Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Momentul Aprilie 1964

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...
 Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 

Salvare/backup subiect/raspuns

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

#1
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 14.04.2010
Nu se poate introduce o salvare automata intr-o zona separata (Draft) a unui mesaj atunci cand raspunzi/creezi un subiect? vad ca apare jos salvare automata dar odata ce am dat publica mesaj, chestia aia dispare...
Nu e prima data cand dupa ce am scris randuri bune am dat publicare si din vari-motive pagina a dat eroare si pierdusi totul... chiar si o salvare manuala ca poate incep sa scriu ceva dar nu am timp sa termin si vreau sa revin mai tarziu...
Inca ma doare sufletu' ca am pierdut subiectul care vroiam sa il deschid...

#2
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
Ai putea da copy & paste la tot textul scris si salva intr-un notepad/microsoft word undeva pe desktop.
Apoi daca iti da eroare cand dai "Add Reply/publica mesaj", doar copiezi textul salvat si refaci topicul/raspunsul.



l.e.:
uite un exemplu:
Attached File  Screenshot 2018-05-02 11:50:50.png   481.85K   7 downloads

Edited by super8, 02 May 2018 - 10:51.


#3
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,288
  • Înscris: 08.11.2016
Inainte de publicare il copiezi si in caz de ceva il ai copiat. Eu asa fac daca am mai mult de scris. Sau il scrii intr-un fisier txt.

#4
A10Warthog

A10Warthog

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 902
  • Înscris: 12.11.2017
Ctrl + A, Ctrl + C, întotdeauna înainte de a posta. Există autosave implementat pe IPB, salvează din două în două minute. Refresh la pagină, click pe View Auto Saved Content (x minutes ago).

#5
Engineer_xxl

Engineer_xxl

    Fara glie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 14.04.2010
Copierea o faci o perioada dar apoi uiti... o salvare separata intr-un folder ar fi mai utila... parerea mea... am dat refresh dar nu mai era nimic autosalvat... micile neajunsuri ale vietzii :D

#6
trollerul_de_serviciu

trollerul_de_serviciu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,987
  • Înscris: 23.03.2018
Iti instalezi un keylogger, si eu m-am gindit la asta de citeva ori.
Nu doar pentru acest forum.
Da' dupa aia mi-am dat seama, in 90% din cazuri, ca nu mai e nevoie sa tirmit acel mesaj (deloc sau in forma initiala).

#7
A10Warthog

A10Warthog

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 902
  • Înscris: 12.11.2017
Atenție totuși la ce keylogger folosiți.
Eu folosesc unul făcut de mine, care ignoră câmpurile de tip password și știu sigur că nu trimite nimic nimănui. Mi-a fost util doar o singură dată. Ctrl+A / Ctrl+C a devenit un automatism.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate