Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Nelamurire iOS

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Wardruna88

Wardruna88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 13.08.2016
Ma intereseaza sa cumpar un iphone (n-am avut iphone deci nu stiu care-i treaba cu ios) si vreau sa stiu daca pot transfera fisiere audio/video de pe pc pe telefon cum pot face pe android.

#2
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010
Cablu de date sa ai, sau preferi bluetooth?

#3
Pololica

Pololica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,806
  • Înscris: 04.01.2015
Cel mai simplu se face prin ITunes prin cablu (viteza de transfer mai mare). Nu stiu cum merge prin Bluetooth (n-am incercat niciodata, doar prin cablu cu un IPhone prima generatie acum vreo 2 ani). Daca a avut cineva Windows Phone 7 din prietenii tai, e ceva similar (pentru WP 7 era Zune, in loc de ITunes)

#4
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
https://support.appl.../en-ke/HT201593

Manually add items from iTunes
Connect your device to your computer.
Open iTunes. Make sure that you have the latest version.
Choose the content that you want to add to your device from your iTunes library.
Look in the left sidebar for your device, then drag the content to your iPhone, iPad, or iPod.
If you're using an iPhone, you can add music or videos only from a single iTunes Library.
If you're using an iPad or iPod, you can add music from multiple iTunes Libraries, but videos from only one iTunes Library.


În caz că e ceva cu forumul, intri pe Google și cauți transfer videos and music from pc to iphone

Edited by exceswater, 04 April 2018 - 15:21.


#5
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,287
  • Înscris: 08.11.2016
Da dar nu cu iTunes ci cu iTools cu care merge copy/paste plus ca nu stie aple ce-ti pui tu pe telefon.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate