Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...
 

Renault EASY 5 ani fara griji

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Amu' să nu se supere Kroghy dar colegul cu Loganul e ursuleț polar.

Nu ești în stare să iei mașină decât pe sfaturi, nu știi ce ai cumpărat (oferte, bonusuri, condiții), te duci în service și te fac ăia din vrăjeală ???


În clubul "Posesorilor de Logan" l-ați înscris ?

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fq9-5C0EmRM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by exceswater, 17 May 2018 - 14:54.


#56
Remicade

Remicade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,776
  • Înscris: 25.11.2009
Azi am fost iarăși la Renault, am întrebat aceeași persoană, de data asta mi-a zis că nu se plătește nimic timp de 5 ani. Eu nu mai înțeleg nimic dar sufletește mă pregătesc să plătesc reviziile. Daca nu-mi vor cere bani asta e...rămân cu ei.


#57
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,839
  • Înscris: 01.11.2005

View PostRemicade, on 18 mai 2018 - 20:10, said:

Azi am fost iarăși la Renault, am întrebat aceeași persoană, de data asta mi-a zis că nu se plătește nimic timp de 5 ani. Eu nu mai înțeleg nimic dar sufletește mă pregătesc să plătesc reviziile. Daca nu-mi vor cere bani asta e...rămân cu ei.
Nu intreba persoanalul. Chiar daca nu e asa cum spun ei in realitate, e doa o chestie de marketing ca sa mai vanda o masina.
Citeste clar contractul sau acel act aditional care specifica clar ce include acea oferta. Aia va fi baza cand iti vor baga mana in buzunar. Ca mai tarziu o sa te duci la ei si o sa le reprosezi ca ei au zis una si fac alta o sa fie prea tarziu

#58
Remicade

Remicade

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,776
  • Înscris: 25.11.2009
Plătești cumva înainte reviziile dar faptul că ai 3 rate gratuite compensează. In cazul meu plătesc 1.100 lei pentru 5 ani de revizii gratuite.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate