Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Dristor Apartments/Cityland

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Ruxman

Ruxman

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 28.02.2018
Buna seara,
Ca in orice topic exista carcotasi si partea adversa care le da apa la moara...
Daca vrem un topic legat de complex si vecini, eu zic sa incercam sa mentinem acest topic si sa nu deviam 😉
Si eu am achizitionat un apartament in cladire, nu sunt 100% multumita, dar purtam discutii si sper sa ajungem la un consens ... hope sooooo 😂😂😂
Despre data finalizarii, ce pot spune, sigur nu e la sf lui decembrie asa cum se spunea initial, dar sunt curioasa cat se vor lungii pt ca nici data actuala nu o vad plauzibila ( pe site am vazut ianuarie 2019, contraziceti ma daca au mai facut update ca eu n am mai verificat ... ). Eu zic sf lui martie in cel mai fericit caz, asta ca sa si respecte datele contractuale!!! 😬
Vreau sa aud si eu pareri sincere si fara intepaturi gratuite ... fiecare se muta unde vrea si plateste atat cat considera sau isi permite 😉 .... asa ca am rugamintea sa mi raspundeti daca chiar sunteti in cunostinta de cauza!
Multumesc anticipat!
Seara faina tuturor!

#20
Digistoragemusic

Digistoragemusic

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 13.11.2015
Hey, si eu sunt interesat sa iau un apartament din complexul Dristor Apartments. Am vorbit cu ei la telefon saptamana aceasta, ramane sa vin sa vizionez maine ( Luni ). Mi se pare ciudat ca e inceput din Iunie sau Iulie 2017 si s-au intins pana in Martie 2019 ( Asta este deadline-ul pe care mi l-au dat mie ). Deci sa inteleg ca prima data au avut deadline in Decembrie dupa in Ianuarie si acuma in Martie ? Locurile de parcare mi se pare foarte scumpe, voi ati reusit sa negociati ceva la pret ?

#21
ttt_i

ttt_i

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 16.08.2015
A fost modificat a doua oară termenul de finalizare a construcției.
Inițial trebuia să fie gata în decembrie 2018. Prima prelungire a fost martie 2019, astăzi au prelungit iar termenul pentru august 2019.
Deci, răbdare...

#22
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,402
  • Înscris: 10.01.2005
Nu inteleg schemele astea de compartimentare cu baie 1 lipita de baie 2, cum vad in apartamentele cu 3 camere de aici...

#23
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,990
  • Înscris: 18.12.2007
Ce ti-e neclar? Folosesc aceeasi coloana de apa.

#24
Lyvyoo

Lyvyoo

    Membru espressoman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,402
  • Înscris: 10.01.2005
Ma refeream la faptul ca ar fi de preferat sa ai baile raspandite in casa nu ambele la un loc.

#25
ttt_i

ttt_i

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 16.08.2015
Cred ca acest dezvoltator nu a mai construit imobile. Are deja mai multe termene de finalizare pe care nu le-a respectat.
Comunicarea cu reprezentantii lui nu este serioasa, nu respecta ceea ce promit. Se vede clar ca problemele ii depasesc!

#26
Cablu77

Cablu77

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.01.2020
Buna,

Este cineva din acest grup viitor proprietar al vreunui apartament din acest complex?
Intr-adevar au intarzaieri si comunicarea cu reprezentantii lor este greoaie si solutii nu apar.
As fi interesat sa stiu ce explicatii vi se ofera pentru aceste intarzaieri si cum tratati problema.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate