Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 

Sfat Planseu Bloc

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
dem3ntor

dem3ntor

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,137
  • Înscris: 16.04.2007
eu ad face asa ceva, din ideea ca piatra, dale, beton am peste tot in jurul meu!

Attached Files



#38
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,682
  • Înscris: 22.01.2015
Bin,ia vezi un pic sa-ti faci idee de ce zic: baga--- images for supporti regolabili per pavimenti gallegianti.Posted Image

#39
brawnie

brawnie

    Ing.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,395
  • Înscris: 25.09.2008
hmm...vad ca toata lumea te-a umplut de sfaturi care mai de care... dar nimeni nu ia in calcul geutatea suplimentara adaugata structurii... nu discutam evident de solutia prezentata 2 posturi mai sus, dar daca discutam de sape, dale, etc trebuie cerut IN SCRIS acordul proiectantului...Indiferent ca structura a fost sau nu calculata pentru P+5, placa de peste ultimul nivel  a fost dimensionata pentru anumite incarcari. Tu si nici colegii plini de sfaturi nu aveti de unde sa stiti ca placa poate sa preia incarcarile suplimentare cu care vrei tu sa vii. Atentie la neatentie...sa nu vedem dupa alt topic deschis cu "mi-au aparut fisuri la placa".

#40
Ghita_Bizonu

Ghita_Bizonu

    Confectionez manusi din pielea clientului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,827
  • Înscris: 16.10.2012
In ce localitate e beleau ta ?

Ca daca e in Bucale caut telelefonu unuia care ma rog nu o fi expert insa pastoreste cam 600 de terase ale blocurilor din Titan. La mine sus sunt niste dale ... nu stiu din ce dar rezista mecanic, ger, gheata ,  nu sunt prea grele  si tin de 7 ani

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate