Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...
 Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 

Mecano

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
SpeedDemon

SpeedDemon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,019
  • Înscris: 18.05.2009

View Postpui, on 16 aprilie 2018 - 04:44, said:

Super jocurile alea. Și eu am avut și prin anul 2008 se mai găseau în grădinițele de copii, pe la țară.
Pai la oras cu ce se joaca copii? Au toti aia de la gradinita drone?

Edited by SpeedDemon, 16 April 2018 - 06:38.


#20
vrajitoruldinoz

vrajitoruldinoz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,621
  • Înscris: 21.06.2016
Am eu asta in casa:
[ https://i5.walmartimages.com/asr/c1e48f94-c21e-4b58-9fb9-d33c0bb3b87b_1.631abe9e388068610a7273cf99c68f77.jpeg?odnHeight=450&odnWidth=450&odnBg=FFFFFF - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Invata si repeta gesturi si sunete.

Problema e cae o vad eu la Lego si Meccano e ca sint toate specializate pe un anumit rezultat final... practic cumperi o jucarie dezasambalata.  Nu se mai pune accent asa multe pe chestii generaliste din care poti construi ce te duce capul. Copilul invata sa citeasca instructiuni nu sa aiba fantezie (in realitate probabil e mai important pentru marea majoritate).

Edited by vrajitoruldinoz, 16 April 2018 - 08:43.


#21
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,898
  • Înscris: 14.11.2004
La LEGO ai MOCs (My Own Creations), sunt atatea planuri, schite si idei, la Lego ai problema motoarelor electrice foarte scump si relativ slabe ca si putere, dar altfel, sky's the limit.

#22
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,481
  • Înscris: 13.06.2004
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/r3t3iohwYxc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate