Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Vodafone Smart Family

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
209 replies to this topic

#145
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,075
  • Înscris: 04.10.2005
Se poate fol bonusul si fara extraoptiune sau cu extraoptiunea de 4 euro?

#146
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,577
  • Înscris: 26.06.2010

View Postkhristian78, on 18 octombrie 2018 - 22:57, said:

Se poate fol bonusul si fara extraoptiune sau cu extraoptiunea de 4 euro?

La mine a mers folosit cu opțiunea Roaming 4 euro cu 30000MB internet.

#147
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,020
  • Înscris: 29.06.2011
La mine a deposit intarzierea obisnuita . Ce este curios ca pe nr. de abonament din familia mea smart s-a primit bonusul, pe cele ce sunt pe cartela, nu.

#148
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,577
  • Înscris: 26.06.2010
Eu nu am mai primit bonusul de mai bine de 20 de zile , trebuia să-l primesc pe 4 octombrie si 18 octombrie și nu am primit nimic.

Edited by andupustiu, 19 October 2018 - 07:29.


#149
laurwh

laurwh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 04.02.2015
La noi trebuia primit pe 16.. Niciun membru al familiei nu a beneficiat de bonus..

#150
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
Buna!

In cazul in care au trecut mai mult de 48 ore de cand trebuia sa vi se activeze bonusul, avem rugamintea de a ne contacta. Puteti face acest lucru apeland *777 sau completand formularul de aici: https://www.vodafone...tact/index.htm.

#151
lucianteo6

lucianteo6

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,088
  • Înscris: 27.09.2005
Whoops pagina nu exista!

#152
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,577
  • Înscris: 26.06.2010

View Postlucianteo6, on 19 octombrie 2018 - 13:56, said:

Whoops pagina nu exista!

Șterge punctul de după htm

#153
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View PostVodafone, on 19 octombrie 2018 - 12:47, said:

Buna!

In cazul in care au trecut mai mult de 48 ore de cand trebuia sa vi se activeze bonusul, avem rugamintea de a ne contacta. Puteti face acest lucru apeland *777 sau completand formularul de aici: https://www.vodafone...tact/index.htm.


Ai reusit sa iei legatura cu noi? S-a rezolvat?

#154
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,020
  • Înscris: 29.06.2011
Am trimis eu mail si mi s-a cerut screenshot cu data la care trebuia sa primesc bonusul. Problema la mine este ca pe nr. de abonament s-a primit bonusul dar pe cele doua numere pe cartela nu dar contorul aplicatiei a fost resetat(deci nu am cum sa trimit screenshot cu data la care trebuia sa primesc bonusul). Cele doua nr. sunr cu optiunea Promo 5(5E la 2 luni), am inteles ca acea optiune a fost retrasa si probabil are legatura cu eroarea.

#155
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,661
  • Înscris: 23.10.2006
Nici eu nu am primit bonusul la cartela, se pare ca o data il primesc, alta data nu... Aplicatie de rahat... In loc sa aruncati banii pe reclame cretine, mai bine sa platiti pe careva, care sa stie sa produca aplicatii functionale.Posted Image

Edited by baribalu, 23 October 2018 - 12:39.


#156
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View PostCGDBZ, on 23 octombrie 2018 - 00:51, said:

Am trimis eu mail si mi s-a cerut screenshot cu data la care trebuia sa primesc bonusul. Problema la mine este ca pe nr. de abonament s-a primit bonusul dar pe cele doua numere pe cartela nu dar contorul aplicatiei a fost resetat(deci nu am cum sa trimit screenshot cu data la care trebuia sa primesc bonusul). Cele doua nr. sunr cu optiunea Promo 5(5E la 2 luni), am inteles ca acea optiune a fost retrasa si probabil are legatura cu eroarea.
Buna!

Gasesti informatia in aplicatie pe Istoric, poti trimite acea captura de ecran si cele doua numere care nu au primit bonusul si un reprezentat te va ajuta in cel mai scurt timp posibil.

Edited by Vodafone, 23 October 2018 - 14:44.


#157
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,650
  • Înscris: 21.08.2008
Azi am primit bonusul simultan pe cartele si abonament.

#158
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,650
  • Înscris: 21.08.2008
Azi am observat ca de ieri nu mai am net pe mobil (data ultimei activitati inregistrate a fost 16:45).
Mi se parea mie ca e prea multa liniste, nici un email, nici un uap...
Ma uit si vad ca bonusul trebuia sa intre pe 19.11... pe cele doua cartele pomenite mai sus nu este net dar pe abonamentul din grup este.
Asadar am si eu 5 zile intarziere...

#159
Alex871

Alex871

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 04.01.2012

View Postdanghetau, on 23 noiembrie 2018 - 19:40, said:

Azi am observat ca de ieri nu mai am net pe mobil (data ultimei activitati inregistrate a fost 16:45).
Mi se parea mie ca e prea multa liniste, nici un email, nici un uap...
Ma uit si vad ca bonusul trebuia sa intre pe 19.11... pe cele doua cartele pomenite mai sus nu este net dar pe abonamentul din grup este.
Asadar am si eu 5 zile intarziere...
da mail la adresa asta si te rezolv ei!
nu uita sa mentionezi nr tau/ prietenilor!
[email protected]

Edited by Alex871, 23 November 2018 - 23:39.


#160
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,650
  • Înscris: 21.08.2008
Da, te rezolva de numa'

Desi exprimarea a fost extrem de clara (in limba romana), desteptii de la Vodafone mi-au trimis de vreo doua ori setarile pentru internet. Nu au inteles ca e vorba de bonusul neprimit. Mi-au cerut dovada, am trimis-o si de vreo 3 ore tac malc, nu mai zic nimic (ei).

#161
cata4camy

cata4camy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 393
  • Înscris: 26.11.2015
Din luna august tot sun o data la 15 zile sa imi ofere bonusul... dupa 2-3 apeluri.. / si mail cu dovada cat am de primit nu imi ofera... am ajuns la concluzia ca vodafone  isi bate  joc de clientii nu  cred ca sunt singira persoana...vodafone uita sa ofere bonusul..

#162
danghetau

danghetau

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,650
  • Înscris: 21.08.2008
Dupa cum am spus mai sus trebuia sa intre bonusul Family, a intrat dupa ce am sesizat prin PM la vreo 2 zile, am sperat ca nu e cazul sa revin cu telefonul sa-i anunt de reactivare, au spus ca nu este cazul dar... este. Iarasi nu a intrat bonusul.
Mcar sa stim daca se mai ofera sau nu, sa ne reorientam.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate