Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Cellulario.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
costin001

costin001

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,761
  • Înscris: 13.08.2013

 Hider141, on 17 aprilie 2018 - 14:31, said:

Tu uiti ca problemele apar cand ai nevoie de garantie, nu cand produsul merge bine-mersi.
Aici nu mai conteaza de unde iei produsul, ci unde ai garantia. Am un telefon de la Quickmobile din magazin nu de pe site si dupa 8 luni am avut nevoie de service. S-au comportat mizerabil si au tot incercat sa dea vina pe mine, dar nu le-a mers in final.

#20
pana doru

pana doru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 27.08.2006

 oanilla, on 16 aprilie 2018 - 20:54, said:

Buna. A cumparat cineva de pe site-ul Cellulario.ro? Cum a fost experienta voastra?
eu am cumpărat ieri un s9 plus. L am comandat duminică seară si luni l am luat. Telefonul e țipla, factura cu chitanță atașată, garanția de la samsung Romania in cutie. De pret nu mai zic. Cu 850 lei mai ieftin decat la emag, flanco, altex...de ieri il butonează soția non stop. Nici un viciu...altceva...cam atat

Edited by pana doru, 08 May 2018 - 08:56.


#21
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,861
  • Înscris: 06.01.2008
Daca nu aveai contul din 2006 as fi spus ca e reclama mascata la site.
Dar asa...sa-l folositi fara probleme.

Edited by Hider141, 08 May 2018 - 09:02.


#22
pana doru

pana doru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 27.08.2006
Nuu jur. Nu i cunosc, nu ma cunosc...m au sunat ieri dimineață sa mi zică cum vreau sa l primesc. Eu sunt din bucurești, am zis ca vin eu dupa el oriunde ca nu mai aveam răbdare. Asa daca il trimitea cu curierul trebuia sa mai astept o zi.mi au zis ca ei livreaza doar on line dar daca arde vine personal si mi l aduce prin zona unirii. Le am zis sa si faca un mic magazin ca da urat asa in strada pentru situații din astea. Asta e tot. Pot atașa oricand factura, chitanță si comanda de me email.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate