Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

karbonn aura 9

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
adimn

adimn

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 22.12.2016
Salutare,
softul nu mai ma lasa sa accesez agenda(doar cu true caller) si nu mai pot memora numere noi. Am instalat o alta aplicatie AGENDA pt android kit kat dar tot degeaba si am incercat o resoftare cu SPD_Upgrade_Tool dar imi da o eroare. Un sfat , un ajutor ,pls.........

#2
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Ai incercat sa dezinstalezi TruCaller sau dai o resetare din fabrica (adica sa fie ca nou)? In general merge cu resetarea daca nu poti dezinstala aplicatia.

#3
adimn

adimn

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 22.12.2016

 Pololica, on 24 aprilie 2018 - 10:40, said:

Ai incercat sa dezinstalezi TruCaller sau dai o resetare din fabrica (adica sa fie ca nou)? In general merge cu resetarea daca nu poti dezinstala aplicatia.


#4
sebastiansebi

sebastiansebi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,592
  • Înscris: 16.11.2014

 adimn, on 24 aprilie 2018 - 10:16, said:

Salutare,
softul nu mai ma lasa sa accesez agenda(doar cu true caller) si nu mai pot memora numere noi. Am instalat o alta aplicatie AGENDA pt android kit kat dar tot degeaba si am incercat o resoftare cu SPD_Upgrade_Tool dar imi da o eroare. Un sfat , un ajutor ,pls.........
telefonul mai functioneaza?

#5
adimn

adimn

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 22.12.2016
True caller am instalat-o dupa ce a inceput de-a eroare. L-am si resetat si tot degeaba.

#6
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,235
  • Înscris: 19.08.2005
Garantie, daca mai are. Daca nu, la cos. Si data viitoare ia-ti un telefon.
Va cumparati prostii si dupa aia va plangeti ca nu merg. Riscul vostru.

#7
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,870
  • Înscris: 03.02.2005
Cauta din nou sa rescrii firmware-ul, clar s-au busit mai multe din sistemul de operare.
Vezi ce eroare iti da cand incerci sa folosesti SPD_Upgrade_Tool si cauta pe net dupa mesajul erori eventualele solutii.
Totodata ai grija sa ai instalate corect driverele dispozitivului, cam 90% din erorile de la SPD_Upgrade_Tool sunt din cauza driverelor.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate