Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

hi5

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015
Mai e cineva pe acilea care are cont (activ), pe hi5 http://www.hi5.com ???????? :)

#2
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Teoretic je, dar n-am mai intrat de aproape 4 ani. Primesc notificari de la ei cu "urmatoarele 12 persoane ti se potrivesc" (Meet Me parca ii zice). Agatam pe el, dar mai si jucam un joculet (Backery sau ceva de genul asta).

Am uitat sa specific: acolo mai socializam cu prietenii inainte de Facebook, pe care postez din ce in ce mai rar... Doar mai ma benoclez pe telefon sa vad ce ar mai fi nou.

Edited by Pololica, 05 April 2018 - 16:38.


#3
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

View PostPololica, on 05 aprilie 2018 - 16:37, said:

Teoretic je, dar n-am mai intrat de aproape 4 ani. Primesc notificari de la ei cu "urmatoarele 12 persoane ti se potrivesc" (Meet Me parca ii zice). Agatam pe el, dar mai si jucam un joculet (Backery sau ceva de genul asta).

Am uitat sa specific: acolo mai socializam cu prietenii inainte de Facebook, pe care postez din ce in ce mai rar... Doar mai ma benoclez pe telefon sa vad ce ar mai fi nou.
DA la fel şi io :)

#4
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,785
  • Înscris: 04.01.2018
Parca s-a schimbat intr-o perioada, se transformase intr-o platforma de gaming, de cand a revenit la vechiul format?

#5
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,491
  • Înscris: 22.12.2015
De mult(2013) oricum e defunct. Candva ala era templul curvasarelii in Romania, nu mai vorbim de cocalari.

#6
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,383
  • Înscris: 10.08.2005

View PostPloiesteanul2015, on 05 aprilie 2018 - 16:32, said:

Mai e cineva pe acilea care are cont (activ), pe hi5 http://www.hi5.com ???????? Posted Image
am trimis reset password
cineva sa-mi spuna ce copie de *** Boswaneza e asta "1 Gold = $44,000,000,000 Qtd"
si de cand am ajuns animalul cuiva .... adica plm, una sa-ti spune cineva "animalule ... vino incoa"
si alta este sa cumpere cineva, la pret de inflatieAttached File  pets.png   61.7K   106 downloads

#7
pexCom

pexCom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,230
  • Înscris: 15.01.2014
Aveam unul de prin 2001.
Acum câțiva ani când s-au spart milioane de adrese de mail la yahoo, a fost furată și adresa asociată contului. Parola nu o mai știu.

Era dezastru oricum pe acolo.

View PostMarianG, on 05 aprilie 2018 - 17:50, said:

am trimis reset password
cineva sa-mi spuna ce copie de *** Boswaneza e asta "1 Gold = $44,000,000,000 Qtd"
si de cand am ajuns animalul cuiva .... adica plm, una sa-ti spune cineva "animalule ... vino incoa"
si alta este sa cumpere cineva, la pret de inflatieAttachment pets.png


Ce mai contează, you hit the jackpot!
Mai ceva ca prințul nigerian.

#8
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,785
  • Înscris: 04.01.2018
Tocmai mi-am reactivat contul si am ramas surprins sa constat ca e aproape exact la fel....
Mi-am vazut vechile poze, de care si uitasem, vechii prieteni si o gramada de poze cu ei de pe vremuri, care nu se gasesc acum pe Facebook si pe care probabil multi le-ar dori uitate. Sunt de pilda o droaie de poze sexy si provocatoare cu fostele colege din liceu si facultate, care acum se dau pe Facebook doamne "serioase" cu copii si familie...

#9
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,383
  • Înscris: 10.08.2005
Lasa bre vrajeala, zi cate miliarde valorezi

astia au schimbat intreg site-ul si tu-mi spui aproape la fel.

Edited by MarianG, 05 April 2018 - 18:08.


#10
wanilia144

wanilia144

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 25.03.2018

View Postdoxan, on 05 aprilie 2018 - 17:49, said:

De mult(2013) oricum e defunct. Candva ala era templul curvasarelii in Romania, nu mai vorbim de cocalari.
Mai degraba din 2010, de cand s-a fondat forumul Nimfomane unde curvele pot presta cu  circuit deschis.


Pentru  curve mai frumoase si  de lux, exista Facebook.

#11
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,491
  • Înscris: 22.12.2015

View PostAldulescu, on 05 aprilie 2018 - 17:57, said:

Tocmai mi-am reactivat contul si am ramas surprins sa constat ca e aproape exact la fel....
Mi-am vazut vechile poze, de care si uitasem, vechii prieteni si o gramada de poze cu ei de pe vremuri, care nu se gasesc acum pe Facebook si pe care probabil multi le-ar dori uitate. Sunt de pilda o droaie de poze sexy si provocatoare cu fostele colege din liceu si facultate, care acum se dau pe Facebook doamne "serioase" cu copii si familie...
hi5 e acum o masina a timpului, catre o epoca de mult apusa !

#12
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,785
  • Înscris: 04.01.2018

View PostMarianG, on 05 aprilie 2018 - 18:07, said:

astia au schimbat intreg site-ul si tu-mi spui aproape la fel.
Pai l-au schimbat atunci cand a devenit site de social gaming, nu am mai gasit nimic din ce era inainte si mi-am dezactivat atunci contul. Acum au readus vechile poze, prieteni, etc. dar vad ca au pastrat si ceva jocuri din perioada de gaming, poti sa vinzi si sa cumperi oameni ca pe animale, in fine....pare ceva stupid, dar am regasit acum pe el multe persoane de care uitasem...

Edited by Aldulescu, 05 April 2018 - 19:02.


#13
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,383
  • Înscris: 10.08.2005
Si intrebarea evidenta (si retorica): de unde le-au readus ?

#14
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,785
  • Înscris: 04.01.2018

View PostMarianG, on 05 aprilie 2018 - 19:03, said:

Si intrebarea evidenta (si retorica): de unde le-au readus ?
Probabil au pastrat vechea arhiva, site-urile astea mari nu sterg absolut nimic, pastreaza backup-uri la tot...

#15
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,383
  • Înscris: 10.08.2005
RETORICA

#16
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,721
  • Înscris: 10.11.2013
Ciudat, eu cand am dat sa-mi reactivez contul mi-au spus clar ca nu mai e nimic din ce era inainte de-al dezactiva, bine ca asta a fost acum 2 ani si ceva.
Partea misto la mine e ca mi-au blocat contul principal cam cu vreo 3-4 luni inaintea exodului pe facebook al prietenilor principali de pe acolo. Facusem misto de niste proaste pe grupuri si de acolo cred ca mi s-a tras, deci nu mai aveam mare lucru oricum pe el, facusem altul de umplutura, fara sa postez cine stie ce, deci eu nu as mai avea luxul revederii amintirilor din copilarie de pe hi5. Tin minte si ca un coleg de banca ii facuse un profil fake dirigintei mele in care-i editasera pozele, iar cocul dirigintei ajunsese de la un coc mare la unul xxl. Vremuri.
Totusi, mie mi-a parut rau de hi5. La capitolul dezbateri, hi5-ul a fost superior facebook la modul in care erau organizate topicurile, puteai urmari usor tot ce s-a postat si argumentat. Cand au f... grupurile atunci am zis si eu adio, nu mai merita.

Edited by n-amname, 05 April 2018 - 19:56.


#17
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

View Postdoxan, on 05 aprilie 2018 - 18:49, said:

hi5 e acum o masina a timpului, catre o epoca de mult apusa !
Am găsit poze de acum 10 ani, pe care le pierdusem :)

#18
TheRipper

TheRipper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 657
  • Înscris: 07.12.2014
iti raspund pe Y! Messenger. Daca esti pe invizibil iti dau buZzZ!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate