Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur
 Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?
 Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo
 Motorola Edge 50 Ultra

Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo
 

Ceas românesc

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#19
Zweipfoten

Zweipfoten

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 376
  • Înscris: 18.03.2018
Ohooo . Nu  am apucat sa vad colectia aia . Respect . De masa nu stiu sa am .

#20
Super Chief

Super Chief

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,491
  • Înscris: 21.08.2007
Mda. Doua ceasuri pentru ocazii diverse, ăla de muncă și un fitband.

Nu stau cu telefonul în mână.... ca știți voi cine.

#21
Zweipfoten

Zweipfoten

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 376
  • Înscris: 18.03.2018
Telefonul are locasul sau pe sub haine . Nu se tine in mana decat daca esti surd si nesimtit , n sensul ca simti vibratia pe sub haine si nu ai de ce il tine in mana .

#22
Zweipfoten

Zweipfoten

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 376
  • Înscris: 18.03.2018
O sa te anunt cand am posibilitatea  . Momentan nu sunt aproape . Dar daca ajung iti dau de stire  . Posted Image

#23
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

 Zweipfoten, on 31 martie 2018 - 16:54, said:

O sa te anunt cand am posibilitatea  . Momentan nu sunt aproape . Dar daca ajung iti dau de stire  . Posted Image
Săru' mâna, bodea proste :)

#24
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015
Deci rămânem doar cu:

NOAH https://www.noah-watch.com/
OPTIMEF http://www.optimef.com/ceasuri/
PEREN http://www.femeiasti...romanesti-peren
VICTORIA http://www.victoria-arad.ro/

???????????? ;)

#25
un_dac

un_dac

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,651
  • Înscris: 13.06.2011
De fapt, nici cu alea

#26
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

 un_dac, on 31 martie 2018 - 18:12, said:

De fapt, nici cu alea
DE CE ??????? :P

#27
BalisticWords

BalisticWords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 16.03.2018
Urate, nu imi plac modelele :P

#28
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,490
  • Înscris: 02.09.2006

 Zweipfoten, on 31 martie 2018 - 16:38, said:

Nu domle . Vezi ora la mobil . Cred ca de  mai bine de 20 de ani nu mai port ceas .Sunt prin sertare pe undeva aruncate,  dar nu are rost sa le mai porti acum .
E dusa  chestia, ca si televizoarele .
domle, e mai comod sa te uiti la ceasul de la mina, in loc sa scoti placinta din buzunar si sa o bagi la loc! Sincer nu am prea vazut oameni de calitate scotindu-si telefonul din buzunar sa vada cit e ora!

#29
pui

pui

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,060
  • Înscris: 01.09.2004
Și mie îmi place să am ceasul pe mână, mai ales că e rezistent la apă.
Când faci baie ce faci cu telefonul?

#30
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

 pui, on 01 aprilie 2018 - 05:29, said:

Și mie îmi place să am ceasul pe mână, mai ales că e rezistent la apă.
Când faci baie ce faci cu telefonul?
Aşa, aşa :P

#31
Zweipfoten

Zweipfoten

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 376
  • Înscris: 18.03.2018

 tytysor, on 31 martie 2018 - 19:43, said:

domle, e mai comod sa te uiti la ceasul de la mina, in loc sa scoti placinta din buzunar si sa o bagi la loc! Sincer nu am prea vazut oameni de calitate scotindu-si telefonul din buzunar sa vada cit e ora!
Aham, am facut cunostinta cu clarvazatorul forumului asta deci ? Eu zic sa-ti ragai berea in familie si sa o lasi mai moale cu pronosticurile pe internet .
Nu e sigur ce formula ai folosit, nici in legatura cu sexul cuiva si  nici in legatura cu respectiva calitate . Apropo si Dragnea si Toader au ceasuri si nici nu-s domni,  nici de calitate,  ca sa nu mai zic de Iliescu. Stai flexat in banca ta si nu mai pune la punct oamenii pe net . Calitateo ce esti tu !

#32
Ploiesteanul2015

Ploiesteanul2015

    Cel mai iubit dintre ploieșteni

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 13.09.2015

 Zweipfoten, on 01 aprilie 2018 - 06:46, said:

Aham, am facut cunostinta cu clarvazatorul forumului asta deci ? Eu zic sa-ti ragai berea in familie si sa o lasi mai moale cu pronosticurile pe internet .
Nu e sigur ce formula ai folosit, nici in legatura cu sexul cuiva si  nici in legatura cu respectiva calitate . Apropo si Dragnea si Toader au ceasuri si nici nu-s domni,  nici de calitate,  ca sa nu mai zic de Iliescu. Stai flexat in banca ta si nu mai pune la punct oamenii pe net . Calitateo ce esti tu !
Răule :D

#33
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007

 pui, on 01 aprilie 2018 - 05:29, said:


Când faci baie ce faci cu telefonul?

Il bagi intr-un prezervativ.

#34
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,490
  • Înscris: 02.09.2006

 Zweipfoten, on 01 aprilie 2018 - 06:46, said:

Aham, am facut cunostinta cu clarvazatorul forumului asta deci ? Eu zic sa-ti ragai berea in familie si sa o lasi mai moale cu pronosticurile pe internet .
Nu e sigur ce formula ai folosit, nici in legatura cu sexul cuiva si  nici in legatura cu respectiva calitate . Apropo si Dragnea si Toader au ceasuri si nici nu-s domni,  nici de calitate,  ca sa nu mai zic de Iliescu. Stai flexat in banca ta si nu mai pune la punct oamenii pe net . Calitateo ce esti tu !
Ramine cum am vorbit! orice om care se respecta, se uita la ceasul de la mina cind vrea sa stie cit e ora, nu scoate placinta din buzunar sau intreba pe cei din jur. Referitor la cei pomeniti, e adevarat, sint doar presedinti de camere ala parlamentului, ministri sau fosti presedinti de stat nu ditamai forumistii anonimi!

#35
argentum

argentum

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,400
  • Înscris: 25.05.2015
Eu as zice sa deschideti topic pe dezbateri si sa continuati acolo.
Sunt foarte interesat sa cunosc spre exemplu daca ceasul da calitate si respect individului sau invers.
Din moment ce un om ce nu poarta ceas e definit ca fiind fara calitate si respect, ma face sa cred ca ceasul este cel ce determina aceste doua valori la o persoana.
In fine, continuati in problema asta pe dezbateri? Cred ca ar fi o discutie... de calitate.

#36
Zweipfoten

Zweipfoten

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 376
  • Înscris: 18.03.2018
Sau am putea la fel de simplu sa nu acordam sanse comunistilor cu Poljot la mana care se cred buricul pamantului si nu au bun simt  pe internet . Cocalari comunisti  ce nu stiu sa se poarte in online si se cred inca la organizatia de baza, infierand cosmopolitismul .
Da, n-am nevoie de ceas, nu e cazul sa ma uit de o mie de ori cat e ora, suntem inconjurati de ceasuri peste tot . Nu da grisul in foc daca nu urmaresc din minut in minut cat e ceasul,  cu maneca suflecata ca  sa se vada marca .
Oricum, se vede  calitatea unui om,  in special dupa comportamentul cu nou venitii pe forum, comportament de vechil cu iobagii . Vorbind de respect, apropo .

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate