Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Factura RCS & RDS

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
Cristy0007

Cristy0007

    FM forever

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,372
  • Înscris: 04.05.2017
Sa inteleg rds -rcs a inceput sa dea in judecata clientii, deoarece am un prieten care are firma, dar la adresa lui pe numele lui, a dat teapa , luand un tv led acum 2 ani si telefon,apoi incetand sa le mai plateasca serviciile.
Are cineva idee, incep sa dea doar pentru asa ceva?
Bunica mea a fost inselata din vina mea, uitand la un ratat un sim de abonemnt pe numele ei. Acesta a profitat aproape 2 luni,pana am realizat lipsa sim ului . Factura a fost de aproape 140mil lei vechi.
Am facut sesizare la rds , si in rest nimic.... Reconectata la telekom pentru tv si fix.
Sunt multe persoane care au luat telefoane si Led uri de la ei, si au renuntat sa le mai plateasca,ideea si nelamurirea,pe ce criteriu functioneaza datu in judecata pentru ei. Sunt verificati daca au firme ca prietenul meu si ce incasari avea ,apoi le zice avocatul ca au ce sa ciupeasca de la el!!!?

Edited by Cristy0007, 03 June 2018 - 22:36.


#20
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006
Mie imi fac astia de la RDS o figura dubioasa. Emit factura in cursul lunii curente (cu sa zicem 5 zile inainte de sfirsitul lunii) si imi pun pagina cu "V-a fost emisa factura. Apareti cu factura neplatita in luna curenta". Faza nasoala e ca practic ingheata netul cel putin 1 minut inainte sa imi puna pagina aia. Pagina apare cind vreau sa intru pe net, pe orice pagina prima data dupa ce deschid calculatorul; dar mai intii ingheata netul. Din cite imi dau seama se joaca la IP / DNS, pentru ca daca ma deloghez si apoi refac conexiunea merge. Oricum nu inteleg de ce ingheata netul. Chiar m-am suparat din cauza asta.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate