Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 

Pago plateste - aplicatie de Android pentru plata utilitatilor

- - - - -
  • Please log in to reply
421 replies to this topic

#379
heinz

heinz

    Cheers!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,586
  • Înscris: 11.02.2016

View Postvali773, on 19 februarie 2021 - 00:25, said:

La CEZ se poate plăti cu Pago?
Da, se poate și cu scanare factura dar și cu asociere de cont. Am plătit mereu cu pago factura la curent și n-am avut nicio problema.

#380
temporarysnooze

temporarysnooze

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,293
  • Înscris: 11.08.2020
Am plătit factura de electricitate la Electrica Furnizare cu Pago și pe Tranzacție la Revolut scrie Apa Nova...Ce naiba mai e și asta?!

#381
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,580
  • Înscris: 26.06.2010

View Posttemporarysnooze, on 23 martie 2021 - 13:14, said:

Am plătit factura de electricitate la Electrica Furnizare cu Pago și pe Tranzacție la Revolut scrie Apa Nova...Ce naiba mai e și asta?!

Am reîncărcat cartela Telekom cu Revolut in Pago și la tranzacție scrie VODAFONE Romania S.A. 😂😂😂

#382
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,571
  • Înscris: 13.03.2005
Important e sa intre banii unde i-ai trimis...

#383
noname44

noname44

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 875
  • Înscris: 02.12.2012
'' Aplicatia Pago va lansa in curand transferul de bani instant, mai intai in Romania

Pago pregăteşte lansarea unei funcţionalităţi noi pentru utilizatorii din România, mai exact transferul de bani instant de pe orice card pe orice alt card emis de bancile din Romania, potrivit Business Magazin. Intr-o faza ulterioara, facilitatea va fi extinsa la nivelul UE.

„Să spunem că este practic experienţa din Revolut, unde transferul se întâmplă aproape instant, doar că va funcţiona de pe orice card pe orice alt card emis de orice bancă din România într-o primă fază şi apoi orice bancă din Uniunea Europeană. Peste câteva săptămâni urmează să lansăm funcţionalitatea în România, iar apoi ne uităm şi în Polonia poate spre finalul anului“, a declarat Adrian Cighi , adăugând că aceasta este o funcţionalitate de care pot beneficia utilizatorii Pago existenţi, dar şi cei noi.   ''

sursa : https://nocash.ro/ap...tai-in-romania/

#384
burebista

burebista

    Manic Miner

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,356
  • Înscris: 23.05.2003
Moka? Posted Image

#385
temporarysnooze

temporarysnooze

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,293
  • Înscris: 11.08.2020

View Postburebista, on 26 aprilie 2021 - 14:44, said:

Moka? Posted Image
Probabil, pentru un număr limitat de operațiuni.

#386
JoyM

JoyM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 381
  • Înscris: 15.03.2018
Daca va limitat ca la volt( o tranzacție ) nu cred că vor fi doritori să plătească înca un abonament
Dar asta nu înseamnă că nu trebuie sa profitam cât încă putem 😅

#387
creativestar

creativestar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 24.10.2009
In aplicatia Pago la sectiunea abonamentul meu apare optiunea "Transfer de bani - In curand", doar la abonamentele premium si limitless. Deci va trebui cel putin un abonament contra cost pentru a beneficia de acest serviciu. Apoi sa vedem cate transferuri vor fi incluse. Poate nu vor fi nelimitate decat la abonamentul cel mare. Vom vedea.

#388
IrrelevantWhiteMan

IrrelevantWhiteMan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,468
  • Înscris: 06.10.2015
Ceva peste Pago exista?

#389
Angelitto

Angelitto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,395
  • Înscris: 10.03.2005
Mai exista un-doi, mobilpay. Dar nu sunt peste Pago

#390
temporarysnooze

temporarysnooze

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,293
  • Înscris: 11.08.2020
E bun suportul asta online pentru gestionarea relațiilor cu clienții dar chatul asta are limitele lui; la un moment dat ar trebui să intervină posibilitatea unui apel telefonic.

#391
drakke2010

drakke2010

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 02.10.2004
La voi funcționează asigurările?!

#392
mirificu

mirificu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 181
  • Înscris: 29.12.2006

View Postburebista, on 02 ianuarie 2021 - 19:58, said:


Aveti idee, s-a mai schimbat ceva dupa un an, sau tot cu abonament se poate plati

#393
Angelitto

Angelitto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,395
  • Înscris: 10.03.2005
La Hidroelectrica se poate plati acum si fara abonament. Cel putin la mine a mers fara probleme

#394
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006

View PostAngelitto, on 28 ianuarie 2022 - 14:52, said:

La Hidroelectrica se poate plati acum si fara abonament. Cel putin la mine a mers fara probleme
Pai…ai parca, 4 sau 5 facturi gratis, pe care le poti plati fara abonament…pe unde te aflii la nr de facturi platite?

#395
Angelitto

Angelitto

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,395
  • Înscris: 10.03.2005
Am doar 2 deocamdata. Digi si Hidroelectrica. La Nova platesc direct din aplicatia lor.
Acum vreo luna, nu mergea sa platesc la Hidroelectrica. Trebuia facut abonament. Dar in prezent merge. Am platit deja factura ce a venit luna asta.

#396
it_is_me

it_is_me

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 517
  • Înscris: 11.02.2006
Si eu cam la fel.
Am instalat Pago pentru plata facturii la Hidroelectrica, totul s-a derulat foarte simplu.
Pana acum pare ok, voi folosi plata plata facturii Hidroelectrica via Pago pana cand Hidroelectrica va introduce plata cu cardul pe site-ul lor.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate