Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

Tablete android de gaming

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
BucharestRider

BucharestRider

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 07.05.2015
Salutare, tot caut o tableta de 7/8 inch , sa aibe 4gb ram 32gb interna si un procesor octa core. Problema e ca nu am gasit. Am un asus z380knl 2gb ram snapdragon 410 quad core. Dar are un lag imens in jocuri marvel future fight , asfalt extreme da crash. Astept parerile voastre. Va multumesc!

#2
159

159

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,609
  • Înscris: 22.05.2016
Huawei M3 https://www.evomag.r...iu-3451253.html

Procesorul grafic Mail T880 MP4 e pe la pozitia ~530, ca sa ai reper de comparatie cu alta alternativa https://www.notebook...t.149363.0.html

#3
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,854
  • Înscris: 27.09.2008
Nvidia shield 1 sau 2!

#4
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Gaming pe Android?! Râie fructe sau fugi de gorilă. Lol. La cât de idioate simt jocurile de Android , mi se pare inutil să investești în ceva centrat pe ele.
Vezi TAB-ul Samsung.

#5
logy

logy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 17.09.2005

 YOUR_GOD, on 18 aprilie 2018 - 08:58, said:

Gaming pe Android?! Râie fructe sau fugi de gorilă. Lol. La cât de idioate simt jocurile de Android , mi se pare inutil să investești în ceva centrat pe ele.
Vezi TAB-ul Samsung.
Jocuri borate pe android ? sigur nu jucam aceleasi jocuri sau zi-mi tu o consola unde nu is borate jocurile.

@initiator, majoritatea tabletelor sunt niste chinezarii si la pret de nimica, ideea e ca daca vrei una buna si de gaming, pluseaza acolo de la 7 milioane in sus, mai ales din gama samsung, Nu o sa gasesti la 200 cu cat se vand petardele pe la noi,

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate