Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE
 

Cellmapper

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
429 replies to this topic

#271
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,544
  • Înscris: 07.02.2003

View PostMembruAnonim, on 01 aprilie 2023 - 19:34, said:

Cred ca o sa iau legatura cu staff-ul cellmapper sa te zboare de pe aplicatie.... efectiv iti bati joc
Da, cel mai bine scrie-le ca sa remedieze ca aia au datele chiar si sterse, le readuc online. Cred ca sunt obisnuiti cu abuzuri dinastea...

Edited by andreic, 02 April 2023 - 10:31.


#272
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Vad ca au dat undo la multe siteuri, cel putin la mine eNB 520229 a revenit la locul lui :)

#273
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,910
  • Înscris: 18.12.2007
Va reamintesc ca discutiile despre persoana colegilor sunt strict interzise de regulament. Mai ales avand in vedere ca e inceput de saptamana, haideti sa nu ne certam.

#274
vladut12am

vladut12am

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,148
  • Înscris: 29.12.2021
Azi, iar nu mai reușesc să mă conectez la cont.
Îmi dă eroare la autentificare.
Attached File  Screenshot_2023-04-03-10-01-08-904_cellmapper.net.cellmapper-min.jpg   85.33K   18 downloads

Edited by vladut12am, 03 April 2023 - 09:05.


#275
StefanRO

StefanRO

    Hai noroc straine

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,756
  • Înscris: 06.03.2018
Mie imi ramane contectat.. nu prea dau relog...

#276
vladut12am

vladut12am

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,148
  • Înscris: 29.12.2021
Am descoperit cauza.
Se pare că de la mine este problema.
Mi-a fost închis contul.
Oi fi făcut vreo mare prostie.
Asta e! Îmi asum greșeala.
Am încercat să mă conectez la alt cont și pe acela funcționează logarea.
Attached File  Screenshot_2023-04-03-10-18-07-441_com.android.chrome-min.jpg   83.36K   26 downloads

Edited by vladut12am, 03 April 2023 - 11:28.


#277
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ia legatura cu ei
Nu ti-am dat report sau ceva (eu cel putin)

#278
vladut12am

vladut12am

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,148
  • Înscris: 29.12.2021
Sigur, mi-o fi dat cineva report.
Ieri, contul era încă activ.
Nu cred să mi-l fi închis din greșeală.

Edited by vladut12am, 03 April 2023 - 12:22.


#279
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Incerc sa vad ce pot face...

Edited by MembruAnonim, 03 April 2023 - 12:41.


#280
mikeciprian

mikeciprian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,770
  • Înscris: 08.01.2012
Vladut, ai sters cumva pe timpul zilei de ieri si de alaltaieri sectoarele de B8 din mai multe judete ?
Cam asa pare din istoricul contului tau. In plus, ai localizat cumva ieri site-ul 101550 din Cobadin, jud. Constanta ?
E cam ciudatel dar au fost facute multe actiuni de pe contul tau, dupa ispravile relatate pe aici pe forum de zilele trecute, in doar doua zile si de acolo poate fi contul blocat.

#281
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
@vladut12am, verifica-ti contul
Contul ti l-a blocat automat adminul ca a crezut ca si tu muti aiurea/ stergi ce nu trebuie etc
A facut asta pentru ca in ultima vreme, am tot avut niste probleme in Romania cu un personaj anti 5G care muta pozitia la  toate celulele din bucuresti, le punea das etc si adminul acum ii cu ochii pe userii care fac modificari multe intr-un interval scurt de timp. Ii dadeam ban + revert changes si isi facea alt cont cu alt mail si o lua de la capat... mutat site-uri, schimbat tower type

Edited by MembruAnonim, 03 April 2023 - 12:54.


#282
vladut12am

vladut12am

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,148
  • Înscris: 29.12.2021

View Postmikeciprian, on 03 aprilie 2023 - 12:42, said:

Vladut, ai sters cumva pe timpul zilei de ieri si de alaltaieri sectoarele de B8 din mai multe judete ?
Cam asa pare din istoricul contului tau. In plus, ai localizat cumva ieri site-ul 101550 din Cobadin, jud. Constanta ?
E cam ciudatel dar au fost facute multe actiuni de pe contul tau, dupa ispravile relatate pe aici pe forum de zilele trecute, in doar doua zile si de acolo poate fi contul blocat.
Da, așa este.
Au reapărut sectoarele B8 acolo unde sunt și cele de B20 și am făcut curățenie.
Mă refer în CT.

Edited by vladut12am, 03 April 2023 - 12:46.


#283
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Da, stiu ce ai facut, de aceea i-am cerut sa-ti dea unban

#284
vladut12am

vladut12am

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,148
  • Înscris: 29.12.2021

View PostMembruAnonim, on 03 aprilie 2023 - 12:42, said:

@vladut12am, verifica-ti contul
Contul ti l-a blocat automat adminul ca a crezut ca si tu muti aiurea/ stergi ce nu trebuie etc
A facut asta pentru ca in ultima vreme, am tot avut niste probleme in Romania cu un personaj anti 5G care muta pozitia la  toate celulele din bucuresti, le punea das etc si adminul acum ii cu ochii pe userii care fac modificari multe intr-un interval scurt de timp
Am înțeles.
Sper că mă crezi că nu aș face așa ceva și nu fac modificări la locația site-urilor / nu șterg turnurile sau sectoarele decât dacă este absolut necesar și justificat și nu le poziționez greșit, ci cât mai corect posibil.

Am verificat situația contului și acum am reușit să mă autentific fără probleme.
Mersi mult, @Wki23!🙂
Attached File  Screenshot_2023-04-03-13-55-57-230_cellmapper.net.cellmapper-min.jpg   123.9K   7 downloadsAttached File  Screenshot_2023-04-03-13-56-05-104_cellmapper.net.cellmapper-min.jpg   82.1K   7 downloads

Edited by vladut12am, 03 April 2023 - 12:59.


#285
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
@Ghiordi
Ca sa nu zici ca-s rau, am cerut sa-ti dea si tie unban, da turnurile si site-urile pe care le-ai sters raman reverted/neatinse de user-ul tau
Iti mai repet, NU mai sterge site-urile B8 only pentru ca acel B8 sta in prefixul site-ului adica 5xxxxx
Tu din moment ce ai sters singurul site, nu o sa stim unde sa punem 2xxxxx, 1xxxxx
in istoricul tau trebuia sa vad : site 2xxxxxx pozitionat, 5xxxxxx sters, 2xxxxxx pozitionat, 5xxxxxx sters, da la tine era numa tower 5xxxxx deleted, tower 5xxxxxx deleted, nimic ce sa inlocuiasca site-urile vechi
Asadar, NU MAI STERGE B8 (chiar daca e off pentru ca nu a mapat nimeni site-ul cu prefixul nou), data viitoare ii zic iara sa-ti dea ban si pe bune ca nu ma mai razgandesc

Edited by MembruAnonim, 03 April 2023 - 13:05.


#286
Ghiordi

Ghiordi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,878
  • Înscris: 04.03.2016
Data viitoare veziti de treaba ta si de județul tau, întreabă in privat despre ce este vorba, nu sari in sus sa faci scandal.
Am unban de mult timp, stai liniștit.
De acum imi voi vedea doar de județul meu (si locații din afara județul unde voi ajunge) si atat.
Acest sfat este bun pentru toata lumea, dar mai in mod special pentru tine.
Si multumim ca din cauza ta 2 utilizatori de cellmapper au primit ban.
Si aici am incheiat scandalul provocat de tine.
P.S acum ai block de la mine pe acest forum!

Edited by Ghiordi, 03 April 2023 - 13:11.


#287
vladut12am

vladut12am

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,148
  • Înscris: 29.12.2021
Așa este, @Wki23!
Eu am putut să localizez noile eNB ID-uri care corespund cu cele vechi.
De exemplu, am localizat un eNB ID care începe cu 2 peste unul care începe cu 5, acela având doar B8.
Ultimele trei cifre de pe cele două au corespuns și am tras concluzia că este vorba de același site.
Dacă n-ar mai fi existat acel eNB ID cu B8 only, mi-ar fi fost imposibil să îl localizez pe cel nou.

Sper că acum înțelegi, @Ghiordi, de ce nu este corect ce-ai făcut și sper să-ți fie învățătură de minte și să nu mai repeți greșeala.
Pe lângă faptul că îți faci rău ție, este posibil să le faci și altora și s-ar putea ca lor să le închidă pe nedrept conturile (așa cum mi s-a întâmplat, din păcate, și mie), iar ție nu.
Nu am nimic cu tine personal.
Nu îmi place să te jignesc.
Pe nimeni, nu am jignit vreodată!
Consideră-mă un prieten bun care te învață de bine.
Nu te învăț deloc de rău, crede-mă!

Edited by vladut12am, 03 April 2023 - 13:21.


#288
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostGhiordi, on 03 aprilie 2023 - 13:04, said:

Si multumim ca din cauza ta 2 utilizatori de cellmapper au primit ban.
Nu nu.... el a luat ban tocmai din cauza ta si a aluia cu anti 5G care si-a facut vreo 3 conturi... asa ca ar fi bine sa nu mai fii atat de guraliv

View PostGhiordi, on 03 aprilie 2023 - 13:04, said:

De acum imi voi vedea doar de județul meu (si locații din afara județul unde voi ajunge) si atat.
E bine ca totusi ti-ai dat seama Posted Image))

View PostGhiordi, on 03 aprilie 2023 - 13:04, said:

Am unban de mult timp, stai liniștit.
Stai si tu linistit ca si eu stiu Posted Image

View PostGhiordi, on 03 aprilie 2023 - 13:04, said:

P.S acum ai block de la mine pe acest forum!
Vai, nu mai pot de asta
Mi-ai dat tu block

View PostGhiordi, on 03 aprilie 2023 - 13:04, said:

Data viitoare veziti de treaba ta si de județul tau, întreabă in privat despre ce este vorba, nu sari in sus sa faci scandal.
Da ce sa te intreb eu pe tine????
Tu ar trebui sa ne intrebi pe noi daca suntem de acord sa stergi jumate de tara si sa muti toate site-urile dupa bunul tau plac
Mesajul asta ce l-ai scris mai sus, pune-l intr-o oglinda si citeste-l tu. Nu eu sunt ala care umbla cu TOATA HARTA Romaniei la digi mobil si muta, sterge etc.

View PostGhiordi, on 03 aprilie 2023 - 13:04, said:

Acest sfat este bun pentru toata lumea, dar mai in mod special pentru tine.
Pune si asta in oglinda si citeste tu.

Si ce sa te intreb ca si asa nu pricepi
Toata ziua stai pe forumul asta mai mult decat altii si nu pricepi nimic
Scoti niste perle de nu-i adevarat si faci pe desteptul cu toti
Cand vine yblu si te contrazice si el, iti tii gura inchisa, niciun scuze niciun nimic... URAT! La fe ai facut si acuma zilele astea, te-am calmat cu banul asta nu ai zis nimic.. acum cand i-am zis sa-ti dea unban faci pe zmeul
Macar harta las-o in pace

Edited by MembruAnonim, 03 April 2023 - 13:23.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate