Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 tavan fals rigips

Ce preferați: produse mai scumpe ...

Demagnetizare (minimala) ori ba?

Cum pot sa vad pe un proiector pr...
 Joc Drone

Dropshipping

Sfat achizitie AC Gree Fairy vs P...

MONITOR LG fara sonor !
 

Caut chiuloasă pentru fiat scudo 1.9 td

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Maryus0234

Maryus0234

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 13.05.2009
Salut,

Trebuie să îl ajut pe tatăl meu să găsească o chiuloasă SH în zona Bacăului(Neamț,Iași,Suceava, etc) pentru un Fiat scudo cu motor 1.9 td. Cum procedez? Unde aș găsi o listă cu numere de telefon de la dezmembrări? Am încercat și olx.

Mulțumesc

#2
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,019
  • Înscris: 07.11.2006
Nu cred ca pui problema corect.
Acel tip de motor cu siguranta echipeaza si alte modele ale marcii Fiat,asa ca mai bine cauti dupa codul motorului si/sau modelele respective.
De ce doar din aceea zona?

#3
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

View Postadisz, on 01 aprilie 2018 - 19:27, said:


De ce doar din aceea zona?
Ca il costa si transportul ...

#4
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013
Cauta dupa codul motorului (poate o fi DHX). Motorul asta a fost montat pe mai multe modele Fiat din vremea respectiva. Apoi Scudo e aceeasi masina cu Peugeot Expert, Citroen nu-mai-stiu-de-care, poate or fi avut si astea motorul ala.

#5
Maryus0234

Maryus0234

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 13.05.2009

View PostBaxon, on 01 aprilie 2018 - 19:28, said:

Ca il costa si transportul ...

View Postadisz, on 01 aprilie 2018 - 19:27, said:

Nu cred ca pui problema corect.
Acel tip de motor cu siguranta echipeaza si alte modele ale marcii Fiat,asa ca mai bine cauti dupa codul motorului si/sau modelele respective.
De ce doar din aceea zona?

Pentru că trebuie să văd ce cumpăr. Nu am nevoie de două chiuloase fisurate. Mulțumesc pentru pontul cu codul motorului. Măine o să îl aflu. Nu găsesc niște liste cu dezmembrări auto?

#6
iuliean50

iuliean50

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,227
  • Înscris: 04.12.2011
Pune pe Google : Dezmembrari auto Bacau . Ai o multime cu toate datele de contact. Succes!

#7
florynsv

florynsv

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.08.2009
Fa-ti cont pe site-ul asta: https://www.pieseauto.ro si cere oferta de piesa. Acolo ii gasesti cam pe toti cei care se ocupa cu vanzarea de piese din dezmembrari, din toata tara si chiar magazine care vand piese noi oem sau aftermarket.

#8
Maryus0234

Maryus0234

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 488
  • Înscris: 13.05.2009

View Postiuliean50, on 01 aprilie 2018 - 19:42, said:

Pune pe Google : Dezmembrari auto Bacau . Ai o multime cu toate datele de contact. Succes!


Mersi, am căutat deja Bacău și Iași fără succes

#9
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Vinde si cumpara un VW T4, gasesti si la brutarie piese pentru el cand se strica Posted Image De asta e bine sa ai masina populara.

#10
doruvacarenco

doruvacarenco

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 574
  • Înscris: 27.02.2012
poti vorbi cu baietii care fac curse regulat Romania-Italia (dus-intors), daca nu este in regula nu dai banul, este necesar codul motorului si/sau talonul.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate