Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Haine mulate - cum eliminam urmele vizibile de lenjerie

* * * - - 3 votes
  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#19
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,729
  • Înscris: 03.12.2005
Personalul medical nu poarta nimic pe sub, de multe ori. Mi-a zis cineva, desigur.

#20
pexCom

pexCom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,230
  • Înscris: 15.01.2014

View Postsebulbus, on 19 aprilie 2018 - 15:12, said:

Personalul medical nu poarta nimic pe sub, de multe ori. Mi-a zis cineva, desigur.

Eu cred că ai văzut prea multe filme pe net cu personal medical.

Mai sunt și chiloții tip shorts, cum poartă și bărbații, mulați dar care se termină mai jos pe picior, unde nu e pantalonul/fusta așa mulată, iar dungile nu se mai observă.

Edited by pexCom, 19 April 2018 - 15:19.


#21
castoras

castoras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 786
  • Înscris: 28.12.2006
EllaBeauty - ms, am si eu ceva similar modelul e ok-ish dar depinde de situatie - uneori si acela se poate vedea.

Sebulbus - pe bune? si daca da, cum faci sa nu apare accidentele (petele) de care zicea un tip mai sus? nu vb de zilele cu ciclu, vb de cele normale, fara.

#22
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005
secretii apar tot timpul, e ceva normal. de altfel asta si este rolul lenjeriei.

@ realduc
sau care se pregateste.

Edited by arg, 19 April 2018 - 15:18.


#23
Many

Many

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 03.04.2004

View Posttehnics, on 19 aprilie 2018 - 15:06, said:

Da se poarta. Ce e asa iesit din comun ? Bine, e mai riscant cand e asezi undeva sa nu lasi urme in functie de "metabolismul vaginal" si de perioada de menstruatie dar in rest nu e nici un pericol...

Radio Erevan...
Întrebare : De ce au femeile picioare?
Răspuns : Să nu lase urme ca melcii.

#24
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View Postedy_wheazel, on 19 aprilie 2018 - 15:07, said:

- Domna asistenta, doamna asistenta! Ma scuzati, purtati chiloti?
Într-un magazin:
- Nu vă supăraţi, aveţi chiloţi?
- Da.
- Dar de vânzare?

#25
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005
@ Many
rapsunsul era: ca sa aiba barbatii la ce sa viseze...

Edited by arg, 19 April 2018 - 15:20.


#26
castoras

castoras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 786
  • Înscris: 28.12.2006
Mda.. nu ma prea ajutati. Se poate raspunsuri la subiect in loc sa facem misto? Cred ca sunt destule topicuri dedicate pt fun, eu am pus o intrebare importanta pt mine.

#27
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,128
  • Înscris: 19.09.2005
iei magazinele la rand, si probezi sau pipai bine tot ce au...
dar sa nu te asptepti sa coste 3lei perechea.

Edited by arg, 19 April 2018 - 15:25.


#28
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015

View Postcastoras, on 19 aprilie 2018 - 15:21, said:

Mda.. nu ma prea ajutati. Se poate raspunsuri la subiect in loc sa facem misto? Cred ca sunt destule topicuri dedicate pt fun, eu am pus o intrebare importanta pt mine.
Păi cum să te ajutăm dacă nu vii cu imagini? De unde să ştiu eu, de exemplu, la ce fel de urme te referi?
De exemplu, mie-mi place "dungă albă de chilot pe bronz de fată" (Vama Veche).

#29
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,445
  • Înscris: 19.04.2009

View Postarg, on 19 aprilie 2018 - 15:06, said:

@ castoras
dar sa stii ca si barbatii au probleme similare, eu de exemplu tot caut tricouri si camasi fara burta dar nu gasesc...

:lol:

fara tate nu cauti? :lol:

#30
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Părerea mea e că nu e ok să te uiți în curul uneia să vezi dunga de la chiloți.
Pare puțin a fetiș așa.
Auzi la el și cu nevasta lângă ...

Ce drac să vezi cur și chiloți.
Știi cum e câinele care latră nu mai mușcă.

Dacă nevasta s-ar linge așa pe buze uitându-se la prohabu unuia ți-ar fi egal ?

@castoras se pare că activezi în domeniul medical.
Împrietenește-te cu o colegă din asta mai mulată așa și afli tu cumva cum de n-are dungi la chiloți.

Dacă tu întrebi pe un forum cu 93.7 % bărbați cum să nu se vadă dunga de la chiloți în nu știu ce costume... cine a început cu mișto-ul ?

Edited by exceswater, 19 April 2018 - 15:32.


#31
castoras

castoras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 786
  • Înscris: 28.12.2006
@PSC - crede-ma dunga alba de la tanga de baie ai mei e aproape invizibila in spate - un triunghiulet mic :P n-ai ce vedea.....

Nu am pozele tipelor de care zic - vorbesc pur si simplu de femei intalnite in bucuresti pe strada.
Ca exemplu pantaloni albi calcati ai asistentelor sau pantaloni office colorati  de stofa subtire - prin ei se vede.

Nu avem si colege de forum pe aici: tanga ai mei nu costa 3 lei perechea, cei invizibili sunt pe la 10 lei dar pisici - daca i-as lua pe toti asa dau faliment, tinand cont ca ii strica masina de spalat imediat.

Prietenele voastre au lenjerie de cat - 30 - 50 lei perechea? Plus dresurile care se agata la cat ajunge o femeie obisnuita?

@exceswater - nu, nu-s din domeniu medical, am fost pacienta de curand. Si am tot vizitat spitalele. Lucrez intr-un birou.

Edited by castoras, 19 April 2018 - 15:32.


#32
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,767
  • Înscris: 01.11.2005

View Postcastoras, on 19 aprilie 2018 - 15:11, said:

Te superi dc te intreb de ce te uiti? ce sa afli, daca are femeia chiloti? in mod normal, toate ar trebui sa aiba, nu?
E o chestie care nu o veti intelege. Asa cum nici noi nu intelegem de ce trebuie sa va fardati si sa va machiati cand cel de langa voi va place si va iubeste asa cum sunteti...
Clar nu ma intereseaza daca are sau nu chiloti ca oricum nu se intampla nimic si sunt constient de asta. Doar ca imi place sa privesc asa cum privesc si o masina frumoasa asa imi place sa privesc si o dunga de tanga.

#33
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,445
  • Înscris: 19.04.2009
Auzi, dar daca iei niste boxeri/ budigai, se mai vede dunga?

#34
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,767
  • Înscris: 01.11.2005

View Postcastoras, on 19 aprilie 2018 - 15:31, said:

Prietenele voastre au lenjerie de cat - 30 - 50 lei perechea? Plus dresurile care se agata la cat ajunge o femeie obisnuita?
In principiu sotia nu poarta tanga...poarta tip boxeri pentru ca am inteles sunt mai comozi pentru ea si stie ca imi plac dungulitele Posted Image. In schimb eu ii cumpar lenjerie intima de calitate - stiu ca suna aiurea, dar eu ii cumpar set de lenjerie intima fara ocazii speciale - si imi spune ca intr-adevar cele de calitate sunt mult mai comode si mai rezistente in timp decat cele cumparate de la raioane de haine uzuale.

Dresurile in general ar fi indicat fara agatatori ci de acelea cu lipici siliconic pe piele. Nu stiu cat de confortabile sunt intr-o zi de vara.

Edited by tehnics, 19 April 2018 - 15:40.


#35
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Nu mai purta mulat.
Mai ales la birou.


Nu ai observat că le crește tensiunea colegilor ?

#36
castoras

castoras

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 786
  • Înscris: 28.12.2006
Nu port boxeri, sunt incomozi pt mine. Prin pantalonii office se stofa sigur ca se vede dunga - ba inca 2 dungi pe talie si sub fese.

Ce inseamna lenjerie de calitate? Da un pret estimativ macar sa vad adac m-ar ajuta. Aaa, lenjeria sexi cu 100 bretele incomode nu e de calitate pt mine.

@Exceswater : credeam ca vb pe bune. Cum vrei sa iau pantalonii, cu 2 masuri mai mari? Zau asa...

Edited by castoras, 19 April 2018 - 15:38.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate