Forumului Juridic Internațional de la Sankt Petersburg", ne-a transmis Valer Dorneanu, adãugând cã omologul sãu "a participat anul trecut la aniversarea similarã a CCR". da' cine isi mai pierde timpu' citind, clar ne vinde la rusi, chinezi, comunisti si bine inteles reptilieni.
Yeap
Justitie din Rusia lui Putin.;)
Auzi.. tu lucrezi la Radio Erevan ?

#22
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005
sau radio moscova

#23
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

 geo76com, on 16 mai 2018 - 19:14, said:

Yeap
Justitie din Rusia lui Putin.Posted Image
Auzi.. tu lucrezi la Radio Erevan ?

Adica aia care anu' trecut a fost aici la noi, da' ce conteaza cind e pe baza de infierare cu minie.
Cind eroina lu' matale s-a dus in Tunisia s-a facut musulmanca?

Edited by active95, 16 May 2018 - 19:22.


#24
Bean

Bean

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,477
  • Înscris: 12.11.2006

 kingsky, on 16 mai 2018 - 19:12, said:

si daca se intoarce cu tezaurul infipt?


[ http://www.expresmagazin.ro/wp-content/uploads/2013/10/ion-iliescu.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]http://www.expresmag...ion-iliescu.jpg

Sa mori tu?
Ba, sa mori tu si cu tovarasu', de ce io?

#25
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

 active95, on 16 mai 2018 - 19:13, said:

"Când s-a primit recomandarea MAE vizita era deja perfectată și biletele de avion cumpărate.
Asta e o motivare de gradi, cam ca si unele decizii ccr.

#26
Rosebud09

Rosebud09

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,619
  • Înscris: 02.10.2009
L-a  trimis Dragnea special sa arate directia Romaniei daca UE face mutre.
Dat fiind transformarea CCR in principalul "organ" conducator al tarii, peste Pralament, justitie, guvern, etc, vizita asta este deosebit de semnificativa, folosindu-se un pretext /ocazie oarecare.

#27
Bean

Bean

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,477
  • Înscris: 12.11.2006

 Supermax, on 16 mai 2018 - 19:12, said:

Merkel si Macron au relatii mega bune cu Putin
Au chiar relatii intime, nu?
Mega bune, zici? Mega pe bune?!?
Unde scrie?

#28
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

 pasilla, on 16 mai 2018 - 19:22, said:

Asta e o motivare de gradi, cam ca si unele decizii ccr.

Banuiesc ca daca platea din buzunarul lui ar fi fost o motivare de gradi, da' cind se face pe cale oficiala cica n-ar fi chiar asa.


 Rosebud09, on 16 mai 2018 - 19:22, said:

L-a  trimis Dragnea special sa arate directia Romaniei daca UE face mutre.
Dat fiind transformarea CCR in principalul "organ" conducator al tarii, peste Pralament, justitie, guvern, etc, vizita asta este deosebit de semnificativa, folosindu-se un pretext /ocazie oarecare.

Posted Image Posted Image Posted Image
Clar sa ne scoata din UE, NATO, Univers
Ca sa nu mai zic ca in vara lu' 2012 nu era aceeasi CCR, nu nu, era alta, da' deh cum altfel s-ar putea opina cu dublu standard.

#29
geo76com

geo76com

    Maninc clone fara memorie si stresez userii bugetari

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,907
  • Înscris: 14.09.2004

 active95, on 16 mai 2018 - 19:20, said:



Adica aia care anu' trecut a fost aici la noi, da' ce conteaza cind e pe baza de infierare cu minie.
Cind eroina lu' matale s-a dus in Tunisia s-a facut musulmanca?
Eu nu am idoli si eroine. Am trecut demult de varsta basmelor. Pt mine sint oameni care fac ce imi convine mie sau oameni care nu fac ce imi convine mie. Eu nu pup in cur pe nimeni. Cine calca pe bec nu am nici o problema sa il scuip intre felinare.
Dvs puteti spune acelasi lucru cu angajatorul in spate ?😀😀😀

#30
kingsky

kingsky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,227
  • Înscris: 07.07.2015

 Bean, on 16 mai 2018 - 19:21, said:

Ba, sa mori tu si cu tovarasu', de ce io?
de naiv?

#31
zartdato1-0

zartdato1-0

    Contondent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,393
  • Înscris: 28.11.2017

 active95, on 16 mai 2018 - 19:25, said:

Banuiesc ca daca platea din buzunarul lui ar fi fost o motivare de gradi, da' cind se face pe cale oficiala cica n-ar fi chiar asa.

In general cand cumperi bilete de avion poti sa platesti si o asigurare prin care sa poti fi rambursat ( partial sau integral in functie de asigurare) de pretul biletelor in caz de anulare a calatoriei in ultimul moment.

La oficiali cu siguranta se cumpara biltele de avion cu astfel de asigurare.

La publicul aneta3, care nu prea stie cum arata un avion decat din poze probabil merge scuza cu biltele de avion cumparate.

Edited by zartdato1-0, 16 May 2018 - 19:33.


#32
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

 geo76com, on 16 mai 2018 - 19:27, said:

Eu nu am idoli si eroine. Am trecut demult de varsta basmelor. Pt mine sint oameni care fac ce imi convine mie sau oameni care nu fac ce imi convine mie. Eu nu pup in cur pe nimeni. Cine calca pe bec nu am nici o problema sa il scuip intre felinare.
Dvs puteti spune acelasi lucru cu angajatorul in spate ?������

Sint convins, ca doar io eram prin ploaie ca sa string semnaturi.
Daca logica userita zice ca vizita lui Doreanu la St. Petersburg il face rus/comunist/miner atunci eroina lu' matale care a fost in Tunisia s-a facut musulmaca.
Hai servici si tura usoara.

#33
DaculScoril0

DaculScoril0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,670
  • Înscris: 03.12.2014
e Valer sau Walter?

#34
Benderbut

Benderbut

    viking member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,722
  • Înscris: 11.12.2014

 active95, on 16 mai 2018 - 18:08, said:

"Vizita în Rusia are loc la invitația Curţii Constituţionale a Federaţiei Ruse cu prilejul aniversării a 25 de ani de la înființare și a Forumului Juridic Internațional de la Sankt Petersburg", ne-a transmis Valer Dorneanu, adăugând că omologul său "a participat anul trecut la aniversarea similară a CCR". da' cine isi mai pierde timpu' citind, clar ne vinde la rusi, chinezi, comunisti si bine inteles reptilieni.
Am iesit de vreo 30 ani din comunism si Uniunea sovietica.
Aloooo Nea Valere stiu ca esti un bosorog si comunist si ca unele simturi se slabesc cu varsta, dar  drumul catre Uniunea Europeana este in cealalta parte !!!Posted Image

Edited by Benderbut, 16 May 2018 - 19:39.


#35
riley

riley

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 411
  • Înscris: 01.11.2017

 kingsky, on 16 mai 2018 - 19:12, said:

si daca se intoarce cu tezaurul infipt?


[ http://www.expresmagazin.ro/wp-content/uploads/2013/10/ion-iliescu.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]http://www.expresmag...ion-iliescu.jpg

Sa mori tu?
De s-o mai naste un Tepes....poate

#36
kingsky

kingsky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,227
  • Înscris: 07.07.2015

 active95, on 16 mai 2018 - 19:25, said:

Banuiesc ca daca platea din buzunarul lui ar fi fost o motivare de gradi, da' cind se face pe cale oficiala cica n-ar fi chiar asa.




Posted Image Posted Image Posted Image
Clar sa ne scoata din UE, NATO, Univers
Ca sa nu mai zic ca in vara lu' 2012 nu era aceeasi CCR, nu nu, era alta, da' deh cum altfel s-ar putea opina cu dublu standard.
sa se duca bre ...sa se duca ...dupa el si tu si eu si noi cu totii...
vrea rusul sa arate lumii cum domina el europa de est? iaca te duci ...

 Benderbut, on 16 mai 2018 - 19:32, said:

Am iesit de vreo 30 din Uniunea sovietica.
Aloooo Nea Valere , drumul catre Uniunea Europeana este in cealalta parte !!!Posted Image
cum e aia cu ciocu mic acuma noi suntem la putere?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate