Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 comisioane asociatie proprietari

Primul sistem de televiziune cu p...

Internetul este neutilizabil fara...

Eroare cloud burn icopy face id
 

Huawei P Smart (2018)

- - - - -
  • Please log in to reply
217 replies to this topic

#37
baiatu_x

baiatu_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 669
  • Înscris: 22.09.2007
asta vezi si in aplicatia Hicare direct de pe telefon :)

#38
executiv

executiv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 25.03.2012
L-am cumparat in primul rand pentru faptul ca are volte si apel wifi, eu avand probleme cu semnalul acasa atat in orange cat si in vodafone. Sunt foarte multumit de el, nu sunt atat de raifinat cand vine vorba de specificatii. Telefonul se misca foarte bine, are culori frumoase, face poze superbe. Muzica se aude foarte bine atat la casti cat si bluetooth la masina. De cand il am avut 2 update.

#39
bogdanvso

bogdanvso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 24.07.2017
sunt singur pe aici proaspat posesor sau nu am postat unde trebuie ?

#40
gtcat86

gtcat86

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 10.06.2016
Nu esti singurul. L-am luat si eu de ceva vreme. Singurul neajuns mare este ca nu functioneaza cu smartwatch-urile. In rest, pentru pretul dat, merita.

#41
bogdanvso

bogdanvso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 24.07.2017
Acum 2 zile l-am luat si eu , pana acuma mi se pare aproape ca p20 lite dar mai ieftin se bate si cu Nokia 6 (2018) Huawei Mate 10 lite si cred ca mai sunt   (aproape accelasi scor in benchmarkuri  chiar mai mic la p20 lite versiunea 3g ram, versiunea 4gb ram scoare cat  p smart 3gb ram ,diferenta la display intre p smart 5.65- 18:9 vs 5.84 -19:9,procesoare la fel ,gpu la fel ,camera 13mp vs 16mp ambele filmeaza doar full hd,ambele se gasesc cu 3,4 gb ram si 32,64gb memorie interna.bateria de 3000 la ambele singura chestie este ca p 20 lite are fast battery charging si usb type c ,1000 ron vs 1600 ron)deci in concluzie un p20 lite oleaca mai mic are apel 4G - Voice over LTE (VoLTE) fata de p10 lite care nu a primit nici acuma sau nu se stie daca mai primeste daca nu ma insel  ,imi place cum se misca,culori frumoase ,display 18:9 ,bateria este ok  plus ca vom avea si update la urmatoarea versiune  de android P in rest nu am descoperit mai nimic in neregula  iar  smartwatch-urile. pe mine unu nu ma pasioneaza , ramane sa mai aflu cate ceva momentan il am de doar 2 zile sa speram ca sunt si alti pe aici care il detin sa mai aflam unele chestii interesante neinteresante pareri pro si contra sa umplem putin threadu asta cam asta e parerea mea un tel ok la un pret foarte bun in momentul de fata

Si un mic test de control in antutu https://imgur.com/a/odWhn1v

View Postgtcat86, on 08 mai 2018 - 19:22, said:

Nu esti singurul. L-am luat si eu de ceva vreme. Singurul neajuns mare este ca nu functioneaza cu smartwatch-urile. In rest, pentru pretul dat, merita.

scuza-ma ca te intreb dar dc nu merge cu smartwatch-urile mai facut curios?e nou aparut telefonul poate are nevoie de vreun update ceva sa mai asteptam putin poate sa rezolva aceasta eroare

Edited by bogdanvso, 08 May 2018 - 20:13.


#42
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,807
  • Înscris: 26.02.2010
P10 Lite beneficiază de volte odată cu Oreo :)

#43
gtcat86

gtcat86

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 10.06.2016
Merge cu smartwatch dar din pacate softul este foarte agresiv in a opri aplicatiile din background asa ca intrerupe si programul ceasului. Nu te poti baza ca nu ratezi notificari/apeluri pe ceas dec este cam useless. In rest este frumos, se misca bine si pare ca face de toate pentru banii dati.

#44
executiv

executiv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 25.03.2012
După update-ul de azi parca agata iar google refuza uneori sa comunice cu mine. Și al vostru se comporta la fel?

#45
bogdanvso

bogdanvso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 24.07.2017
Deocamdata nu mi-a aparut nici un update dar in schimb cand filmez se vede oribil de tot si merge cu incetinitoru imaginea zici ca e slow motion se vede ca fragmenteaza filmarea la voi tot la fel e?

Edited by bogdanvso, 10 May 2018 - 14:57.


#46
bogdanvso

bogdanvso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 24.07.2017

View Postexecutiv, on 10 mai 2018 - 14:29, said:

După update-ul de azi parca agata iar google refuza uneori sa comunice cu mine. Și al vostru se comporta la fel?

Ce update i-ai facut ?

#47
gtcat86

gtcat86

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 462
  • Înscris: 10.06.2016
Este un update ce aduce Google security patches. Acum il instalez si eu.

Edited by gtcat86, 10 May 2018 - 20:42.


#48
bogdanvso

bogdanvso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 24.07.2017
Ce nr ? Eu am B138 instalat

Edited by bogdanvso, 10 May 2018 - 21:59.


#49
Nick_White

Nick_White

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 829
  • Înscris: 16.10.2004
Sunt probleme legate de calitatea audio prin Bluetooth (stereo), comparativ cu alte telefoane?
Intreb pt. ca am vazut ca s-au plans multi pe forum-urile de afara legat de asta, la mai multe telefoane, toate cu acelasi SoC (Kirin 659).

#50
executiv

executiv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 25.03.2012
Bogdan, update de securitate.
Nick, se conectează perfect și e o plăcere să asculți spotify sau flacurile proprii.

#51
bogdanvso

bogdanvso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 24.07.2017

View Postexecutiv, on 11 mai 2018 - 08:19, said:

Bogdan, update de securitate.
Nick, se conectează perfect și e o plăcere să asculți spotify sau flacurile proprii.
Mersi nu stiam ,iar cu camera sa rezolvat luasem un virus iam facut o curatare iar acuma rezultatu e wow in modul pro foto
https://imgur.com/a/4pzHYDI
https://imgur.com/iARgfEx
Ce huse ,foli de sticla folositi?momentan am una transparenta huawei de plastic originala ma gandeam sa trec pe ceva mi calumea

Edited by bogdanvso, 11 May 2018 - 10:04.


#52
executiv

executiv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 25.03.2012
Folia originală și o husa transparentă(telefonul e albastru) cumpărată de la orange.

#53
bogdanvso

bogdanvso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 24.07.2017
Ati primit vre-o actualizare zilele astea ?

#54
xmariuS75

xmariuS75

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,760
  • Înscris: 15.07.2005
Voi aveti zilele de nastere in calendar? La fiica mea nu apare optiunea de afisare zile nastere in calendar, cum apare la P10 lte, nougat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate