Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Vodafone Smart Family

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
209 replies to this topic

#55
kamarad

kamarad

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 17.09.2002

 kamarad, on 14 iunie 2018 - 19:54, said:

A mai primit cineva bonusul de familie? Eu trebuia sa-l primesc ieri 13.06 dar nu a ajuns nimic la niciunul din cei 7 membrii ai familiei.
LE: Bonusul s-a alocat pe 15.06.

#56
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

 kamarad, on 14 iunie 2018 - 19:54, said:

A mai primit cineva bonusul de familie? Eu trebuia sa-l primesc ieri 13.06 dar nu a ajuns nimic la niciunul din cei 7 membrii ai familiei.
Fara probleme si pe abonament si pe cartela.

Asta este cea mai tare promotie(VODAFONE SMART FAMILY) pentru cei cu abonament(in special) si pentru cei cu prepay, din punctul meu de vedere.Cred ca este a doua oara cand au  fost inclusi si clientii cu abonamente la aceste promotii , cu giga "fara numar"(dupa Vodafone Shake).Ai 50Gb asigurati la abonament cu aplicatia NET PRIMESTI.Nu am nevoie de nelimitatul LIMITAT  de la altii.Buna mutare, Vodafone.Imi doresc doar sa nu incheiati promotia dupa cele 4 luni.Posted Image

#57
Alex871

Alex871

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 04.01.2012
Sfat pentru cei care nu primesc bonusul de net in ziua care trebuie sa primeasca:
sunati la *222 la un interval 5-6h spuneti-le problema va verifica contu si va spune ca se dau cu intarziere in timpul acesta va da 1gb luna bonus pana se activeaza bonusul cel mare!
eu am sunat ieri la ei de 2x si azi mi-a venit sms ca mi s-a activat ceea ce vroiam!

#58
nekromage

nekromage

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 18.08.2008
Bunã seara, o întrebare am și eu.
Întrucât sunt client nou vodafone, as dori sa știu dacã exista posibilitatea sa fiu invitat într-un grup de familie activ sau sa invit persoane active dispuse sa facã schimb de invitații pentru a primi bonusul de 50 GB lunar. Menționez ca sunt client nou cu abonament Red 15.

#59
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
Salut,

Ai toate informatiile aici:

https://www.vodafone.ro/smartfamily

Ai pana la 50GB lunar,fara costuri suplimentare la abonament si la cartela(vezi detaliile promotiei accesand link de mai sud).

Poti trimite sau primi pana la 7 invitatii pentru a-ti forma familia pt.net
(de ex.daca inviti 4 numere, iti dau acceptul si unul acumuleaza 15GB si altul 10GB, toti membrii familiei primesc 25GB la 15 zile, dupa ,consumati net si primiti toti netul consumat, astfel ca aveti disponibili pana la 50GB pe luna,la abonament si la cartela, fara costuri suplimentare).

Cea mai tare promotie pentru cei cu abonament si prepay.

Edited by gump4, 01 July 2018 - 13:55.


#60
Catalinr

Catalinr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 768
  • Înscris: 04.05.2004
...si prentru cei cu familie VDF

#61
pupama

pupama

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,557
  • Înscris: 15.05.2010
nu mai primesc bonusul familiei de 30 de zile...doar asa aleator, 1 numar din familie, in rest...vdf se face ca ploua...portare?! Posted Image

#62
Alex871

Alex871

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 04.01.2012

 pupama, on 10 iulie 2018 - 18:31, said:

nu mai primesc bonusul familiei de 30 de zile...doar asa aleator, 1 numar din familie, in rest...vdf se face ca ploua...portare?! Posted Image
suna la ei in continuu !de 2-3 ori pe zi!Si il vei primi!

#63
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

 Alex871, on 10 iulie 2018 - 22:25, said:

suna la ei in continuu !de 2-3 ori pe zi!Si il vei primi!
cum vine asta "suna la ei continuu" si " de 2-3 ori pe zi"? :)

@pupama
Daca ai probleme in alocarea bonusului din aplicatia NetPrimesti, poti contacta si printr-un mail compania, alaturi de numarul/numerele de telefon.
Aici functioneaza si se aloca fara probleme(si la abonament si la prepay), ceea ce e de apreciat, avand in vedere ca nu exista cost suplimentar pentru acest bonus de pana la 50GB.

#64
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
Buna,

In situatia in care intampinati probleme in alocarea bonusurilor din Smart Family avem rugamintea sa ne oferiti prin mesaj privat numarul de telefon in cauza precum si mai multe informatii cu privire la eroarea efectiva ( Spre exemplu: Nu primesc bonusul din campania Smart Family din data de X pe numarul Y ).

Multumesc,
Madalina

#65
tick

tick

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 22.07.2004
La mine nu a mai intrat bonusul de vreo 3 perioade...

I-am scris helper-ului, la inceput a fost super helpful, dar dupa un timp creca s-a plictisit si el/ea si mi-a deschis un tichet care "se rezolva in 3 zile lucratoare"... azi e a 7 zi lucratoare :)

@gump4 intr-adevar e de apreciat promotia asta Vodafone, dar, daca tot au decis sa o faca puteau sa se asigure ca si functioneaza totul ok. Asa pentru mine a devenit un motiv de frustrare, tot vad in aplicatie cum acumulez MB si cand vine ziua magica... frectie :)

#66
devlin2427

devlin2427

    zerofuxgiven

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,292
  • Înscris: 22.05.2008
Alta varza marca vodafone.

Ce rost mai au "bonusurile" daca trebuie sa te rogi de angajati sa le activeze. Cateodata am senzatia ca softurile care contorizeaza si aloca bonusurile sunt scrise de un copil de scoala primara care mai uita cate o linie de cod.

#67
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

 tick, on 07 august 2018 - 12:14, said:

La mine nu a mai intrat bonusul de vreo 3 perioade...

I-am scris helper-ului, la inceput a fost super helpful, dar dupa un timp creca s-a plictisit si el/ea si mi-a deschis un tichet care "se rezolva in 3 zile lucratoare"... azi e a 7 zi lucratoare Posted Image

@gump4 intr-adevar e de apreciat promotia asta Vodafone, dar, daca tot au decis sa o faca puteau sa se asigure ca si functioneaza totul ok. Asa pentru mine a devenit un motiv de frustrare, tot vad in aplicatie cum acumulez MB si cand vine ziua magica... frectie Posted Image
Nu discutam de fiecare data cu aceeasi persoana(de exemplu helperul ce a postat mai sus este demna de toata stima, d.p.m.d.v).Suntem diferiti cu totii, astfel ca putem intalni si aici (si nu numai aici)persoane diferite....Altfel, dupa cele 3 zile lucratoare eu trimiteam un alt mail(mentionam primul mail) ori contact  telefonic urgent.Nu actioneaza profesionist toti, din pacate, daca lucrurile stau chiar asa.In mod normal, asa ceva nu ar trebui sa existe la asemenea companie(sa primesti un termen de rezolvare si sa nu revina fix in acel termen).
Pana sa te ajute ei, de ce nu ai incercat sa dezinstalezi aplicatia NetPrimesti si sa o reinstalezi din nou(primesti din nou sms de inscriere cu link si te redirectioneaza in aplicatie, nu pierzi nimic daca esti deja inscris).

l.e:de exemplu, daca intri in acest moment pe pagina promotiei(Vodafone Smart Family) observam ca :
"Promoția Smart Family este disponibilă până la 31 iulie 2018, cu posibilitate de prelungire".Cum vine asta Vodafone, daca azi suntem in 8/08/2018?Ce sa inteleaga un potential client ce poate ar dori sa-si faca un abonament la voi ori sa-si achizitioneze un prepay si sa beneficieze de acesti pana la 50GB lunar fara costuri suplimentare?Ca nu mai e valabila promotia?C e prelungita?Din punctul meu de vedere, "va miscati greu" si asta se va vedea in timp....

Edited by gump4, 08 August 2018 - 15:37.


#68
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,586
  • Înscris: 11.02.2016
Astia au 2 aplicatii net primesti?
Care-i aia buna?

Attached Files



#69
Nimcid25

Nimcid25

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,961
  • Înscris: 01.06.2015
Prima aplicație.

#70
nickuv

nickuv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 410
  • Înscris: 18.01.2016
Pe 31 iulie am primit ultimul bonus de 3GB. Pe 14 August trebuia sa primesc un bonus de 5 GB, nu l.am mai primit, urmatorul bonus va fi pe 29 august oare va mai sosi?
La relatii clienti serviciul nu este disponibil.

#71
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,586
  • Înscris: 11.02.2016
Sunt probleme cu aplicatia, s-a mai discutat despre asta.
Activeaza bonusurile din Shake, 10GB pe saptamana cred ca sunt suficienti.

#72
costinuti

costinuti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,433
  • Înscris: 19.09.2007

 nickuv, on 21 august 2018 - 10:21, said:

Pe 31 iulie am primit ultimul bonus de 3GB. Pe 14 August trebuia sa primesc un bonus de 5 GB, nu l.am mai primit, urmatorul bonus va fi pe 29 august oare va mai sosi?
La relatii clienti serviciul nu este disponibil.
Eu am sunat la RC in jurul datei de 14 si am primit "manual" 25GB. Nu cred ca le merge "sandramaua"

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate