Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Procurorul nu solutioneaza dosarul de inselaciune deschis in 2014

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
cipri2bau

cipri2bau

    Violonist sarac care nici nu mai canta de disperat ce e

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,859
  • Înscris: 30.11.2017

View Postpasilla, on 06 mai 2018 - 23:35, said:

Daca la furt de milioane de euro se da cu suspendare, ce ar trebui sa primeasca un hot de cateva sute de lei  ?
2 ani cu executare. Doar că e suspect că zice că banii plătiti ar fi blocati la curier. Deci hotu a vrut sa dea teapa dar nu a mers si nici nu a pierdut nici nu a castigat
Nu stiu despre ce milioane furate spui
Asa nu stiu ce pedepse ar trebui să ia ăia care au ucis milioane de vieţi la Hiroşima si nagasaki. Probabil un milion de ani de puscarie si ucisi de mai multe ori daca dorim să fie proportionalitate

#20
justitia2018

justitia2018

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.05.2018
Revin cu solutionarea acestui caz:

1. am asteptat implinirea a 5 ani de la comiterea faptei;
2. i-am spus politistului de caz (care habar nu avea de dosar) ca a intervenit termenul de prescriptie si dosarul poate fi clasat;
3. procurorul a emis o noua ordonanta de ridicare a sechestrului asigurator, banii mi-au fost returnati si dosarul clasat.

In decursul celor 5 ani dosarul a fost repartizat mai multor politisti si procurori, persoane care nu au facut nimic sa avanseze cercetarile.
Acesti oameni sunt o combinatie de indolenta, aroganta si incompetenta greu de imaginat pentru cei care lucreaza in mediul privat.

#21
milovme

milovme

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 814
  • Înscris: 01.11.2012
Am vândut și eu acum 5 ani un telefon de al meu pe olx. L-am trimis prin fan curier la cumpărător, iar bărbatul de la sediul fan curier a desfăcut cutia pe care eu am împachetat- o frumos, ca sa vadă dacă într-adevăr e un telefon in cutie. Înainte ma întrebase ce și unde trimit. A verificat și dacă merge sau nu telefonul.
Cred ca era o excepție acel om de la fan curier.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate