Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Extragere "Audi"

- - - - -
  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#73
romangx

romangx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 962
  • Înscris: 14.02.2018
Misto codul de referinta: D7WONMTN
D7 = Day 7 dupa prima tragere
WON = Am castigat
MTN = Masina Tare Nemteasca Posted Image

#74
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,158
  • Înscris: 15.05.2008
castigatorul 2 unde este?

#75
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010
Salut, ceanu1980! Castigatorul rundei a doua este inca in proces de validare. Vom reveni in curand cu noutati pe pagina de Facebook.

#76
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,158
  • Înscris: 15.05.2008
dupa regulament s-a trecut la rezerve sau asa trebuia

#77
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
La prima extragere parca au avut castigatorul aranjat... in 2 zile deja rulau clipuri cu el in masina.
Acum au trecut peste 2 saptamani de la extragere si e liniste... nici macar un nume la vrajeala nu au afisat si ei.
Banuiesc ca nu se asteptau sa fie dati in vileag ca au aranjat prima extragere si nu si-au prevazut in planuri un al doilea castigator pregatit.

View Postceanu1980, on 26 aprilie 2018 - 21:40, said:

castigatorul 2 unde este?


#78
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,551
  • Înscris: 15.06.2007

View PostdaniMMM, on 12 aprilie 2018 - 13:18, said:

Doar sa nu intre pe mana vreunui bizon prost,sa-l vedem naibii diseara la stiri.
Au verificat cei de la voda, premiul a ajuns la o pensionara dintr-un judet sarac,  care avea mare nevoie de premiu;, sa mearga la biserica..

View Postillegal_operations, on 13 aprilie 2018 - 08:22, said:

Sunt curios cati din voi aveati bani sa achitati impozitul pt masina aia? Ca fara sa platesti impozitul nu poti intra in posesia masinii. Dupaia iar ziceati ca va tepuit vodafone
Nu cumva vrei sa-l fi pus pe castigator sa plateasca TVA ul masinii? Impozitul nu se plateste in primul an. Poate vreo taxa de inmatriculare. Impozitul se plateste la inceputul anului pentru anul precedent, nu in avans. Think about .

View Postromangx, on 18 aprilie 2018 - 08:35, said:

Vodafone in perioada asta traieste sub sloganul Dormiti linistit, ca are grija Vodafone de sansele dumneavoastra, atat de mare grija au de ele incat nimeni nu le-a vazut niciodata.
Marea companie Vodafone refuza sa recunoasca ca la prima extragere s-a viciat prin neintroducerea tuturor participantilor cu sansele lor in extragere.
Sunt multi oameni care au fost exclusi si carora nu le-au generat bilete.
Ce e mai grav e ca Vodafone refuza sa investigheze cazurile si sa genereze bilete pentru cei exclusi de la prima extragere macar pentru a putea sa participe la a doua extragere, ca la prima oricum nu se mai poate, ca timpul nu se da inapoi.
Se baga sub pres cazurile, se da cu flit, nu vor sa recunoasca ca au exclus participanti de la prima extragere si ca vor fi exclusi si la a doua extragere.
Probabil ca cel care a facut "softul" minune a facut in asa fel incat sa castige cineva cunoscut lui..  buguri nevinovate..

#79
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Aia era grija unora, de impozit.
Sa castig eu sute de masini care fac sute de mii de euro bucata, ca ma descurc lejer sa le platesc taxele si impozitele la zi.
Oricum nu cred ca acei castigatori sunt oameni alesi aleator, a mirosit a blat prea tare ca sa cred ca a fost ceva pe bune.
Cred ca a fost o combinatie romaneasca de tipul te punem paravan pentru a scoate banii. Se practica foarte des astfel de combinatii si in multinationale, nu doar la stat.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate