Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Petru Rares 1259

- - - - -
  • Please log in to reply
148 replies to this topic

#37
Bobitoi

Bobitoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,228
  • Înscris: 25.10.2018

View Postmihaigerard, on 15 ianuarie 2019 - 23:34, said:

Da, extraordinar, de ce să-ți faci un site care sa nu arate ca unul din Flintstones, doar nu te cauta clienții pe net.😂
Nu ai somn? Cred ca nu înțelegi ca nu totul pe lumea asta se rezuma la internet..
Eu nu am avut niciodata site  și nu o sa mi fac. nu am avut vreodată anunțuri de nici un fel ..și din 2009 am același nr de telefon .. e și nr personal și nr firmei.. și uite ca fără internet tot am de munca..

Edited by Bobitoi, 16 January 2019 - 00:10.


#38
alexandrupope

alexandrupope

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,053
  • Înscris: 21.08.2018
Cred că Voinea nici nu știe că are site :))

#39
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006

View PostBobitoi, on 16 ianuarie 2019 - 00:09, said:

Nu ai somn? Cred ca nu înțelegi ca nu totul pe lumea asta se rezuma la internet..
Eu nu am avut niciodata site  și nu o sa mi fac. nu am avut vreodată anunțuri de nici un fel ..și din 2009 am același nr de telefon .. e și nr personal și nr firmei.. și uite ca fără internet tot am de munca..

Nu se rezuma la internet dar mai toate firmele serioase au site-uri pe masura. Ca toata lumea se uita pe net, e ceva incredibil, nu? Posted Image)
Altfel, s-ar duce toata lumea intersata la Buzau si ar intreba prin gara unde e sediul Voinea Construct.

Edited by mihaigerard, 16 January 2019 - 10:50.


#40
Bobitoi

Bobitoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,228
  • Înscris: 25.10.2018

View Postmihaigerard, on 16 ianuarie 2019 - 10:48, said:



Nu se rezuma la internet dar mai toate firmele serioase au site-uri pe masura. Ca toata lumea se uita pe net, e ceva incredibil, nu? Posted Image)
Altfel, s-ar duce toata lumea intersata la Buzau si ar intreba prin gara unde e sediul Voinea Construct.
Ai înțeles o pl....
Cine lucrează cu oameni gen Voinea, nu i cauta nr pe internet..au nr lor personal.. înțelegi sau trebuie sa ți desenez?

#41
barbat

barbat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 07.02.2008

View PostBobitoi, on 16 ianuarie 2019 - 11:27, said:

Ai înțeles o pl....
Cine lucrează cu oameni gen Voinea, nu i cauta nr pe internet..au nr lor personal.. înțelegi sau trebuie sa ți desenez?
Voinea, tu din aceiasi categorie. Numele ales aici, comportamentul tau agresiv si badaranesc indica un prezent plin de frustrari.

#42
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006
Ok, boss, am inteles. Cine lucreaza cu Facebook are numarul lui Zuckerberg, intelegi tu...Posted Image)

Edited by mihaigerard, 16 January 2019 - 11:45.


#43
Bobitoi

Bobitoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,228
  • Înscris: 25.10.2018

View Postmihaigerard, on 16 ianuarie 2019 - 11:44, said:

Ok, boss, am inteles. Cine lucreaza cu Facebook are numarul lui Zuckerberg, intelegi tu...Posted Image)
Mihăiță , ce treaba are Facebook cu construcțiile din Ro?
Esti amabil sa ne lămurești?
Eu inteleg mai greu.. sunt tare de cap!

View Postbarbat, on 16 ianuarie 2019 - 11:44, said:


Voinea, tu din aceiasi categorie. Numele ales aici, comportamentul tau agresiv si badaranesc indica un prezent plin de frustrari.
Nu te bag in seama BAIETELE!

Edited by Bobitoi, 16 January 2019 - 12:43.


#44
blexandru

blexandru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 12.02.2018
uau 2300 euro/mp util intr-un bloc construit la limita trotuarului si la 3 m de case, fara nici un spatiu verde si cu o priveliste deosebita :))))

#45
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,491
  • Înscris: 22.12.2015
E o zona foarte buna, sa fim seriosi, ultracentrala. Ajungi la Piata Victoriei in 5 minute daca mergi alert sau 1 minut cu tramvaiul 1/masina personala. Eu locuiesc pe blvd. Alexandru Ioan Cuza si am vazut blocurile de pe Petru Rares inca de cand o inceput proiectul. Arata foarte bine, diferenta fata de s-a construit la Confort Urban Rahova e colosala...e normal ca sa ceara banii aia.
Desigur acolo fiind o locatie de lux, nu e accesibila lumpen proletarilor de rand, calitatea costa hombre.

Edited by doxan, 16 January 2019 - 18:38.


#46
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
O locatie de lux daca esti mai inchis la ten, nu te duci la serviciu si esti abonat la feed-ul lui Florin Salam.

#47
Bobitoi

Bobitoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,228
  • Înscris: 25.10.2018
Trec des pe acolo și e înghesuiala rau... singurul avantaj ca e metroul aproape..atat.. nu tu verdeața .. străzi urate și trafic la USA blocului.. plus rromii din zona .. sa fie sănătos cine cumpara acolo..

#48
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,491
  • Înscris: 22.12.2015

View PostMembruAnonim, on 16 ianuarie 2019 - 19:38, said:

O locatie de lux daca esti mai inchis la ten, nu te duci la serviciu si esti abonat la feed-ul lui Florin Salam.
Nu este deloc adevarat, in zona aceea sunt numai privati care locuiesc in vile interbelice cochete similare cu cele de pe strazile Paris & Washington. Daca si Soseaua N.Titulescu & imprejuriri care e la doi pasi de guvern e paraf, atunci campurile alea din afara Bucurestiului cum sunt ?

View PostBobitoi, on 16 ianuarie 2019 - 20:03, said:

Trec des pe acolo și e înghesuiala rau... singurul avantaj ca e metroul aproape..atat.. nu tu verdeața .. străzi urate și trafic la USA blocului.. plus rromii din zona .. sa fie sănătos cine cumpara acolo..
Zigeuneri sunt peste tot in Bucuresti, iar fata de Colentina e parfum. Ai parcul de pe Alexandru Ioan Cuza la o aruncatura de bat, benzinarie Petrom in imediata apropiere si acces facil la 3 statii de metrou ( Victoriei, Basarab & Gara de Nord, basca tramvaiul 1).
Si era sa uit ... 2 sali de forta premium la nici 5 minute de mers ( Stay Fit Gym si Worldclass America House).
Dimpotriva, zona aia e una dintre cele mai bune din Bucuresti, face parte din inelul concentric de birouri Victoriei-Titulescu-Buzesti, terenul ala de pe Petru Rares o sa valoreze zeci de milioane de euro peste cativa ani...Dupa ce se va termina expansiunea office pe Buzesti, regiunea aia pana in statia de metrou Basarab o sa ramana singura locatie centrala din Bucuresti unde se vor mai gasi terenuri libere ( de mari dimensiuni).

Edited by doxan, 16 January 2019 - 20:59.


#49
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,491
  • Înscris: 22.12.2015
Domnule shase : Eu sunt de parere ca dumneata nu va permiteti nici macar Confort Urban Rahova, evident ca va ofticati atunci cand auziti ca exista in tara asta oameni cu bani seriosi la tescherea, care-si permit sa cumpere in buricul centrului, in cladiri premium cu finisaje de lux.

Edited by doxan, 16 January 2019 - 21:25.


#50
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,515
  • Înscris: 09.09.2017

View Postdoxan, on 16 ianuarie 2019 - 21:12, said:

Domnul shase : eu zic dumneata de fapt nu va permiteti nici macar Confort Urban Rahova, evident ca va ofticati atunci cand auziti ca exista oameni cu banii seriosi care-si permit sa cumpere in buricul centrului, in cladire cu finisaje de lux.

Attached Files

  • Attached File  gg.png   592.27K   14 downloads


#51
blexandru

blexandru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 12.02.2018

View Postdoxan, on 16 ianuarie 2019 - 21:12, said:

Domnul shase : eu zic dumneata de fapt nu va permiteti nici macar Confort Urban Rahova, evident ca va ofticati atunci cand auziti ca exista oameni cu banii seriosi care-si permit sa cumpere in buricul centrului, in cladire cu finisaje de lux.
Eu zic mai intai sa trecem pe la scoala sa învățăm limba română ca altfel o sa ne trezim cu blocuri de "lux" pline de turnulețe...

#52
marinescu_ion

marinescu_ion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 09.01.2019
doxan - Este bine acolo ca zonă dar este DEPARTE de ultracentral. Stau pe Magheru de 30 de ani. Terenul ăla nu va costa milioane și cota parte de teren pe care o are un apartament din ăla trebuie să fie cam 9 mp.

Ca zonă și preț este bine față de alte zone dar nu este ultracentral că era vreo 180.000-200.000 euro un apartament din ăla.

Edited by marinescuMembruAnonim, 16 January 2019 - 21:28.


#53
vitas

vitas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 06.11.2015

View Postblexandru, on 16 ianuarie 2019 - 21:20, said:

Eu zic mai intai sa trecem pe la scoala sa învățăm limba română ca altfel o sa ne trezim cu blocuri de "lux" pline de turnulețe...
Invidiosule :) :) !!!!!!!!!!

#54
Bobitoi

Bobitoi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,228
  • Înscris: 25.10.2018

View Postdoxan, on 16 ianuarie 2019 - 20:32, said:


Nu este deloc adevarat, in zona aceea sunt numai privati care locuiesc in vile interbelice cochete similare cu cele de pe strazile Paris & Washington. Daca si Soseaua N.Titulescu & imprejuriri care e la doi pasi de guvern e paraf, atunci campurile alea din afara Bucurestiului cum sunt ?

Zigeuneri sunt peste tot in Bucuresti, iar fata de Colentina e parfum. Ai parcul de pe Alexandru Ioan Cuza la o aruncatura de bat, benzinarie Petrom in imediata apropiere si acces facil la 3 statii de metrou ( Victoriei, Basarab & Gara de Nord, basca tramvaiul 1).
Si era sa uit ... 2 sali de forta premium la nici 5 minute de mers ( Stay Fit Gym si Worldclass America House).
Dimpotriva, zona aia e una dintre cele mai bune din Bucuresti, face parte din inelul concentric de birouri Victoriei-Titulescu-Buzesti, terenul ala de pe Petru Rares o sa valoreze zeci de milioane de euro peste cativa ani...Dupa ce se va termina expansiunea office pe Buzesti, regiunea aia pana in statia de metrou Basarab o sa ramana singura locatie centrala din Bucuresti unde se vor mai gasi terenuri libere ( de mari dimensiuni).

Doxan tătucule , dacă și basarab a ajuns zona centrală cu terenuri de milioane , ce dracu 😂😂😂 păcat ca nu am bani sa mi iau ceva acolo

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate