Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Ce experiențe ați avut cu mobilier la comandă în București?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
somedude

somedude

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 404
  • Înscris: 03.04.2012
Mă interesează în special cam care e timpul mediu de execuție pentru piese mai mari---mobilă de bucătărie, biblioteci, etc. Dacă puteți să împărtășiți și detalii despre calitatea execuției și prețul în cazul vostru, cu atât mai bine.

#2
claudiu1

claudiu1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,801
  • Înscris: 01.10.2004
Acum vreo 2 ani am facut o bucatarie pe comanda, 3.200 lei, cred ca vreo 3 saptamani. Din 4 corpuri pe podea si altele montate pe perete. Sus 2 corpuri cu usi duble de sticla, restul PAL. Recunosc, a fost un moft care m-a costat cat mobila de dormitor.
Electrocasnicele separat (aragaz si cuptor incorporabile, hota, chiuveta).
Livingul tip Ikea, restul mobilei l-am cumparat dintr-un magazin, cu modificari cerute de mine (dimensiuni modificate sau combinatie culori). timp de executie tot cam la 3 saptamani.

Calitatea... mobila din PAL, deocamdata se comporta bine, dar va incepe sa se destrame, nu-mi fac iluzii.

#3
romanasu

romanasu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,204
  • Înscris: 26.05.2005
Depinde de noroc; uneori muncitori neseriosi, incompetenti; ca n-au mai avut cires si au lasat gaura, ca s-a zgariat pe drum, chestii dalea de mascheaza suruburile putine, doar in fata nu si pe laterale si in interior etc. Altadata cu mai putine bube.
Ca timp, depinde cat de comune sunt obiectele comandate (daca vrei ceva ce nu se gaseste la 10 minute de fabica, ci in alt oras, tara, continent - timpul creste exponential).
Ca bani: 32-35 un dormitor: pat, 2 noptiere, o comoda maricica, un dulap maricel.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate