Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

anunt vanzare placa video, olx, teapa?

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Merg, corect. Dar nu pe fullhd si nu la rezolutii decente cu detalii decente.

#20
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,851
  • Înscris: 25.01.2007
Far cry 5 merge cu setari medii, 1366x768, pe la 25fps. Chiar e ok. Oricum, fiind o placa veche, sa o cumperi de la un necunoscut fara proba, e prostie curata. Cand ala mai minte cu office-ul lui, e clar. O placa asa energofaga nu avea cum sa ajunga in pc office.

#21
antrax_beta23

antrax_beta23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,465
  • Înscris: 28.01.2007
25FPS... is ok he said .....

OT: eu nu as da mai mult de 50lei pe ea , e veche , riscul sa pice e mare , consuma mult , e.t.c.........

#22
pascali_daniel

pascali_daniel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 916
  • Înscris: 09.12.2017
De cand si pana unde vine vanzatorul la cumparator? Posted Image Daca vrei sa vinzi ceva fara vicii ascunse bagi un pret decent si astepti SA-TI VINA cumparatori... nu stai sa te plimbi ca prostul cu placa video prin oras dupa vreun cascat care ar vrea sa o cumpere. Pretul din anunt, mi se pare ok, eu am vandut un Saphirre HD5450 de 1GB cu 50 lei si-n 2 ore am dat-o. Mi se pare OK din moment ce scrie in anunt ca accepat proba la placa cu sistemul clientului ca sa nu vina prostul pe urma ca nu merge placa aia pe sistemul lui... ca nu stia prostul ca are altceva stricat in sistemul ala., nefiind placa lui video de vroia sa ia alta.

PS - ai autorizatie cu drept de prelucrare a datelor? stii ca legal, n-ai voie sa faci asta? sa iei link-ul cu datele personale ale unei persoane si sa-l publici pe alt site

Edited by pascali_daniel, 29 April 2018 - 06:48.


#23
miha90

miha90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 05.10.2010

View PostuNNNk, on 28 aprilie 2018 - 21:14, said:

Eu am vandut acum cateva luni un RX 460 perfect functional la 300-400 de lei si tu nu vrei sa dai un GTS 4xx la 100 de lei ? Seria 400 e extrem de veche, nu mai are suport oficial la drivere si nu poate rula aproape nimic nou. Deci in momentul asta e o placa video buna doar de office sau de jucat jocuri vechi gen Gta San Andreas si poate Gta IV pe low.

Eu zic sa mai pui 100-200 de lei si sa iei ceva mult mai nou si mai eficient. (Tot SH)
ba are suport la drivere la zi martie 2018,.... din aprilie 2018 nividia nu mai face drivere pe 32 de biti doar 64 de biti,.. eu jocuri pana in 2012, restu nu ma intereseaza, mai noi sistemu meu e vechi pana in 2012 componente...4 giga de ram maxim am

#24
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Daca tot vorbim de placi video vechi, Spuneti-mi, va rog si mie, cat consuma un 5850? 130W?

Edited by MembruAnonim, 30 April 2018 - 01:52.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate