Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

(Cum) a fost gandit acest afis?

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#1
apudCMI

apudCMI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 12.08.2017
Pe mine m a determinat sa renunt la produsele firmei. Idem si pentru cei ce stergeau crucile din foto.

Pe cine vrea firma sa atraga sa i cumpere produsele?

Attached Files



#2
Bibulus

Bibulus

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,866
  • Înscris: 05.08.2014

 apudCMI, on 21 aprilie 2018 - 10:49, said:

Pe mine m a determinat sa renunt la produsele firmei.

Foarte bine! si asa cristim e o firma de rahat, produse scumpe si proaste, degeaba incearca ei sa se pozitioneze ca lider de piata -- adica, vezi domne, vrajeala de genul 'tot romanu prefera cristim'.

Apropo -- ati vazut ce "salam de Sibiu" produc astia de la cristim? Cea mai ordinara facatura --- dintre toate firmele care au licenta pentru a produce salam Sibiu, astia si-au batut joc cel mai tare de un produs care ar trebui sa fie reprezentativ pentru tara asta.

Edited by Bibulus, 21 April 2018 - 10:56.


#3
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017
Poate cele mai proaste produse . Pt ce sa cumperi asa ceva ???

#4
romangx

romangx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 962
  • Înscris: 14.02.2018
WTF... nu am vazut afisul.
Se pare ca au o agentie foarte... "creativa" si implicata in politica. Pe langa ca par foarte rasisti.

Intardevar produsele cam lasa de dorit, pana si salamul marca proprie al hipermarketului bate salamul CrisTim.

#5
apudCMI

apudCMI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 12.08.2017
Nu ma regasesc in reclama lor. Eu is crestin alb, familia mea la fel, nu sunt interesat de comparatii cu obiceiurile unora de pe aiurea. Care unii, scot matele crestinilor prin occident. Pur si simplu afisul ma umple de greata.

#6
romangx

romangx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 962
  • Înscris: 14.02.2018
Ai vazut proprietarii CrisTim... si ce povesti SF au inventat ei sa para mari inteligenti si valorosi? Cand ei sunt doar niste tarani care au avut spor la ciordeala.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/CLQJjYBg_yA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/94WXSVePb7Q?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#7
apudCMI

apudCMI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 12.08.2017
Sper ca magarul ce a facut afisul si toti sefii lui sa fie scuipati in cap de romani.

#8
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Doar mie imi par gay? Posted Image

Attached Files


Edited by YourFan, 21 April 2018 - 11:25.


#9
bogdan9901

bogdan9901

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 07.07.2013
Afisul sugereaza ca, produsele lor din carne de porc, sunt atat de bune si arabii poftesc la ele.Posted Image

#10
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,460
  • Înscris: 30.10.2003
Dar care-i faza?

#11
apudCMI

apudCMI

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 12.08.2017
Doar sunca de curcan, pana acum cateva zile ...

#12
romangx

romangx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 962
  • Înscris: 14.02.2018
Nu, doar mititei si ceafa la gratar ce sfaraie pe ritm de manele.
Aia de la agentia CrisTim erau atat de orbiti de rasism si politica incat nici nu stiu ce vor romanii.

 YourFan, on 21 aprilie 2018 - 11:17, said:

edited

Edited by romangx, 21 April 2018 - 11:37.


#13
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018
Baga afisul corect sa il vedem drept, nu o sa ne sucim acum gatul sa vedem ce e in poza aia...

#14
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,144
  • Înscris: 15.05.2008
eu mai folosesc sasec,cred ca ei i-l produc

#15
Arlekhinn

Arlekhinn

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 670
  • Înscris: 28.06.2017
Afisul, dincolo de "aerele" noastre, este ok. Se adreseaza atat Romanului "crestin alb", cat si arabului "necrestin si de culoare(Sa ne spuna crestinul o culoare "araba"-exceptand albul Posted Image "). Tocana lor de legume(Baba Ganoush)-care intre noi fie vorba este foarte gustoasa- se vrea comparata cu produsele CRIS-TIM. Ca produsele noastre sunt nu sunt la fel de gustoase ca tocana lor de legume, e o alta problema. Si ca sa il ajut pe initiator sa inteleaga, am sa postez un banc:

Un Georgian, traia intr-un sat de munte, din care nu iesise nimeni, niciodata, afara. Intr-o zi se decide sa plece sa vada marea. Se strage satul in piata, ii ureaza astuia calatorie placuta si sa se intoarca sanatos.
Dupa un timp se intoarce tipul si tot satul "calare" pe el. Sa povesteasca ce a vazut... Tipul incepe a spune ca a fost la mare si a mers pe plaja si a vazut femei frumoase, nisip, soare si vapoare. Toata lumea extaziata dar nimeni nu intelegea ce sunt vapoarele. Ei bine, pentru a-i "ajuta" sa inteleaga ce sunt vapoarele, tipul ii intreaba:
-Bai, voi stiti ce este o LAMAIE?
-Daaaa raspund satenii in cor.
-Ei bine, vapoarele sunt ceva complet diferit!
Afisul e doar o "vrajeala ieftina" la prima vedere, cu un mesaj foarte puternic. Arabul din background este o prezenta normala. Obisnuiti-va!

#16
OmulLLORT

OmulLLORT

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,756
  • Înscris: 06.09.2014
"am vandut suc pe un trotuar o vara intreaga" - se poate spune ca a facut trotuarul ?

#17
loock

loock

    Unas

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,655
  • Înscris: 29.03.2006
Trebuie sa le placa si arabilor, ca lor le plac nitratii si nitritii...Posted Image
Ar putea sa faca IED-uri cu mezeluri de genul asta...

#18
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

 romangx, on 21 aprilie 2018 - 11:05, said:

Ai vazut proprietarii CrisTim... si ce povesti SF au inventat ei sa para mari inteligenti si valorosi? Cand ei sunt doar niste tarani care au avut spor la ciordeala.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/CLQJjYBg_yA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/94WXSVePb7Q?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

se vede cine e cocos in casa:)).  Cris(tina)Tim(is) :)))))

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate