Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Proiectie meci de fotbal cu videoproiector si canal tv

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
roby_fzr

roby_fzr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 29.12.2011
Imi poate recomanda cineva un videoproiector care sa aiba tv tunner sau si un tv tunner cu care sa se poata proiecta un meci de fotbal la o calitate cat mai buna?
Proiectia se va face in aer liber, deci daca exista videoproiector de exterior e perfect.
Distanta de la locul in care o sa fie fixat proiectorul si pana la locul in care se va face proiectia o sa fie cam 10m.
Dimensiunea proiectiei cam 2m x 3m.
Sunt videoproiectoare care functioneaza si pe lumina naturala foarte puternica?

#2
baribalu

baribalu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,669
  • Înscris: 23.10.2006
Proiectoare care sa aiba tuner tv nu gasesti, cumperi tuner tv separat oricum la cerintele tale e un mizilic costul tunerului tv, un proiector cum vrei tu cu imagine buna pe lumina costa...
https://tehnicavizua...a-12.000-lumeni

#3
roby_fzr

roby_fzr

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 29.12.2011
Are ceva pret, asa mai bine merg pe varianta unu ecran electrric, nu? Nu ma intereseaza sa fie usor de mutat.

La proiectoarele astea la vreo 5-10.000 ron pot sa conectez un TV Tunner si atat? N-am nevoie de laptop?

#4
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,183
  • Înscris: 27.06.2007
cum marea majoritate a proiectoarelor au intrare HDMI poti cumpara un receptor terestru, cablu sau satelit (depinde de sursa de unde redai)
combo cablu/terestru http://www.elstar.ro...fcb68ef518084ab

Edited by STARTREK1, 07 May 2018 - 12:12.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate